FORTUNA LIGA: V Trenčíne boli všetky opakované testy negatívne

Minulotýždňové celoplošné testy na prítomnosť koronavírusu odhalili jeden pozitívny prípad v kabíne prvého mužstva futbalistov AS Trenčín.,aktualizované

DAC vyhral aj štvrtý zápas novej sezóny a stanovil klubový rekord

Klub nikdy predtým nezačal sezónu štyrmi výhrami.

Pohronie zdolalo Žilinu 2:1 vo 4. kole Fortuna ligy

Pohronie si umnou hrou udržalo tesné vedenie a zaslúžilo si tak potlesk vypredaného hľadiska (50 % kapacity štadióna). ,aktualizované

Futbalisti Nitry remizovali s Ružomberkom 1:1 vo 4. kole Fortuna ligy

Ružomberok pricestoval pod Zobor s cieľom pripísať si prvé víťazstvo v tejto sezóne. Prvý polčas však patril domácim futbalistom.

DAC Dunajská Streda porazil Spartak Trnavu 2:1 vo 4. kole Fortuna ligy

Krajské derby medzi Dunajskou Stredou a Trnavou bolo aj šlágrom kola, keďže sa stretol prvý s druhým.,aktualizované

Michalovce angažovali chorvátskeho brankára Markoviča

K angažovaniu Markoviča prišlo po tom, čo Michalovčania inkasovali v úvodných troch zápasoch fortunaligovej sezóny 10 gólov a so skóre 0:10 sú na poslednom 12. mieste tabuľky.

LM: Duel Slovana ohrozený, testy odhalili ďalší prípad koronavírusu

Zápas už predtým preložili zo stredy na piatok pre infekciu jedného člena realizačného tímu Slovana.,aktualizované

Aj ViOn s negatívnymi výsledkami, zápas v Michalovciach bude v utorok

ViOn sa ako posledný z klubov Fortuna ligy podrobil testom na nový koronavírus.

LM: Na Faerské ostrovy odletela druhá výprava Slovana

V provizórnom tíme je sedem hráčov A-tímu, ktorí neboli v pôvodnej nominácii, doplnili ich deviati juniori.

FL: Michalovce, DAC a Pohronie sa otestovali s negatívnymi výsledkami

Doteraz sa plošne otestovalo desať klubov FL.

FL: Pozitívne testy hlási Trenčín aj Sereď, kluby prerušia tréning

Pozitívne testovaní hráči budú izolovaní v karanténe, zvyšok kádra preruší spoločný tréningový proces.,aktualizované

Zápas Slovana v LM na Faerských ostrovoch preložili na piatok

Pôvodne bol duel na programe v stredu o 20.00 SELČ. ,aktualizované

V najbližších dňoch preventívne otestuju všetkých hráčov Fortuna ligy

Vo Fortuna lige pristúpia k prísnejším preventívnym opatreniam.

LM: Slovan odletel na Faerské ostrovy bez pozitívne testovaného hráča

Slovan čaká v stredu zápas 1. predkola Ligy majstrov na pôde tímu KÍ Klaksvík z Faerských ostrovov.,aktualizované

Slovan na Faerské ostrovy už v pondelok, Kozák verí v úspešný výjazd

Hrá sa na jeden zápas, 18-násobný majster svojej krajiny má na svojom štadióne Djúpumýrar umelý trávnik.

ViOn získal do ofenzívy Kyziridisa z gréckeho FC Volos

Kyziridis pôsobil vo Volose od augusta 2019, za klub odohral v najvyššej gréckej súťaži šesť zápasov a strelil jeden gól.

Zlaté Moravce ukončili sériu Slovana, Kozák: Musíme prijať aj prehry

Zverenci trénera Jána Kozáka ml. doplatili v Zlatých Moravciach na efektivitu.

Spartak Trnava remizoval s Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

Prvú šancu mali domáci už v 3. minúte, Cabral ale prestrelil bránu.,aktualizované