Mladík Rusnák strelil parádny gól pri svojom debute v holandskej lige

Slovenský futbalista Albert Rusnák (vpravo) z SC Cambuuer sa teší po strelení gólu v zápase 1. kola holandskej ligy proti Twente Enschede Foto: Teraz.sk/SC Cambuur

Dvadsaťročný krídelník strelil jediný gól svojho tímu v sobotňajšom zápase 1. kola holandskej ligy proti Twente Enschede.

Amsterdam 10. augusta (TASR) - Slovenský futbalista Albert Rusnák má za sebou vydarený debut v drese SC Cambuur.

Dvadsaťročný krídelník strelil jediný gól svojho tímu v sobotňajšom zápase 1. kola holandskej ligy proti Twente Enschede. Do streleckej listiny sa zapísal v 13. minúte a Cambuur poslal do vedenia. Súperovi sa však dve minúty pred koncom riadneho hracieho času podarilo vyrovnať a oba tímy si tak podelili body po remíze 1:1.

"Na začiatku zápasu som bol uchvátený atmosférou na štadióne. Teraz by som sa však cítil lepšie, ak by sme zvíťazili," cituje web voetbal.com talentovaného futbalistu.

Rusnák je hráčom Mnchestru City, no v júli sa dohodol na polročnom hosťovaní v SC Cambuur. Predtým bol takisto na hosťovaní v Oldhame a Birminghame.

Slovenský futbalista Albert Rusnák v drese SC Cambuur v zápase 1. kola holandskej ligy proti Twente Enschede