Brífing Slovenského atletického zväzu k mítingu P-T-S v Banskej Bystrici
Na snímke zľava Daniela Ledecká, semifinalistka MS 2025 a ME 2022 a 2024 v behu na 400 metrov cez prekážky; Emma Zapletalová, líderka Diamantovej ligy a tohtoročných svetových tabuliek v behu na 400 metrov cez prekážky a Vladimír Gubrický, generálny sekretár Slovenského atletického zväzu (SAZ) pózujú s nadrozmernou vstupenkou počas tlačovej konferencie SAZ k najvýznamnejšiemu slovenskému atletickému mítingu TIPOS P-T-S na Národnom atletickom štadióne SNP na Štiavničkách v Banskej Bystrici v utorok 23. júna 2026. Už jeho 61. ročník sa uskutoční v utorok 21. júla v Banskej Bystrici. FOTO TASR - Ján Krošlák *** Local Caption *** vstupenka
úsmev