Fortunaliga

AS Trenčín podľahol ŠK Slovan Bratislava v 5. kole Fortuna ligy

Duel majstra s posledným tímom priebežnej tabuľky začal vyššou aktivitou hostí - na ihrisku aj na tribúnach.,aktualizované

Dunajská Streda je na čele tabuľky s plným počtom

Slovan je o skóre pred MŠK Žilina, za lídrom zaostáva o šesť bodov a má zápas k dobru.

EURÓPSKA LIGA: Slovan aj Dunajská Streda spoznali súpera v 2.predkole

Súboje 2. predkola sú na programe vo štvrtok 17. septembra.,aktualizované

Žilina zdolala MFK Michalovce 6:2 v 5. kole Fortuna ligy

V neúplnej tabuľke im patrí priebežne druhá priečka so šesťbodovým mankom na lídra DAC Dunajská Streda.,aktualizované

Futbalisti Ružomberka v 5. kole Fortuna ligy s Pohroním remizovali

Stále tak čakajú na prvé víťazstvo v novej ligovej sezóne, na konte majú štyri body za remízy.,aktualizované

Zlaté Moravce podľahli Dunajskej Strede 1:2 v 5. kole Fortuna ligy

Rozhodujúci gól zaznamenal v 84. minúte útočník Marko Divkovič.

FC Spartak Trnava podľahol ŠKF Sereď

Trnavčania v poslednej štvrťhodine, zmierení s prehrou, viackrát zakončovali vysoko nad bránu.,aktualizované

Hráči FK Senica remizovali s FC Nitra v 5. kole Fortuna ligy

Pred televíznymi kamerami nastúpili domáci do zápasu s obrovskou chuťou.

Futbalisti FC Košice porazili Partizán Bardejov BŠK

Hráči FC Košice zvíťazili v sobotňajšom zápase 5. kola II. ligy nad Partizánom Bardejov BŠK.

Usmernenia ÚLK: Hráča s pozitívnym testom čaká 10-dňová karanténa

Dokument vznikol v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva.

ÚLK sa nepáčia septembrové opatrenia: Krutá rana futbalu

Treba povedať aj, že šport ako celok nebol nikdy súčasťou nejakého záchranného balíka súvisiaceho s dopadmi pandémie, konštatuje Kozák.

Senica získala na hosťovanie Košťála z Bialystoku

Dvadsaťštyriročný krídelník pôsobil v Poľsku od roku 2017.

Vo futbalovej Európskej lige končia MŠK Žilina aj MFK Ružomberok

Futbalisti MŠK Žilina prehrali na pôde waleského The New Saints 1:3 po predĺžení, Ružomberok padol v Ženeve so Servette 0:3.,aktualizované

EL: D. Streda postúpila do 2. predkola, zdolala prekážku na Islande

Ďalšieho súpera spoznajú pri pondelňajšom žrebe, zápasy nasledujúcej fázy sú na programe 17. septembra.,aktualizované

FL: Čögley po hotelovej karanténe: Sú horšie veci než prehry

Skúsený zadák tým narážal na okolnosti, pre ktoré bol zápas presunutý o niekoľko dní.

FL: Phillips rozhodol o víťazstve Michaloviec nad Z.Moravcami

Pre Michalovčanov to bol prvý strelený gól v sezóne, ktorý pre nich znamenal prvé tri body do tabuľky. Zlaté Moravce utrpeli prvú prehru.,aktualizované

FORTUNA LIGA: V Trenčíne boli všetky opakované testy negatívne

Minulotýždňové celoplošné testy na prítomnosť koronavírusu odhalili jeden pozitívny prípad v kabíne prvého mužstva futbalistov AS Trenčín.,aktualizované

DAC vyhral aj štvrtý zápas novej sezóny a stanovil klubový rekord

Klub nikdy predtým nezačal sezónu štyrmi výhrami.

Pohronie zdolalo Žilinu 2:1 vo 4. kole Fortuna ligy

Pohronie si umnou hrou udržalo tesné vedenie a zaslúžilo si tak potlesk vypredaného hľadiska (50 % kapacity štadióna). ,aktualizované

Futbalisti Nitry remizovali s Ružomberkom 1:1 vo 4. kole Fortuna ligy

Ružomberok pricestoval pod Zobor s cieľom pripísať si prvé víťazstvo v tejto sezóne. Prvý polčas však patril domácim futbalistom.