FL: Pozitívne testy hlási Trenčín aj Sereď, kluby prerušia tréning

Pozitívne testovaní hráči budú izolovaní v karanténe, zvyšok kádra preruší spoločný tréningový proces.

,aktualizované

FORTUNA LIGA: Griga je späť v Senici, bude trénovať útočníkov

Päťdesiatosemročný tréner v sezóne 2010/2011 priviedol Seničanov k najväčšiemu úspechu ich klubu, k druhému miestu v najvyššej súťaži.

ŠKF Sereď remizovala v dohrávke 4. kola Fortuna ligy s AS Trenčín

Dohrávané stretnutie 4. kola prinieslo obojstranne ofenzívny futbal.

FORTUNA LIGA: Žilina získala nigérijského útočníka Jibrila

Jibril bude po Yusufovi Otubanjovi po dvoch rokoch ďalším Nigérijčanom v kádri MŠK.

Zápas Pohronia so Sereďou skončil so zaslúženou remízou

Bola to dobrá reklama pre futbal. Hlavne prvý polčas, v ktorom padli štyri góly. Hra mala výborné tempo, hralo sa hore – dole, uviedol tréner Pohronia Mikuláš Radványi.

Futbalisti Trenčína porazili Nitru 3:2 v 7. kole

Nitra sa pokúšala o vyrovnanie, protiútoky Trenčínu nevychádzali. V trojminútovom nadstavenom čase už gól nepadol, pred 129 divákmi Trenčania vyhrali 3:2.

Spartak Trnava zvíťazil s FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 v 7. kole

Druhý polčas začal veľkou šancou ViOn-u, ktorú mal Kovaľ, ktorý preloboval brankára Rusova a loptu smerujúcu do trnavskej brány vykopol Anthony.

Ružomberok s prvým víťazstvom v 7. kole, Michalovce zdolal 4:0

Výsledok je veľmi pekný, ale čo sa týka nášho výkonu, v niektorých pasážach mi chýbala väčšia futbalovosť a hravosť, uviedol tréner Ružomberka Ján Haspra.

FL: Didiba odišiel na hosťovanie zo Senice do Opavy

Dvadsaťdvaročný obranca prišiel do Senice počas minulého leta, v tomto ligovom ročníku odohral štyri súťažné zápasy.

EL: DAC s cieľom postúpiť do 3.predkola, Storck: Favoritom je Jablonec

Mužstvo cez víkend absolvovalo ťažký ligový zápas proti Ružomberku, v ktorom DAC zvíťazil aj s desiatimi hráčmi.

FORTUNA LIGA: Spartak Trnava získal gréckeho obrancu Konstantinidisa

V Trnave sa tak stretnú dvaja odchovanci PAOK Solún, čo im môže pomôcť v rýchlejšej adaptácii v klube.

Obranca Tumma predĺžil so Spartakom Trnava zmluvu do roku 2023

V aktuálnej sezóne nastúpil v piatich ligových zápasoch a hneď vo svojom druhom zápase proti Ružomberku si otvoril aj strelecký účet.

Šarmíra na lavičke Trnavy vymenil Hrnčár: Tím potreboval impulz

Marián Šarmír prevzal mužstvo pred reštartom minulej sezóny a doviedol Spartak na 4. miesto tabuľky,aktualizované

DAC predĺžil sériu víťazstiev, Ružomberok stále čaká na prvý úspech

Napriek tomu, že domáci už v úvodnom dejstve prišli o vylúčeného Jannika Müllera, Ružomberčania inkasovali trikrát v rozpätí 53. a 59. minúty.

Futbalisti Nitry si pripísali ďalšie víťazstvo po zápase s FK Pohronie

Súboj dvoch najhoršie postavených tímov z minulej sezóny začala pod Zoborom lepšie domáca Nitra. ,aktualizované

MFK Zemplín Michalovce a AS Trenčín remizovali 1:1

Hostí poslal v prvom polčase do vedenia Hamza Čatakovič, v 83. minúte vyrovnal Ricardo Phillips.,aktualizované

DAC Dunajská Streda zvíťazil nad MFK Ružomberok 3:2

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda nazbierali v šiestich dueloch sezóny plný počet 18 bodov.,aktualizované

ŠKF Sereď porazila MŠK Žilina 3:2

Od úvodu zápasu bola väčšia aktivita na kopačkách hráčov Serede.,aktualizované

DAC doma nezaváhal ani proti Ružomberku, Slovan zdolal Trnavu

Bez víťazstvá zostávajú Ružomberok a aj posledný Trenčín, ktorý remizoval na ihrisku Michaloviec 1:1.

Slovan zdolal v derby Trnavu 2:0, víťazný debut Milaniča

Bratislavčania dosiahli štvrté víťazstvo v tejto sezóne FL, na konte majú dvanásť bodov a k dobru odložený domáci zápas 4. kola proti FK Senica.,aktualizované

ViOnu Zlaté Moravce utekajú body, v 6. kole remizoval s FK Senica

V 84. minúte spálili hostia dve čisté tutovky. Moses z vlastnej polovice potiahol loptu až do pokutového územia, ale Malec ani Marie nedokázali prekonať Chovana.