Futbal

Prezident FIFA Infantino by sa mal stať členom MOV

Spolu s Infantinom navrhli na členstvo v MOV aj prezidenta Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF) Davida Haggertyho a prezidenta Japonského olympijského výboru (JOP) Jasuhira Jamašitu

Testy odhalili fraktúru členka Hazarda. Mimo bude niekoľko týždňov

Zidane tak nebude môcť v Clasicu počítať s ďalším hráčom, duel vynechá aj brazílsky obranca Marcelo pre zranenie lýtkového svalu.

Wilmots rezignoval na post trénera Iránu

Ešte minulý mesiac priletel do Teheránu a plnil si povinnosti, pre spor o nevyplatenie mzdy misiu napokon vzdal.

FL: Slovan pripravil na zápas s Dunajskou Stredou sprievodné aktivity

Pred zápasom bude na námestí štadióna otvorený fanshop ŠK Slovan s klubovými dresmi, novou kolekciou klubového oblečenia, novým vydaním klubového časopisu i s viacerými suvenírmi ŠK Slovan.

Bert van Marwijk skončil ako tréner SAE

67-ročný tréner v minulosti viedol na klubovej úrovni aj Feyenoord Rotterdam, Borussiu Dortmund či Hamburg, na reprezentačnej Holandsko, Austráliu či Saudskú Arábiu. Informovala agentúra DPA.

Khedira po operácii ľavého kolena, vynechá približne tri mesiace

Majster sveta z roku 2014 si vybojoval v tejto sezóne stabilné miesto v základnej zostave Juventusu, nastúpil v 12-tich zo 14 zápasov v talianskej Serii A.

Tuchela potešili góly Mbappeho a Neymara: Budú sa zlepšovať

Mbappe sa presadil v 52. minúte po prihrávke Angela Di Mariu akrobatickým zakončením pätičkou. Neymar spečatil skóre v 85. minúte z penalty.

Klopp dokázal, že má široký káder, Mourinho nemieni plakať

Prvých šesť gólov zápasu padlo už do prestávky, čo je polčasový rekord vo vzájomných dueloch rivalov v ére Premier League od roku 1991.

Rashford dvoma gólmi pripravil Mourinhovi prvú prehru v Tottenhame

Leicester City natiahol víťaznú sériu na sedem zápasov, pred svojimi fanúšikmi zdolali Watford 1:0. ,aktualizované

Ligue 1: Monako zvíťazilo v Toulouse, St. Étienne zničili Nice

Futbalisti Toulouse prehrali v šiestom ligovom stretnutí za sebou a v tabuľke sú poslední.,aktualizované

Slovan vyradil minuloročného finalistu. Zahrá si štvrťfinále pohára

V stredajšom osemfinálovom stretnutí zdolali doma finalistu minulého ročníka Žilinu 2:0.

EURO 2020: V zápase play off Slovensko - Írsko bude k dispozícii VAR

VAR podľa už dávnejšieho rozhodnutia bude súčasťou aj majstrovstiev Európy.

Fanúšikovia Atletica kričali na Griezmanna, klub dostal malú pokutu

Francúzsky útočník prestúpil z Atletica ku Kataláncom v lete tohto roku za viac ako 120 miliónov eur.

Futbaloví agenti zarobili za rok 2019 viac ako 650 miliónov dolárov

Podľa nových pravidiel bude odmena agentov limitovaná desiatimi percentami z prestupovej čiastky a troma percentami z hráčovho platu.

Futbalista Richarlison bude pôsobiť v Evertone až do roku 2024

Plánujem tu byť dlho, povedal 22-ročný Richarlison pre klubovú televíziu. Toto je tím, ktorý mi dal príležitosť ukázať moju hru.

Futbalistu Khediru čaká operácia kolena, vynechá približne mesiac

Khedira sa už vo februári podrobil operácii srdca na odstránenie arytmie.

Austrália na Copa America 2020 v argentínskej A-skupine

Na slávnostnej ceremónii sa riešilo už iba zaradenie dvoch pozvaných krajín Austrálie a Kataru do základných skupín.

Na zoznam zranených hráčov Interu Miláno pribudol Gagliardini

Na zozname zranených hráčov Interu už figurujú Alexis Sanchez, Stefano Sensi, Nicolo Barella aj Kwadwo Asamoah.

Národný futbalový štadión na Tehelnom poli je právoplatne skolaudovaný

Funkčnosť jednotlivých systémov, ako aj samotného štadióna otestovali domáce stretnutia ŠK Slovan Bratislava vo Fortuna lige, zápasy Európskej ligy