Barcelona v 34. kole zdolala Athletic Bilbao 2:1, rozhodol Messi

Lionel Messi Foto: TASR/AP

Madrid 21. apríla (TASR) - Futbalisti FC Barcelona si v nedeľu napravili chuť po predošlých nepresvedčivých výsledkoch. V stretnutí 34. kola Primera Division zdolali na domácom ihrisku Athletic Bilbao 2:1, hoci od 50. minúty prehrávali 0:1. V 72. minúte sa postaral o vyrovnanie Pedro, ktorý zblízka prekonal gólmana hostí Iraizoza. Už o dve minúty neskôr zariadil obrat argentínsky kanonier Lionel Messi a zabezpečil tak pre svoj tím dôležité tri body.

"Barca" má na konte 81 bodov, v tabuľke jej patrí druhé miesto. Na vedúce Atletico Madrid stráca štyri body a do konca sezóny jej ostáva odohrať štyri duely. Tretí Real (79 b) má však zápas k dobru.