Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Fortunaliga

Zlatým Moravciam sa doma nepodarilo zvíťaziť nad Liptovským Mikulášom

Od úvodných minút sa v stretnutí tabuľkových susedov hrala obojstranne vyrovnaná partia.,aktualizované

Sereď neudržala jednogólové vedenie proti Žiline a remízovala 1:1

Seredi vyšla v 25. minúte nenápadná akcia, keď lopta stredom ihriska našla Moronga, ten z ľavej strany priťukol na hrot Radičovi, ktorý prekonal Belka - 1:0.,aktualizované

Domáca Senica zvíťazili nad Michalovcami 2:1

Domácim sa podarilo dostať do vedenia už v 5. minúte, po prieniku kapitána Pirosku do 16-ky a jeho prihrávke sa obranca Svoboda ocitol zoči-voči Kožucharovi a ľavačkou poslal loptu za jeho chrbát.

Fortuna liga spúšťa aktivitu #prihrajpomoc, pomôže ľuďom z Ukrajiny

Najbližšie 2. kolo nadstavbovej časti Fortuna ligy celú aktivitu #prihrajpomoc odštartuje a spojí ju spoločný nástup hráčov na ihrisko.

Zápas MŠK Žilina - DAC Dunajská Streda sa odohrá v sobotu 19. marca

Pôvodne bol duel naplánovaný na piatok 18. marca o 17.00 h.

Slovan zvýšil náskok na čele pred Trnavou na 11 bodov

Michalovce zvíťazili v skupine o záchranu doma nad Trenčínom 1:0 a preskočili svojho súpera.

Žilinčania nezvíťazili ani po tretíkrát proti Slovanu Bratislava

Na domácej pôde podľahli úradujúcemu majstrovi 2:3.,aktualizované

Slovnaft Cup: Slovan Bratislava vo štvrťfinále proti Zlatým Moravciam

Žilina sa s Komárnom stretne 9. marca. Hracie dni štvrťfinále 53. ročníka Slovenského pohára sú 15. a 16. marca.

Slovan začne nadstavbu v Žiline, Pohronie čaká záchranárska misia

Nadstavba vyvrcholí 21. mája. Posledný tím po skončení nadstavby vypadne, predposledný pôjde do baráže o udržanie sa vo Fortuna lige, v ktorej sa stretne s druhým tímom z 2. ligy.

Domáci v prvom polčase nepremenili pokutový kop, "belasí" dohrávali od 78. minúte oslabení o vylúčeného Vernona De Marca.,aktualizované

FL: ÚLK odsúdila správanie diváka na Slovane voči Škrtelovi

Po záverečnom hvizde kričal z tribúny hanlivé slová na Martina Škrtela a jeho rodinu. Obrancu hostí sa zastal aj tréner domácich Vladimír Weiss st.

FL: Slovan uvoľnil do predaja ďalšie vstupenky na derby s Trnavou

Pre fanúšikov sa teda ruší nutnosť preukazovať sa pri vstupe na štadión potvrdením o očkovaní či prekonaní ochorenia Covid-19.

FL: Michalovce angažovali prvého Egypťana v histórii klubu

Dvadsaťdvaročný stredopoliar prišiel do MFK na hosťovanie do konca aktuálnej sezóny z Viktorie Žižkov, kde je do leta "zapožičaný" z Al Ahly SC.

FL: DAC Dunajská Streda získal maďarského reprezentanta do 21 rokov

V januári 2020 sa stal hráčom Ferencvárosu, kde sa onedlho prvýkrát objavil aj v NBI a vo zvyšku sezóny zaznamenal jeden štart.

FL: Posledné kolo v rovnakom čase, Slovan - Trnava na TV Dajto

Kompletné kolo uvidia diváci tradične na VOYO, okrem toho takisto už tradične dva zápasy na televíznych obrazovkách.

Rozhorčený Weiss: Niektorí hráči nemôžu ani okolo štadióna prejsť

Futbalisti Pohronia sa ocitli v sobotu vo zvláštnej situácii. Po polčase vyhrávali 3:0, čo absolútne nečakali.

Žilina si po góle v druhom polčase ustrážila výhru nad Michalovcami

Domáci mohli ísť do vedenia v 9. minúte, Sauer sa po centri Jánošíka z hranice šestnástky ešte len zastreľoval a minul.

Liptovský Mikuláš prekvapujúco porazil Ružomberok 3:2

Hneď v prvej minúte sa dostal do gólovej príležitosti domáci Voško, ale Krajčirík výborne zasiahol.

Pohronie neudržalo trojgólový náskok a prehralo proti Slovanu 3:4

Úvod stretnutia vyšiel domácim hráčom nad očakávanie. Do vedenia išli v tretej minúte po akcii Blahúta z pravej strany, keď z vnútra šestnástky zakončoval pohodlne voľný Ožvolda. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Slovenský reprezentant Chrien posilnil Pohronie

Cieľom jeho nového tímu v jarnej časti tejto sezóny Fortuna ligy je udržanie sa v súťaži. Pohroniu momentálne patrí v tabuľke zostupové dvanáste miesto.

Zranený Jendrišek: Mal som šťastie v nešťastí, možno stihnem záver

Nepríjemne vyzerajúce zranenie kolena však napokon nemusí byť až tak vážne.

FORTUNA LIGA: DAC na jar chce bojovať o pohárové priečky

Okrem Schäfera káder DAC opustili aj ďalší hráči. Na hosťovanie do Izraelu odišiel Nicolaescu, v kazašskej Astane bude pokračoval aj Beskorovajnyj.

FORTUNA LIGA: Jones odchádza z Trnavy do Nórska

Za Spartak odohral v siedmich ligových zápasoch 175 minút, svojimi výkonmi realizačný tím nepresvedčil.

Slovan zvýšil náskok pred Trnavou na šesť bodov

Druhá Trnava doma remizovala v šlágri s Dunajskou Stredou 1:1 a na lídra stráca už šesť bodov.

Trnavský Spartak si doma rozdelil body s DAC

Zápas skončil nerozhodne v pomere 1:1.,aktualizované

FORTUNA LIGA: O víťazstve Serede v Michalovciach rozhodol Jureškin

Sereď sa posunula priebežne na šiestu priečku, Michalovce sú na 8. pozícii.

FL: Slovan ide za ziskom titulu, Weiss: Naše ambície nemôžu byť iné

Úradujúci majster nerobil cez zimu v kádri veľa zmien. Jeho rady posilnili dvaja hráči, konkrétne arménsky krídelník Tigran Barseghjan a srbský útočník Ivan Šaponjič.

Fortunaligový zápas medzi Ružomberkom a Žilinou pre covid odložili

Duel sa odohrá v pondelok o 15:00 hod.

Trusa prestúpil do Plzne: Michalovce navždy zostanú v mojom srdci

Za východoslovenský tím odohral od februára 2019 65 ligových zápasov, v ktorých si pripísal 13 gólov.

FL: Pohronie výrazne obmenenilo káder, cieľom záchrana medzi elitou

Do klubu prišli známe mená, ako brankár Patrik Le Giang či niekoľkonásobný reprezentant Jaroslav Mihalík.

FL: Žilina sa chce udržať v top šestke, Paur: Sústredenie splnilo cieľ

Jednou z hlavných položiek zimnej prípravy, v rámci ktorej mužstvo vycestovalo aj do Dubaja, bolo zapracovanie mladých hráčov.

Po jeseni im v tabuľke patrí 11. miesto.

FL: Sereď pred štartom ligy ešte rieši posilu do obrany

Sereď vstúpi do ligy už v piatok zápasom na pôde Michaloviec. Na východ republiky vycestuje mančaft už vo štvrtok a prespí v hoteli na Zemplínskej Šírave.

Zsolt Kalmár predĺžil zmluvu s DAC Dunajská Streda do leta 2025

Dvadsaťšesťročný hráč nastúpil za DAC v 113 súťažných dueloch, v ktorých zaznamenal 39 gólov.

Štyridsaťročný Ančic je bývalým hráčom klubu a Trenčanom telom aj srdcom.

Ružomberok neskrýva medailové ambície, Struhár: Príprava bola dobrá

Ružomberok, ktorý po predchádzajúcej siedmej priečke, bol šťukou fortunaligovej jesene, ani po zimnej pauze nechce ustúpiť zo svojich pozícií.

FL: Ružomberok i DAC kvôli covidu zrušili víkendové generálky

"Ruža" tak neodohrá sobotný prípravný zápas s poľským klubom GKS Jastrzebie, resp. DAC zrušil nedeľný súboj so Šamorínom.

FL: Pohronie sa pred jarou posilnilo o Mihalíka a Sandala

Mihalík naposledy pôsobil v izraelskom klube Maccabi Petah Tikva, predtým obliekal aj dresy MŠK Žilina, Slavie Praha, Cracovie Krakov, Lechie Gdaňsk a Sigmy Olomouc.