Fortunaliga

FORTUNA LIGA: Greif najlepším hráčom

Dvadsaťtriročný Greif kraľoval brankárskym štatistikám najvyššej súťaže. V ročníku sa prezentoval dlhou séria bez gólu, keď neinkasoval až 725 minút.

Weiss si derby užíval: Pekná bodka za sezónou

Tridsaťročný futbalista si derby s Trnavou užíval.,aktualizované

Play off o EL odštartuje 14. júla, v rovnaký deň aj prvý zápas baráže

V druhom semifinále sa stretnú Ružomberok a Michalovce.

Faško z Nitry už 5 trénerov zažil v Zürichu: Asi to priťahujem

Nitre v sobotu v Senici nestačila ani jasná výhra 3:0 nad AS a v tabuľke skončila posledná s jednobodovou stratou na Pohronie.

Pečovský sa rozlúčil s kariérou, pozdravili ho aj Škriniar či Guľa

Hoci už kvôli koronakríze ani nedúfal, klub mu pripravil rozlúčku pred fanúšikmi.

Na Pohroní tieklo po záchrane šampanské, Jenčo: Zaslúžili sme si to

Kapitán Pohronia Lukáš Pellegrini burcoval tím najprv z lavičky, na posledné minúty nastúpil do duelu a pomohol svojmu mužstvu aj na ihrisku.

Dubnica si na Nitru verí, Digaňa:Psychická výhoda bude na našej strane

Dubničania sa v baráži stretnú s posledným fortunaligovým mužstvom FC Nitra. ,aktualizované

Faško verí, že Nitra zvládne baráž s Dubnicou: Urobíme pre to všetko

Faško strelil za Nitru prvý gól a v pozápasovom hodnotení prijal účasť v baráži ako realitu.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Slovan remizoval s Trnavou, do baráže spadla Nitra

Slovan pod taktovkou trénera Jána Kozáka už v stredu získal trofej za triumf v Slovenskom pohári - Slovnaft cupe a oslávil tak piate double v ére samostatnosti. ,aktualizované

FL: Radványi verí v úspešný posledný krok, Galád sľubuje záchranu

Na Tehelnom poli si "belasí" po zápase s rivalom prevezmú majstrovský pohár.

FL: ViOn predĺžil zmluvy s Dugom a Chrenom

Chren naskočil v tomto ročníku do ôsmich súbojov. Ďalších päť pridal v Slovnaft Cup-e. Celkovo atakuje hranicu tristo štartov v modro-červenom drese.

Tréner Haspra chce pred finále pohára svojich hráčov nabudiť

Oporou ružomberského tímu je brankár Matúš Macík, ktorý sa už nevie dočkať finálového zápasu.

Kouč Slovana Kozák má pred finále pohára len jeden otáznik v zostave

Káder Slovana netrápia zdravotné problémy a všetci hráči sú k dispozícii.

FORTUNA LIGA: Julien a Lamine skončili v AS Trenčín

Lamine nastúpil v aktuálnej a minulej sezóne dokopy štrnásťkrát vo Fortuna lige a zaznamenal jeden gól.