Utorok 7. máj 2024Meniny má Monika

Fortunaliga

MŠK Žilina remizoval so Slovanom Bratislava v 19. kole Fortuna ligy

Slovan skúsil Žilinu zatlačiť do bloku, ale domáci umne vedeli udržať loptu na svojich kopačkách. ,aktualizované

Po jeseni je lídrom Fortuna ligy Slovan

Slovan odohral v tejto sezóne už 36 súťažných zápasov.

FC DAC 1904 Dunajská Streda remizoval s MFK Ružomberok v 19. kole

Prípravu Ružomberka na zápas narušila absencia hlavného trénera Petra Struhára, ktorý mal pozitívny test na koronavírus a musel ísť do izolácie. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Yem podpísal nový dvojročný kontrakt s AS Trenčín

Yem odohral v drese AS doposiaľ 56 ligových zápasov a zaznamenal jeden gól. Osem zápasov pridal v pohárovej Európe v ročníku 2018/2019.

AS Trenčín motivuje ľudí nad 50 rokov k očkovaniu permanentkami

Podľa riaditeľa FN Trenčín Tomáša Janíka, vedenie nemocnice víta aktivitu AS Trenčín pomôcť zvýšiť zaočkovanosť.

Súhrn 17. kola Fortuna ligy: Slovan vedie o osem bodov pred Trnavou

Jediná zmena nastala v strede tabuľky, keď Sereď zvíťazila v priamom súboji o 6. priečku doma nad Trenčínom 4:2. Preskočila aj Michalovce, ktoré doma prehrali s Ružomberkom 0:3.

Dráma na konci zápasu: Trnava si zo Žiliny odnáša tri body

V chladnom počasí pred prázdnymi tribúnami si tímy nevypracovali veľa šancí. Aktívnejší boli hostia, ktorí to v prvom polčase skúšali hlavne dlhými centrami do šestnástky.,aktualizované

Michalovce na domácom ihrisku podľahli Ružomberku 0:3

Skóre zápasu uzavrel v 90. minúte nepokrytý Mrva, ktorý zužitkoval center Takáča - 0:3. ,aktualizované

Dunajská streda si doma poradila s Pohroním 2:0

V 32. minúte sa DAC ujal vedenia. Andzouana založil útok na pravej strane, poslal dlhú loptu na Baliča a chorvátsky stredopoliar zakončil presne vedľa Slančíka.,aktualizované

Senica si doma tesne poradila s Liptovským Mikulášom 1:0

Seničania nastúpili proti nováčikovi z Liptovského Mikuláša už bez svojho najlepšieho strelca Elvisa Mashikeho.

V Seredi padlo šesť gólov, domáci vyhrali nad Trenčínom 4:2

Sereď otvorila skóre v 12. minúte, Kadlecov center v šestnástke Yao priťukol Hašovi a ten nezadržateľne prekonal Fryštáka.,aktualizované

ViOn Zlaté Moravce prehral so Slovanom Bratislava 1:2 v 17. kole

Skóre sa menilo v 83. minúte, to sa prízemnou strelou do pravého dolného rohu prezentoval aktívny Weiss. V závere nadstaveného času znižoval striedajúci Ďubek na konečných 1:2.

Bičachčjan predĺžil zmluvu so Žilinou do decembra 2023

Arménsky internacionál má so "žlto-zelenými" najvyššie ciele.

FORTUNA LIGA:Senica si so Žilinou podelila body v netradičnej dohrávke

Duel sa mal pôvodne odohrať v piatok, no pre nespôsobilý terén ho hlavný rozhodca Michal Smolák predčasne ukončil už po prvom polčase za stavu 1:1. ,aktualizované

Trnavu na domácej pôde zdolali hráči Ružomberka

V tabuľke tretí Ružomberok po výhre 3:0 stiahol stratu na druhú Trnavu už len na tri body.

O víťazstve Slovana nad Michalovcami rozhodol v 67. minúte Zmrhal

Michalovce prehrali štvrtý zápas po sebe a priebežne sú na 8. mieste.,aktualizované

Hráči Ružomberka porazili Trenčín, Struhár: Chlapci zvládli taktiku

Striedajúci Šefčík, pre ktorého to bol prvý súťažný štart v ružomberskom drese, sa po krásnej kolmici rútil sám na Kukučku a zvýšil na 3:0.

Reakcia ÚLK na aktuálne opatrenia: Rana pre šport, tisíc krokov vzad

ÚLK sa v piatok v oficiálnom stanovisku vyjadrila k aktuálnym opatreniam a striktnému obmedzeniu počtu divákov na športových hromadných podujatiach.

Príchod Janeira sa nerodil ľahko: Je pre mňa česť, že DAC o mňa stál

Dunajská Streda figuruje po štrnástich kolách na piatej priečke najvyššej slovenskej súťaže, čo nekorešponduje s ambíciami klubu.

Portugalčan Joao Janeiro sa stal novým trénerom DAC Dunajská Streda

Joao Janeiro na poste nahradil 47-ročného maďarského kormidelníka Antala Németha, s ktorým v utorok vedenie Dunajskej Stredy predčasne ukončilo zmluvu.,aktualizované

Slovan odohrá domáci duel Fortuna ligy so Sereďou 29. novembra

Najbližší domáci ligový zápas so Sereďou odohráme z organizačných dôvodov o deň neskôr oproti pôvodnému termínu.

Hráčom mesiaca Fortuna ligy za október sa stal Ján Maslo

Za 35-ročným obrancom skončil v hlasovaní poroty 5-gólový októbrový strelec Ezekiel Henty zo Slovana Bratislava.

Antal Németh skončil na poste trénera DAC Dunajská Streda

Vedenie fortunaligistu s ním v utorok s okamžitou platnosťou ukončilo zmluvu. Meno jeho nástupcu oznámia neskôr.,aktualizované

Futbalisti Trenčína porazili MFK Zemplín Michalovce 4:2

Snahu hostí uťal až v 84. min Philip Azango, ktorý vystrelil z uhla a brankár Kožuchar jeho strelu nedokázal vytesniť.

DAC odohrá minimálne pol roka bez zraneného útočníka Szendreia

V stredu absolvoval 18-ročný útočník operáciu a jeho rekonvalescencia potrvá zrejme do konca sezóny.

SÚHRN: Slovan si po 13. kole udržal trojbodový náskok pred Trnavou

Z poslednej pozície sa dokázalo odpútať Pohronie, ktoré zvíťazilo v Michalovciach 2:0.

VERDIKT: Futbalový zväz rozdal pokuty a zákazy pre Spartak a Slovan

Športová rivalita tradičných súperov sa v 161. derby zvrhla na potýčky medzi chuligánmi, ktorí vybehli na trávnik trnavského Štadióna Antona Malatinského a bili sa medzi sebou. ,aktualizované

Macho: Možno by na čas mohol byť zakázaný vstup fanúšikov hostí

Parlamentný výbor zvolali v reakcii na udalosti z futbalového derby Trnava – Slovan, ktoré sa 17. októbra nedohralo.

Futbalisti Slovana Bratislava rozbili nováčika z L. Mikuláša 4:0

Jasný triumf favorita spečatil v 90. minúte Dražič.,aktualizované

ŠKF Sereď a MŠK Žilina remizovali v 12. kole Fortuna ligy

Sereď gólovo udrela už pred uplynutím prvej minúty.,aktualizované

Únia ligových klubov skontumovala derby v Trnave v prospech hostí

Vyvodenie trestov v nadväznosti na organizačné zlyhania, či smerom k správaniu fanúšikov, je na Disciplinárnej komisii Slovenského futbalového zväzu.,aktualizované

Fortunaligový tím FK Pohronie získalo brazílskeho útočníka Raffaela

Ofenzívny univerzál odohral v nemeckej bundeslige do minuloročného leta 290 zápasov a strelil 82 gólov.

Šláger v Trnave nedohrali, Gašparík: Je to hanba futbalu

Situácia v hľadisku sa upokojila, až keď policajní ťažkoodenci vypratali sektor hosťujúcich podporovateľov, ktorí naďalej používali pyrotechniku.,aktualizované

Gašparík o výtržnostiach: Neočakávate to na Slovensku v 21. storočí

Hlavný rozhodca Filip Glova prerušil duel približne po štvrťhodine hry a asi po polhodinovom čakaní ho predčasne ukončil.

Dunajská Streda porazila Žilinu, Seničania remizovali s Michalovcami

Futbalisti tímu ViOn-u Zlaté Moravce remizovali v sobotnom stretnutí 11. kola Fortuna ligy s tímom ŠKF ORION TIP Sereď 2:2.,aktualizované

FK Tatran Liptovský Mikuláš zdolal AS Trenčín v 11. kole Fortuna ligy

Prvá vážnejšia situácia sa odohrala pre bránkou Liptovského Mikuláša.

Michalovce získali posilu z Barcelony, zmluvu podpísal Peňa Perez-Vico

Peňa Perez-Vico vyrastal po boku hráčov ako Ansu Fati, Gavi či Ilaix Moriba, bežne vídaval hviezdneho Argentínčana Lionela Messiho, ktorý bol až do tohto leta dlhé roky oporou FC Barcelona.

FL: Stredopoliar Slovana Holman začal s individuálnym tréningom

Stredopoliar úradujúceho slovenského šampióna si začiatkom júla roztrhol predný krížny väz, čo znamenalo operáciu a dlhodobú pauzu.