Fortunaliga

Zápas Zemplín Michalovce a Spartak Trnava skončil nerozhodne 2:2

Hostia viedli po prvom polčase 2:0, domáci však krátko po zmene strán vyrovnali.

Hráči ŠKF iClinic Sereď zdolali FC Nitra v 3. kole o udržanie sa 1:0

Nitra tak má dve kolá pred koncom na posledné Pohronie náskok už len dva body.

FK Pohronie zdolal ViOn Z.Moravce 1:0 v 3. kole nadstavby Fortuna ligy

Počas zápasu chýbal vzruch z tribún pred oboma bránkami, prvá výraznejšia príležitosť sa naskytla domácim až v 28. minúte,aktualizované

FL: ŠK Slovan spustil predaj vstupeniek na domáce júlové zápasy

Po derby s Trnavou si "belasí" preberú majstrovskú trofej a budú môcť osláviť titul spolu s fanúšikmi.

FL: Tretie kolo nadstavby v troch dňoch, DAC - Slovan až v stredu

Dôvodom presunu duelu v MOL Aréne je, že od tohto dátumu môže ísť na štadión viac ako tisíc osôb v prípade dodržania šachovnicového sedenia.

Duel DAC-Slovan bude 1. júla, na štadióne môže byť 6000 divákov

Dôvodom je, že od tohto dátumu môže ísť na štadión viac ako tisíc osôb v prípade dodržania šachovnicového sedenia.,aktualizované

FL: Brašeň sa rozhodol ukončiť kariéru ešte pred záverom sezóny

Zadákovi ViOn-u vyprší 30. júna s klubom platný kontrakt a sám požiadal vedenie o ďalšie nepredĺženie do záveru aktuálnej sezóny.

Slovenský pohár: Slovan do Moraviec s náskokom

Druhá semifinálová dvojica sľubuje dramatickejší boj o postup do finále. DAC Dunajská Streda v prvom meraní síl iba remizoval doma s Ružomberkom 1:1 a v odvete pod Čebraťom ho čaká náročná úloha.

Slovan spečatil titul

V skupine o udržanie sa je na poslednom mieste nováčik FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa.

Dunajská Streda vyhrala v Trnave 2:0 a získala miestenku do EL

K rušnému prvopolčasovému dianiu prispeli aj domáci.

FC ViOn prehral s AS Trenčín 2:3 v 2. kole skupiny o udržanie sa

V hustom daždi sa hral obojstranne aktívny futbal.

Zápas Trnavy s DAC si budú môcť diváci pozrieť v kine

Kapacita sály je 152 divákov.

Slovan teší sprístupnenie štadiónov, Kmotrík ml.: Urobili sme maximum

Oficiálna kapacita Tehelného poľa je 22.500 divákov, podľa prepočtu teda bude môcť byť sprístupnených 11.250 miest.

FL: Slovan môže v Žiline osláviť titul, v Nitre bolo rušno

V sobotu sa stretnú najúspešnejšie kluby novodobej histórie slovenského futbalu.

Strelca konkurencia posúva, dvojgólového Ožbolta prekvapili chorály

V druhom semifinále sa v stredu 17. júna, resp. o týždeň 24. júna stretnú DAC Dunajská Streda s MFK Ružomberok.

Kozák avizuje zmeny v zostave, Holman: Chceme dobrú pozíciu do odvety

V semifinále 51. ročníka sa v utorok hráči Slovana Bratislava stretnú s ViOn-om Zlaté Moravce-Vráble na Tehelnom poli, resp. v stredu privíta DAC Dunajská Streda MFK Ružomberok.

Žilina chce aj po tejto nedeli oddialiť oslavy Slovana

Prvý krok urobili v nedeľu, keď zdolali FC Spartak Trnava 2:1.

Fortuna liga sa znova rozbehla zápasmi 1. kola nadstavby

V sobotu sa najprv dostali k slovu tímy v skupine o udržanie sa.,aktualizované

Nezvyčajný pohľad na štadión DAC, klub ráta finančné i emočné straty

Dunajská Streda privítala pri reštarte najvyššej slovenskej súťaže v 1. kole skupiny o titul MFK Zemplín Michalovce.