Nový most pri železničnej stanici v Banskej Bystrici
Na nový most pri malej železničnej stanici získala banskobystrická samospráva z európskych zdrojov 1,2 milióna eur. Most bude slúžiť pre peších a cyklistov, v prípade mimoriadnych situácií bude môcť byť otvorený aj pre záchranné zložky. Na snímke nový most pri malej železničnej stanici v Banskej Bystrici 16. júna 2026. FOTO TASR – Ján Krošlák