Slávnostné odovzdanie prvej fázy rekonštrukcie nemocnice Kráľovský Chlmec z Plánu obnovy a odolnosti
Na snímke zrekonštruovaná izba pre pacientov na chirurgickom oddelení v Nemocnici s poliklinikou v Kráľovskom Chlmci 26. júna 2026. Ide o súčasť celkovej rekonštrukcie nemocnice za milióny eur cez Plán obnovy. O slávnostnom odovzdaní prvej fázy rekonštrukcie informovali predseda Národnej rady (NR) SR Richard Raši (Hlas-SD), minister zdravotníctva SR Kamil Šaško (Hlas-SD) a vedenie nemocnice. FOTO TASR - Marián Holubčík *** Local Caption *** easyfoto