Vo Fortuna lige má na svojom konte viac ako 130 štartov.

Zavedenie systému VAR privítal aj prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák.

Futbalisti Slovana Bratislava porazili ŠKF Sereď vysoko 5:0

Na čele tabuľky si pred posledným kolom základnej časti udržali sedembodový náskok pred FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Slovan deklasoval Sereď 5:0 a udržal si 7-bodový náskok pred DAC

Spartak Trnava zdolal MŠK Žilina 2:1 a natiahol sériu víťazstiev na štyri zápasy. V tabuľke sa posunul na tretie miesto, keď o bod preskočili práve svojho sobotňajšieho súpera.

FORTUNA LIGA: Nitra zvíťazila gólmi Jendriška v dohrávke nad Sereďou

Hostia z Nitry uspeli po dvoch góloch útočníka a kapitána Erika Jendrišeka, keď využili vylúčenie "domáceho" Martina Slaninku zo záveru prvého polčasu.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Praženica novým trénerom FK Senica, asistentom Mráz

Päťdesiatročný kouč má za sebou bohatú hráčsku kariéru, ako prvý slovenský futbalista okúsil prestížnu Ligu majstrov v drese chorvátskeho Hajduku Split. ,aktualizované

Žilina v Dunajskej Strede stavila na ofenzívu, s výsledkom sú spokojní

Na strane Dunajskej Stredy vládlo sklamanie.

Slovan potvrdil post lídra, DAC so Žilinou v šlágri remizoval

Zlaté Moravce doma zdolali Ružomberok 3:1 a zvýšili si šance na účasť v prvej šestke. Trnava v derby uspela v Nitre 1:0 a je štvrtá s 32 bodmi.,aktualizované

FL: Slovan zdolal Pohronie, jediný gól zápasu strelil Daniel

Od začiatku zápasu sa hralo medzi šestnástkami, ako prvý si siahol na loptu brankár Pohronia Jenčo až v 29. minúte. ,aktualizované

FL: Rozhodca Kružliak pyká za chyby, dostal šesťzápasový dištanc

Kružliak bude dnes viesť ako hlavný rozhodca úvodný zápas 16-finále Európskej ligy UEFA medzi OSC Lille a Ajaxom Amsterdam.,aktualizované

Strelec je medzi 50 najtalentovanejšími hráčmi sveta do 20 rokov

Strelec sa dostal do jedného výberu s hráčmi, ktorí pravidelne hrávajú najkvalitnejšie európske súťaže. Na čele rebríčka je Ansu Fati z FC Barcelona.

FL: V Seredi zmena trénerov, A-mužstvo dočasne povedie Ján Blaháč

Doterajší tréner a zároveň športový riaditeľ František Šturma bude zo zdravotných a rodinných dôvodov čerpať dovolenku.,aktualizované

FORTUNA LIGA: FK Pohronie a MFK Zemplín Michalovce remizovali 1:1

Zemplínčania neprehrali v piatom ligovom zápase v sérii, no v tabuľke figurujú až na predposlednom 11. mieste.,aktualizované

Slovan má pred DAC naďalej náskok päť bodov, jeden duel odložili

Na čele tabuľky majú naďalej náskok pred Dunajskou Stredou.

FORTUNA LIGA: Futbalisti Žiliny zvíťazili nad ViOnom Zlaté Moravce 4:1

Pripísali si tak prvý triumf po troch zápasoch. ,aktualizované

Futbalový zápas Serede s Nitrou odložili na 23. februára

Zápas, ktorý sa mal odohrať v Zlatých Moravciach, ovplyvnili klimatické podmienky. ,aktualizované