Utorok 22. október 2024Meniny má Sergej

Futbal

Nottingham zdolal Crystal Palace 1:0 v dueli 8. kola Premier League

Jediný gól stretnutia zaznamenal novozélandský útočník Chris Wood v 65. minúte, keď profitoval z chyby brankára hostí Deana Hendersona.

Hellas Verona prehral s Monzou 0:3, Duda i Suslov hrali do 62. minúty

O triumfe hostí rozhodol dvoma gólmi portugalský útočník Dany Mota.

Tréner slávnych The Invincibles Arsene Wenger oslávi 75 rokov

Úspechy dosahoval už ako tréner AS Monaco, no najvýraznejšie ho preslávilo takmer 22-ročné pôsobenie na lavičke FC Arsenal.

Girona bude musieť na duel so Slovanom povolať hráčov z rezervy

Útočník Abel Ruiz sa stal najnovším prírastkom na listine zranených, kde sa už nachádzajú Viktor Cygankov, Oriol Romeu, Jhon Solis, Portu, Bryan Gil, Pau Lopez a Yaser Asprilla.

Slovenky chcú prejsť cez Wales. Kopúň: Oba zápasy budú náročné

Walesu patrí v rebríčku Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) 29. miesto, Slovenky sú až na 51. priečke.

Feldhoff a Ural pravdepodobne dočasne povedú VfL Bochum

Obaja členovia realizačného tímu budú mať za úlohu viesť mužstvo v najbližších týždňoch a poskytnúť tak klubu čas na nájdenie trvalého riešenia.

Montpellier po nevydarenom štarte prepustil trénera Der Zakariana

Montpellier pod vedením skúseného arménskeho kormidelníka prehral šesť z úvodných ôsmich zápasov prebiehajúceho ročníka Ligue 1, naposledy podľahol doma Marseille 0:5.

Neapol zachránila penalta, Conte: Nie som spokojný s prvým polčasom

Futbalisti SSC Neapol pokračujú na víťaznej vlne, no v nedeľňajšom zápase v Empoli (1:0) nemali ďaleko od zakopnutia.

Slot chválil Jonesa, Maresca výkon Chelsea, Wolves opäť hromžia na VAR

Futbalisti Liverpoolu sú aj po ôsmom kole anglickej Premier League na čele tabuľky.

LIGA MAJSTROV: Slovan čaká Girona, Weiss st.: Na lopte sú dominantní

Futbalistov ŠK Slovan Bratislava čaká v ligovej fáze Ligy majstrov tretia previerka.

V 3. kole Ligy majstrov repríza finále, Real privíta Dortmund

Slovan nastúpi na pôde španielskej Girony.

Barcelona zdolala Sevillu 5:1 a na čele je o tri body pred Realom

Dvakrát sa strelecky presadil Robert Lewandowski, dva góly dal aj striedajúci Pablo Torre. ,aktualizované

Bero bude mať nového trénera, Zeidler v Bochume skončil

Zeidler je prvý odvolaný tréner v novom bundesligovom ročníku, vo funkcii bol iba štyri mesiace.

Liverpool zdolal v šlágri Chelsea 2:1 a je na čele tabuľky

Wolverhampton prehral piaty ligový duel v sérii a siedmy z ôsmich a s jediným bodom za remízu s Nottinghamom figuruje na poslednom mieste tabuľky.

HK Spišská Nová Ves zvíťazili nad MONACObet Banská Bystrica 5:1

Spišiakov potiahli za 10. víťazstvom v sezóne najmä útočníci Zack Andrusiak a Stephen Harper, ktorí strelili po dva góly, všetky v presilovkách.

Karviná zvíťazila 4:1 nad Dynamo České Budějovice

Mladá Boleslav remizovala vo štvrtom zápase za sebou.

KFC Komárno utrpelo porážku nad FK Železiarne Podbrezová 1:2

Komárno vyrovnalo v 78. minúte, k lopte sa po priamom kope dostal Dominik Žák a z voleja rozvlnil sieť.

MŠK Žilina vyhrala nad MFK Dukla Banská Bystrica 2:0

V tradičnom stredoslovenskom derby spálil najväčšiu šancu domácich v prvom polčase v 24. minúte Mário Sauer.

Union vyhral v Kieli 2:0, Bénes hral od 75. minúty a mal asistenciu

Union je v tabuľke na piatej priečke s trojbodovým mankom na lídra Bayern, Kiel má na konte iba dva body za remízy a je predposledný.

Lyon vyhral v Le Havre 4:0 a víťaznú sériu natiahol na päť duelov

Le Havre prehralo piatykrát za sebou a je v pásme zostupu.

City zariadilo triumf vo Wolverhamptone v piatej nadstavenej minúte

Do šance ho pustil pravý bek City Rico Lewis, ktorý ho nepokryl a nestihol sa vrátiť.

Pavlovič si zlomil kľúčnu kosť a Bayernu bude chýbať niekoľko týždňov

Nemecký reprezentant opustil ihrisku už vo 8. minúte, keď tvrdo dopadol na rameno.

Neapol bez Lobotku vyhral v Empoli 1:0 a potvrdil post lídra Serie A

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka chýbal v zostave hostí pre zranenie stehna.

Slovan predĺžil kontrakt s Barseghjanom do konca roka 2027

Barseghjan je momentálne najlepší strelec v najvyššej slovenskej súťaži a o víťazstve "belasých" rozhodol aj v sobotnom derby na pôde Trnavy (1:0).

FIFA pridelila Miami miestenku na MS klubov, Infantino: Gratulujem

Turnaj, ktorý si prešiel zmenou formátu a po novom bude mať 32 participantov, sa bude konať práve v USA a Inter bude hostiť otvárací zápas.

Barseghjan je podľa Weissa najlepší v lige, chválil aj Takáča

Spartak Trnava v ďalšom kole cestuje na pôdu Trenčína (27.10. o 15:30), Slovan čaká už v utorok duel Ligy majstrov v Girone.

Miami zakončilo základnú časť MLS s novým ligovým rekordom 74 bodov

Po 34 kolách hlavnej časti obsadil Inter prvú priečku Východnej konferencie s 22 víťazstvami, ôsmimi remízami a štyrmi prehrami.

Modrič najstarší hráč Realu Madrid vôbec, asistoval pri víťaznom góle

Chorvátsky stredopoliar poslal úspešnému strelcovi loptu za obranu po troch minútach na ihrisku.

PSG vyhralo s mladými, Enrique chválil Mayulua: Hráč budúcnosti

Španielsky kouč nechal na lavičke kapitána Marquinhosa i mená ako Ousmane Dembele, Achraf Hakimi či Fabian Ruiz a do základu postavil piatich hráčov vo veku 20 a menej rokov.

Prehra Arsenalu bola podľa Artetu po vylúčení Salibu na spadnutie

Arsenal vstúpil do stretnutia ako jasný favorit a očakávalo sa, že po zisku troch bodov pôjde na čelo tabuľky.

Futbalisti AC Miláno zvíťazili nad Udinese Calcio

Hráči FC Janov a FC Bologna remizovali 2:2.,aktualizované

Athletico Bilbao presvedčivo vyhralo nad Espanyolom Barcelona

Hráči Betisu Sevilla zvíťazili na ihrisku Osasuny Pamplona 2:1.,aktualizované

PSG vyhralo 4:2 nad Štrasburgom, Škriniar odohral celý zápas

Škriniar bol v základe po vyše mesiaci a žltú kartu obdržal v nadstavení za podkopnutie.,aktualizované

Slovan vyhral derby v Trnave, rozhodol Barseghjan

Slovan sa dostal priebežne na prvé miesto v tabuľke o dva body pred Žilinu.,aktualizované

Haraslín rozhodol o triumfe Sparty nad Libercom v českej lige

Do streleckej listiny sa zapísal aj slovenský útočník Erik Jirka, ktorý gólom v 90. minúte spečatil víťazstvo Viktorie Plzeň na ihrisku Baníka Ostrava 3:1.

Bayern suverénne zdolal Stuttgart, Kane zaznamenal hetrik

Bayern počas celého priebehu diktoval tempo hry, no až po zmene strán dominoval.

Oslabený Arsenal prehral na pôde Bournemouthu

Tottenham Hotspur zvíťazil nad londýnskymi konkurentmi z West Hamu 4:1.

Neymar môže už na budúci týždeň nastúpiť za Al-Hilal

Neymar sa zranil 17. októbra 2023 počas kvalifikačného zápasu na pôde Uruguaja (0:2).