Neapol prehral na ihrisku Hellasu Verona 1:3

Hráč Juventusu Arthur (vľavo) oslavuje gól proti Bologne vo futbalovom zápase talianskej ligy Serie A Juventus Turín - FC Bologna v Turíne 24. januára 2021. Foto: TASR/AP

Hostia otvorili skóre už v 1. minúte Hirvingom Lozanom, no domáci ešte do polčasu vyrovnali vďaka Federicovi Dimarcovi.

Rím 25. januára (TASR) - Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí 19. kola talianskej Serie A nad Bolognou 2:0. Pod triumf sa gólovo podpísali Arthur a Weston McKennie. Úradujúci majster figuruje v ligovej tabuľke na štvrtom mieste o skóre pred piatou Atalantou Bergamo.

Hráči Neapola prehrali na ihrisku Hellasu Verona 1:3. Hostia otvorili skóre už v 1. minúte Hirvingom Lozanom, no domáci ešte do polčasu vyrovnali vďaka Federicovi Dimarcovi. Po zmene strán zariadili víťazstvo Antonín Barák a Mattia Zaccagni. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka nastúpil v drese Neapola v 83. minúte.

Lazio Rím doma zdolalo Sassuolo 2:1. Hostia viedli od 6. minúty gólom Francesca Caputa. V prvom polčase však stihol vyrovnal Sergej Milinkovič-Savič a v druhom dejstve dokonal obrat Ciro Immobile. Po zmene strán nastúpil za hostí slovenský krídelník Lukáš Haraslín, na lavičke náhradníkov Lazia sedel Denis Vavro. Prama Calcio v zostave so slovenským stredopoliarom Jurajom Kuckom prehrala so Sampdoriou Janov 0:2.