Hamšíkov Trabzonspor remizoval s Konyasporom

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Trabzonspor sa napokon tešil z bodu po vlastnom góle bosnianskeho stredopoliara Amira Hadžiahmetoviča a v tabuľke sa posunul na druhú priečku.

Istanbul 23. septembra (TASR) – Vo štvrtkovom stretnutí 6. kola najvyššej tureckej futbalovej ligy remizoval oslabený Trabzonspor na ihrisku Konyasporu 2:2.

Hostia, v ktorých drese odohral celé stretnutie kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík, viedli už od úvodnej minúty zásluhou presného zásahu dánského útočníka Andreasa Corneliusa. Už o sedem minút však videl červenú kartu brazílsky obranca Vitor Hugo a domáci otočili vďaka dvom gólom Endriho Cekiciho vývoj zápasu.