Fortunaliga

DK SFZ začala disciplinárne konanie voči Škrtelovi a Kmotríkovi ml.

Dôvodom sú nevhodné verbálne prejavy obsahujúce vulgarizmus voči súperovi zverejnené na sociálnych sieťach v spojení s porušením Etického kódexu SFZ.

FL: Ružomberok podpísal zmluvu so stredopoliarom Tučným

Dvadsaťročný stredopoliar, ktorý s futbalom začínal v Dunajskej Strede, prišiel z AS Trenčín.

L. Mikuláš si zahrá v play off o EKL, Škrtel sa rozlúčil s kariérou

Majstrovský Slovan Bratislava, ktorý už pred niekoľkými týždňami spečatil zisk 4. titulu za sebou, začne svoju púť v pohárovej Európe v 1. predkole Ligy majstrov.,aktualizované

Sereď nedostala licenciu, vo Fortuna lige ju nahradí Banská Bystrica

Sereď pôsobila v najvyššej súťaži od sezóny 2018/2019, no vzhľadom na nevyhovujúce podmienky svojho štadióna hrávala domáce zápasy inde.,aktualizované

FL: Škrtel oznámil koniec kariéry, rozlúči sa v sobotu proti DAC

Dôvodom ukončenia kariéry sú zdravotné problémy.,aktualizované

Sereď nedostane licenciu, v stredu zasadne mimoriadne Prezídium ÚLK

Stredajšie zasadnutie sa bude zaoberať najmä dvoma témami, ktoré súvisia s neudelením licencie pre ŠKF ORION TIP Sereď.

Ružomberok spečatil druhé miesto, Struhár: Historický úspech

Ružomberok bude v nasledujúcej sezóne účinkovať v Európskej konferenčnej lige, na čo sa musia v klube dobre pripraviť.

Kocian podpísal s ViOn-om zmluvu do roku 2023, môže ale zostať dlhšie

Bývalého úspešného reprezentanta ČSSR čaká na začiatku náročná úloha, tím bude viesť v baráži o zotrvanie v najvyššej súťaži.

Gašparík verí, že Škrtel potiahne ďalšiu sezónu v Spartaku

V Spartaku by boli najradšej, keby sa Škrtel rozhodol pokračovať v aktívnej činnosti.

FL: Benkovský skončil v Zlatých Moravciach, nahradí ho Kocian

Kocian viedol národný tím od novembra 2006, keď vystriedal Dušana Galisa. Pri reprezentácií pôsobil aj v rokoch 1993-1995 ako asistent Jozefa Vengloša.

Slovan v derby zdolal Trnavu, Ružomberk rivala zo Žiliny

Zachránila sa Senica, ktorá remizovala so Zlatými Moravcami doma bez gólov a posunula ich do baráže o udržanie sa.

Senica sa zachránila, ViOn do baráže o udržanie sa

V Senici sa odohral dôležitý súboj o barážové miesto. Záhoráci nastúpili v silnejšej zostave oproti predchádzajúcim zápasom. ,aktualizované

Michalovce si po porážke Pohronia nesú domov tri body

Do zápasu nastúpili aktívne domáci futbalisti. Brankár Száraz musel likvidovať viaceré centrované lopty, pomohli mu aj spoluhráči.

ŠKF Sereď skončila s Dunajskou Stredou s bezgólovou remízou

Na lavičke Serede chýbal tréner Juraj Jarábek. Stal sa prvým lodivodom v tejto sezóne, ktorý nútene pauzoval pre tri žlté karty. Nahradil ho asistent Roman Hudec.

Trenčania porazili Liptovský Mikuláš 5:2, Kupusovič zavŕšil hetrik

Trenčania začali aktívne a už v 4. minúte mohol otvoriť skóre Bainovič, Luksch však loptu letiacu pod brvno vyrazil na roh. Obranu hostí zamestnával najmä agilný Azango.

FL: V sobotu odštartuje Futbal v meste prvým semifinále v Bratislave

Turnajovú časť Futbalu v meste doplní aj sprievodný program.

Fanúšikovia Slovana dostali na finále 4300 vstupeniek na C-tribúnu

Keďže organizátor finále je Slovenský futbalový zväz (SFZ), z tohto dôvodu nebudú platné permanentné vstupenky na domáce zápasy ŠK Slovan Bratislava.

FORTUNA LIGA: DAC chce byť úspešný v baráži, Slovan vo finále pohára

Domáci kapitán Dominik Kružliak vyzdvihol výbornú defenzívu DAC.

Majster Slovan padol v MOL Aréne, Trnava s Ružomberkom 0:0

V skupine o udržanie sa prehrali Zlaté Moravce doma s Trenčínom 0:2 a skomplikovali si šancu dostať sa z predposlednej barážovej pozície.

Zápas futbalistov Spartak Trnava a MFK Ružomberok skončil remízou

Spartak začal proti Ružomberku aktívne a do desiatej minúty mal tri dobré šance.,aktualizované

Černák skončil na lavičke Žiliny, tím dočasne povedie Belák

Nový hlavný kormidelník bude známy na začiatku sezóny 2022/2023. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Pohronie povedie nový tréner Peter Lérant

Pohronie po troch rokoch opustí najvyššiu slovenskú súťaž. Definitívne o tom rozhodla domáca remíza s AS Trenčín 1:1 v skupine o udržanie sa.

Po 6. kole nadstavby Fortuna ligy je istý titul pre Slovan Bratislava

Počas uplynulého víkendu sa spečatil aj nelichotivý osud FK Pohronie, ktorý po troch rokoch opúšťa najvyššiu súťaž.

Zápas Zlatých Moraviec a Michaloviec o udržanie sa skončil remízou

Od úvodných minút bola aktivita na hosťujúcich kopačkách.,aktualizované

Pohronie remizovalo s Trenčínom 1:1 a po troch rokoch opúšťa súťaž

Duel musel Trenčín dohrať bez Kadáka, ktorý sa zrazil s brankárom súpera a museli ho odniesť na nosidlách.

FL: V novom spote Futbalu v meste hrá Marek Hamšík so synom Lucasom

Okrem spomenutých turnajov sú na programe aj ďalšie aktivity. Tímy navyše hrajú o ceny v celkovej hodnote až 20.000 eur.

ÚLK odložila pondelkovú dohrávku AS Trenčín - ViOn Zlaté Moravce

Odklad spôsobil nedostatočný počet hráčov hostí, potvrdila Únia ligových klubov (ÚLK).

Liptovský Mikuláš v skupine o udržanie porazil Michalovce 3:1

Hlavný rozhodca Smolák nariadil po konzultácii v 21. minúte jedenástku pre Liptovský Mikuláš a tú na dva razy premenil Staš, ktorý najprv síce trafil Kožuchara, no dorážku už nezahodil.

Disciplinárka udelila Barseghjanovi stopku na tri týždne

Odveta semifinále sa odohrá v utorok 19. apríla o 19.30 h na štadióne dvojnásobného obhajcu trofeje Slovana.

Seničania nastúpia v Moravciach, klub im vyplatil časť dlžôb

Včera sa zaplatili nejaké veci. To bol pre nás impulz a dohodli sme sa, že zajtra do Moraviec ideme hrať, povedal pre TA3 po stretnutí s majiteľmi klubu kapitán mužstva Juraj Piroska.

Slovan pozýva na šláger s DAC päťtisíc detí

Slovan priamo oslovil základné školy a futbalové kluby v rámci troch projektov v oblasti detí a mládeže.

Charitatívnu činnosť Slovana Bratislava spojil program Belasé srdce

Slovan momentálne s prehľadom vedie skupinu o titul najvyššej slovenskej súťaže a mieri tak za účasťou v kvalifikácii prestížnej Ligy majstrov.

Zápas o druhé miesto medzi Ružomberkom a Trnavou sa skončil remízou

Prvý vzruch priniesla 7. min., keď „zakiksoval“ brankár Spartaka D. Takáč.,aktualizované

S nomináciou na MVP štvrťfinále aj Weiss ml. či Indonézan Sulaeman

V semifinále 53. ročníka SP sa systémom doma - vonku 5./6. a 19./20. apríla stretnú AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava - FK Senica.

Obhajca Slovan o tretie finále za sebou proti AS, Trnava so Senicou

Súboje semifinále sa hrajú už na dva zápasy systémom doma - vonku. Prvé sú na programe 5. a 6. apríla, odvety sa uskutočnia o dva týždne neskôr 19. a 20. apríla. ,aktualizované

MFK Zemplín Michalovce má nového trénera

Hrnčár v minulosti v najvyššej súťaži viedol aj Myjavu, Ružomberok, Trenčín či Trnavu.

Balogh vsietil prvý gól, po remíze so Spartakom bol však sklamaný

Trnava hrala celý zápas ofenzívne, ale v koncovke sa trápila. Gól z poslednej minúty môže mužstvo nakopnúť.

Slovan stále vedie pred Trnavou o 11 bodov

V skupine o záchranu je stále posledné Pohronie, ktoré prehralo v Trenčíne 0:2.

Weiss st. vzal stratu bodov na seba, Struhár: Zaslúžená remíza

Obhajca titulu sa ujal vedenia v 5. minúte, keď sa po rohu strelou z voleja presadil trénerov syn Vladimír Weiss ml. Na ďalšie góly domáceho tímu však trojtisícová návšteva čakala márne.

Favorit Slovan doma remízoval proti Ružomberku 1:1

Skóre šlágra medzi suverénnym lídrom súťaže a tretím tímom tabuľky otvorili domáci už v 5. minúte. ,aktualizované