Futbal

Wolf by sa mal stať novým trénerom Genku, kde pôsobí Hrošovský

Genk má na konte tri prehry za sebou, naposledy podľahol v belgickej lige doma Gentu 0:2 a v tabuľke figuruje momentálne až na 9. priečke

Čechom nevyšla rozlúčka, Šilhavý nečakal prehru práve v Bulharsku

Český tréner Jaroslav Šilhavý spravil päť zmien v porovnaní so základnou zostavou, ktorá vo štvrtok spečatila postup proti Kosovu (2:1).

ME2020: Slováci na záver skupiny musia zdolať Azerbajdžan a čakať

Zverenci českého trénera Pavla Hapala sú v tabuľke s 11 bodmi štvrtí, na tretí Wales strácajú bod, na druhé Maďarsko dva.

Ronaldo dosiahol 99. reprezentačný gól a ohlásil útok na rekord

Ronaldo si počas reprezentačnej prestávky zlepšil náladu z klubu, keď priznal, že nehral v ideálnom stave. V predchádzajúcich dvoch stretnutiach Juvenutus Turín zišiel z ihriska predčasne.

Brazílčania vyhrali MS do 17 rokov, vo finále zdolali Mexiko

Pôvodne sa pritom na šampionáte Brazílčania ani nemali predstaviť, pretože si nevybojovali miestenku z kontinentálnej kvalifikácie.

Futbalisti Portugalska si zaistili postup na majstrovstvá Európy 2020

Poistku pridal až v úplnom závere Cristiano Ronaldo. ,aktualizované

Futbal-ME-kval.: Do nominácie na Azerbajdžan pribudol brankár Holec

Dvadsaťpäťročný Holec pribudol k trojici pôvodne nominovaných brankárov.

Van Dijk vynechá duel s Estónskom z osobných dôvodov

Holanďania si v sobotu po remíze so Severným Írskom zaistili postup.

Futbal-ME-kval.: Waldschmidt skončil v nemocnici s otrasom mozgu

Na trávniku bol od 84. minúty.

Elmas napriek zákazu hovoril s médiami o Neapole,klub mu hrozí pokutou

Hráči Neapola sú od začiatku novembra v spore s De Laurentiisom po tom, ako im šéf klubu nariadil povinný celotýždňový pobyt v tréningovom centre po ligovej prehre s AS Rím.

Kapitán Hamšík po Rijeke: Za chyby sa pyká, Mak cítil krivdu

Výber domáceho kouča Zlatka Daliča otočil výsledok za šesť minút od 54. do 60. minúty.

Belgičania pod taktovkou Hazardovcov koncertovali v Rusku

V poslednom zápase privítajú v utorok 19. novembra na domácej pôde Cyprus.

Coman utrpel zranenie stehna, do Albánska necestoval

Podrobnosti zranenia ani dĺžku absencie nezverejnili.

Holanďania opäť na EURO, Van Dijk: Znamená to pre nás veľa

Holanďania neboli s výsledkom napriek postupu spokojní.

Olympiakos Pireus pohrozil odstúpením z gréckej ligy,žiada zásah vlády

Olympiakos sa sťažuje na zlú úroveň rozhodcov, ktorým nepomohlo ani zavedenie systému VAR.

Wales zvíťazil po štyroch rokoch u súpera a postup je v jeho rukách

Zverenci trénera Ryana Giggsa rozhodli o zisku troch bodov už v úvodnom dejstve.

CHORVÁTI ZDOLALI SR 3:1 A POSTÚPILI NA EURO 2020

Slováci sú v tabuľke na 4. mieste s 10 bodmi, Chorváti sú so 17 bodmi už víťazi skupiny.,aktualizované

ME-KVAL.: Z C-skupiny postúpili Nemci a Holanďania, z géčka Rakúsko

Nemci si suverénne poradili s Bieloruskom 3:0 a posunuli sa na čelo skupiny. ,aktualizované