Futbal

Prezident Africkej konfederácie Ahmad má koronavírus

Prezident CAF začal pociťovať príznaky choroby tesne po príchode z Maroka, kde bol na finálovom zápase Konfederačného pohára.

Van Dijk úspešne absolvoval operáciu kolena

Dvadsaťdeväťročný stopér utrpel zranenie kolenných väzov v mestskom ligovom derby s FC Everton (2:2) po zrážke s brankárom súpera Jordanom Pickfordom.

Gündogan zmenil názor na koronavírus: Treba ho brať naozaj vážne

Ochorenie sa uňho prejavovalo tlakom na hrudi, extrémnou únavou a stratou chuti i čuchu po dobu približne dvoch týždňov.

FL: DK SFZ sa zaoberá zápasom Dunajská Streda - Slovan Bratislava

V nedeľňajšom šlágri bol na lavičke aj generálny riaditeľ hosťujúceho klubu Ivan Kmotrík ml., ktorý v zápise figuroval ako vedúci mužstva.

EL: Trpišovský po triumfe nad Leverkusenom velebil Olayinku

Dvadsaťštyriročný Nigérijčan prišiel na ihrisko v 61. minúte. V tom čase sa už v pražskom Edene hralo iné stretnutie, než aké predpovedali papierové prognózy.

V MLS rozhodne o konečnom poradí priemer bodov na zápas

Vedenie súťaže oznámilo, že základná časť sa skončí 8. novembra a počas nasledujúcej reprezentačnej prestávky sa nebudú dohrávať žiadne stretnutia.

Sparta na San Sire nestíhala

V nominácii Sparty zo zdravotných dôvodov chýbali traja Slováci - brankár Dominik Holec a obrancovia Lukáš Štetina s Dávidom Hanckom.

Mourinho: Tottenham zlyhal

O triumfe belgického tímu rozhodol izraelský stredopoliar Lior Refaelov v 29. minúte, keď mu loptu po chybe obrancu Bena Daviesa naservíroval Dieumerci Mbokani.

EURÓPSKA LIGA: Neapol zdolal San Sebastian

V nominácii Sparty zo zdravotných dôvodov chýbali traja Slováci, brankár Dominik Holec i obrancovia Lukáš Štetina s Dávidom Hanckom.,aktualizované

Neapol vyhral na pôde lídra La Ligy

Alkmaar zdolal na vlastnom štadióne HNK Rijeka 4:1 a vedie tabuľku s plným počtom 6 bodov, Neapol a San Sebastian majú tri body a Rijeka je s nulou na štvrtej priečke.

Neymar má zranený priťahovač na stehne

Zranený stehenný sval Neymara si vyžiada minimálne trojtýždňovú nútenú prestávku.

Belgický Mouscron je kompletne v karanténe

Testy z pondelka odhalili ďalších osem nakazených hráčov, v kádri a realizačnom tíme je tak celkovo 21 infikovaných.

CAF opäť posunul termíny vyvrcholenia africkej Ligy majstrov

Pandémia nového koronavírusu spôsobila v termínovej listine záveru africkej Ligy majstrov veľké problémy.