Fortunaliga

Zlaté Moravce doma remízovali s Ružomberkom 2:2

Záver prvého polčasu sa niesol v znamení VAR-u, ktorý skúmal situáciu v šestnástke po ktorej sa zdalo, že Čögley zahral rukou. Rozhodca však penaltu nenariadil.

Slovan utrpel prvú prehru v sezóne

V druhom polčase sa prvá šanca zrodila v 63. minúte, keď pri hlavičke Kašiu, ktorá preletela tesne vedľa, si domáci vydýchli. ,aktualizované

Cuninka skončil vo funkcii riaditeľa Spartaka Trnava

Vedenie klubu prebrali prezident Peter Macho a generálny manažér Andrej Kalina.

Nigérijčan Anthony vymenil Spartak Trnava za Hapoelu Haifa

Bola by škoda, keby takýto hráč musel vysedávať na lavičke, preto sme mu umožnili, aby prestúpil, povedal pre klubový web "andelov" generálny manažér klubu Andrej Kalina.

Slovenský pohár: Trnava a Michalovce bez problémov do ďalšieho kola

V utorkovom zápase 3. kola uspel Spartak na ihrisku štvrtoligovej Paty 4:0 a Michalovce zvíťazili rovnakým výsledkom nad účastníkom 4. ligy Sabinovom.

FORTUNA LIGA: Senica zdolala Pohronie, Michalovce nestačili na Trnavu

Futbalisti ŠKF Sereď zvíťazili v sobotu 2:0 nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš v 7. kole Fortuna ligy. Zaknihovali druhú výhru v sezóne, nováčik utrpel šiestu prehru.,aktualizované

Dunajskú Stredu posilnili Krstovič, Szendrei a Lamkel Zé

Dvadsaťjedenročný Krstovič prišiel z Crvenej Zvezdy Belehrad a podpísal štvorročný kontrakt platný do 30. júna 2025.,aktualizované

Tréner Geri skončil na lavičke FK Pohronie

V minulosti kormidloval aj Rimavskú Sobotu, bol asistentom v Lokomotíve Zvolen a FK Železiarne Podbrezová.,aktualizované

Trnava figuruje na tretej priečke s dvojbodovou stratou na Žilinu.

Hráči Trenčína remizovali so Sereďou 0:0, Iliev s výborným zákrokom

Bezgólovou remízou skončil aj zápas medzi tímami MFK Ružomberok a MFK Zemplín Michalovce. ,aktualizované

Dunajská Streda pokorila Pohronie v 6. kole 3:0

Úvodnú šancu stretnutia mali domáci v piatej minúte.

EKL: Rada ocenil žilinských hráčov: Bojím sa, že ich tu neudržia

Fortunaligista dopredu neskladal zbrane napriek úvodnej prehre 1:5 v Česku. V odvete dlho prehrával o jeden gól, ďalšie dva inkasoval až v úplnom závere riadneho hracieho času.

FL: Slovan získal z Michaloviec reprezentanta do 21 rokov M. Vojtka

"Belasým" bude prvýkrát k dispozícii v nedeľu v ligovom zápase Fortuna ligy proti Zlatým Moravciam.

FL: DAC opäť nezvíťazil, Németh: Po úvodných kolách som nespokojný

V opačnej pozícii sú Trenčania. V úvode sezóny majú osem bodov a ťahajú trojzápasovú šnúru bez prehry.

FC DAC 1904 Dunajská Streda – AS Trenčín remizovali v 5. kole

Dunajská Streda sa musela zaobísť bez troch hráčov základnej zostavy, chýbal Kružliak, Balič aj Schäfer.

Žilina ani Slovan v 5. kole Fortuna ligy nezaváhali

"Žlto-zelení" zaznamenali taktiež štvrté víťazstvo v ročníku, Senicu zdolali 3:0.

Sereď prehrala so Slovan Bratislava 0:1

Slovan išiel do vedenia nad Sereďou už pred uplynutím prvej minúty, dlhú prihrávku Lichého za obranu si spracoval Dejan Dražič, obišiel brankára a skóroval.,aktualizované

MŠK Žilina zvíťazila nad FK Senica 3:0

Prvú príležitosť však mali hostia a proti pokusu Twardeka zblízka v 13. min musel brankár Belko ukázať svoje umenie.

Debutant Záhradník zaostal za rekordom iba o deň

Hráči Michaloviec chceli po troch prehrách bodovať naplno a to sa im aj podarilo. Dvoma gólmi v druhom polčase sa dostali do vedenia 2:0, presne namierili Wisdom Kanu a kapitán Igor Žofčák. ,aktualizované

MFK Zemplín Michalovce zdolal MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:1

Pre nás to bol ťažký zápas, pretože sme po troch prehrách súrne potrebovali body, aby sme sa nedostali ešte pod väčší tlak, povedal asistent trénera MFK Zemplín Michalovce Marek Ondrík.

Ružomberčania remizovali s Trnavou 0:0

V závere ešte Bukata trafil ružomberské brvno.

FORTUNA LIGA: Zlaté Moravce zaknihovali prvú výhru v sezóne

Obe mužstvá sa snažili kombinovať, ale finálna fáza absentovala.

Obranné rady fortunaligového klubu ŠKF Sereď posilnil Japonec Urata

Urata sa s nami pripravoval niekoľko dní, zaujal nás svojou kvalitou, uviedol Marián Černý.

FL: Historické víťazstvo Liptákov po obrate proti MŠK Žiline

"Šošoni", ktorých budúci týždeň čaká prvý zápas play off Európskej konferenčnej ligy v Jablonci, utrpeli prvú prehru po predchádzajúcich troch výhrach v tejto ligovej sezóne.

Škrtel si naposledy obliekal dres slovenského klubu pred 17 rokmi, keď prestúpil z Trenčína do Zenitu.,aktualizované

FORTUNA LIGA: AS Trenčín doma remizoval s MFK Ružomberkom

Futbalisti AS Trenčín remizovali v piatkovom stretnutí 4. kola Fortuna ligy doma s MFK Ružomberok 1:1.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Škrtel v nedeľu podpíše zmluvu so Spartakom Trnava

Bývalý hráč Zenitu Petrohrad či FC Liverpool zamieril do Basaksehiru Istanbul po krátkej anabáze v Atalante Bergamo.

FORTUNA LIGA: Odchovanec Demitra podpísal s Trenčínom viacročnú zmluvu

Osemnásťročný krídelník naskočil do Fortuna ligy v úvode jarnej časti uplynulého ročníka. Hneď v prvom zápase proti DAC 1904 Dunajská Streda strelil svoj premiérový ligový gól.

FORTUNA LIGA: FC Spartak Trnava vyškolil Liptákov v 3.kole na nulu

Spartak zvíťazil v 3. kole Fortuna ligy nad nováčikom súťaže MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:0. ,aktualizované

Slovan v EL súpera nepodceňuje, Weiss st. sa spolieha na pomoc divákov

V odvete nemôže Slovan počítať so stopérom Myentym Abenom, ktorý sa zranil na Gibraltáre.

FORTUNA LIGA: Sereď si pripísala prvé tri body do tabuľky

Záverečný tlak Dunajskej Stredy vážnejšiu šancu nepriniesol, Sereď sa ubránila a po tesnom víťazstve si pripísala prvé tri body do tabuľky.,aktualizované

Žilinčania zdolali Pohronie v 3. kole Fortuna ligy 3:1

Žilinčanom trvalo šesť minút, kým využili presilovku, druhý zásah v stretnutí pridal Bičachčjan. V závere zápasu skorigoval Ladji, ale na zdramatizovanie duelu nezostal hosťom čas.

MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín 1:2 v 3. kole - sumár, text

O prvú strelu zápasu sa už v 2. minúte postaral domáci obranca Artabe, ale z veľkej diaľky minul bránu a napokon to bol iba jeden z dvoch streleckých pokusov v prvom polčase.

FORTUNA LIGA: ViOn Zlaté Moravce doma remizovali so Senicou

Senica získala už piaty bod, ViOn prvý, pričom sa mu podarilo streliť aj prvý gól a to z penalty.

FL: Španiel Gállego podpísal zmluvu s MFK Zemplín Michalovce

Pred príchodom do Michaloviec pôsobil v nikaragujskom klube Mangua FC. Futbalovo vyrastal v Španielsku, pôsobil aj v Grécku a Albánsku.

Pohronie získalo poľského stredopoliara a českého obrancu

Talentovaný Scislak prišiel do Pohronia na hosťovanie z Górniku Zabrze.

EKL: Spartak Trnava remizoval s Maccabi Tel Aviv 0:0 v 3. predkole

Trnava sa v prípade postupu stretne v play off s postupujúcim z dvojice Kolos Kovalivka (Ukr.) - Šachtar Karagandy (Kaz.).,aktualizované

FORTUNA LIGA: Dimun prestúpil z Cracovie do Dunajskej Stredy

Za MFK odohral Dimun v sezóne 2014/2015 15 duelov v slovenskej najvyššej súťaži, strelil 1 gól.

Zlaté Moravce angažovali gruzínskeho útočníka Mujiriho

V doterajšej kariére pôsobil najmä v domácich kluboch, no vyskúšal si aj angažmány v moldavskom Šeriffe Tiraspoľ či v mládežníckom tíme tureckého Antalyasporu.

DAC po troch prehrách víťazne, Németh: Bojovali sme aj o fanúšika

Dunajskostredčanov teší okrem troch bodov aj psychická vzpruha, keď sa konečne po dlhšom čase tešili z víťazstva.