Ďalej sa prebojovali FK Senica či 1. FC Tatran Prešov.
Autor TASR
,aktualizované Bratislava 9. augusta (TASR) - Futbalisti fortunaligového MFK Zemplín Michalovce postúpili do tretieho kola Slovnaft Cupu po stredajšom vysokom víťazstve nad piatoligistom FK 09 Bacúch 7:2.
Ďalej sa prebojovali aj AS Trenčín, FK Senica, MFK Ružomberok, 1. FC Tatran Prešov, FC Spartak Trnava či FC DAC 1904 Dunajská Streda.
Ďalej sa prebojovali aj AS Trenčín, FK Senica, MFK Ružomberok, 1. FC Tatran Prešov, FC Spartak Trnava či FC DAC 1904 Dunajská Streda.
Výsledky 2. kola Slovnaft Cupu:
OŠK Banik Stráňavy - FK Dubnica 0:1 (0:1)
TJ Družstevník Belá-Dulice - Jupie Futbalová škola Mareka Hamšíka 4:0 (2:0)
TJ Družstevník Bešeňov - FC Malacky 2:6 (2:4)
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves- FK Pokrok SEZ Krompachy 0:3 (0:0)
1. FK Buzitka - FK Poprad 1:7 (0:5)
OK Častkovce - FC ŠTK Fluminense Šamorín 1:2 (0:0)
TJ Tatran Chlebnice - AS Trenčín 0:5 (0:3)
FK Demjata - Slavoj Trebišov 0:4 (0:0)
FK 05 Levoča - FK Geca 73 6:2 (3:0)
FK 09 Bacúch - MFK Zemplín Michalovce 2:7 (0:6)
FK Čaňa - ŠK Odeva Lipany 1:2 (0:1)
FK Slovan Šahy - TJ Iskra Borčice 1:2 (0:0)
FC 98 Hajnáčka - 1. OFC Liptovské Sliače 0:0, na pokutové kopy 6:5
ŠK Harichovce - TJ Hornád Ždaňa 5:3 (3:1)
TJ Jednota Bánová - MŠK Fomat Martin 1:0 (0:0)
MŠK Kysucké Nové Mesto - ŠKF Sereď 0:4 (0:2)
ŠK Lozorno - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:4 (0:2)
TJ Mladosť Kalša - MFK Vranov nad Topľou 3:0 (1:0)
Námestovo - AFC Nové Mesto nad Váhom 4:1 (0:1)
ŠK Nevidzany - TJ Družstevník Veľké Ludince 0:6 (0:3)
FK Olcnava - MFK Snina 0:5 (0:0)
TJ Družstevník Oravská Poruba - FK Filjo Ladomerská Vieska 2:0 (1:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - OFK Slovan Poproč 8:2 (5:0)
CKF Pezinok-Cajla - OFK Hrušovany 1:4 (1:1)
TJ Tatran VLM Pliesovce - ŠKM Liptovský Hrádok 0:5 (0:3)
TJ Sklotatran Poltár - FK Šalková 5:1 (2:1)
TJ Ptava Ptičie - MFK Spartak Medzev 1:1 (1:1), na pokutové kopy 1:3
MŠK Púchov - FK Čadca 5:0 (4:0)
Rožňava - FK Senica 0:4 (0:2)
OŠFK Šarišské Michaľany - FC Lokomotíva Košice 2:5 (1:2)
FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Novohrad Lučenec 0:3 (0:2)
FK Soľ - TJ FK Vyšné Opátske 2:1 (2:1)
TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Nižná 8:1 (3:1)
TJ Baník Štiavnické Bane - OŠK Sása 6:2 (4:2)
FK Terchová - 1. FC Tatran Prešov 0:2 (0:1)
MŠK Tisovec - MŠK Liptovský Mikuláš 1:6 (1:2)
FK Veľká Lomnica - MFK Ružomberok 0:10 (0:5)
Závažná Poruba - Oravské Veselé 4:3 (2:1)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OFK Teplička n/Váhom 0:0, na pokutové kopy 4:3
FC Banik Prievidza - KFC Komárno 1:1 (0:1), na pokutové kopy 4:3
TJ Družstevník Jacovce - FC Spartak Trnava 0:10 (0:4)
Spartak Myjava - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3:1 (1:1)
TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice 0:4 (0:3)
FK Slovan Ivanka pri Dunaji - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:3 (0:2)
OŠK Svätý Peter - MFK Rusovce 4:1 (2:2)
Partizán Domaniža - FK Inter Bratislava 2:3 (0:1)
TJ Lovča - FK Mesta Tornaľa 1:5 (0:2)
FK Rača Bratislava - PŠC Pezinok 2:0 (2:0)
FC Rohožník - MFK Skalica 0:4 (0:2)
ŠK Tomášov - FC Petržalka 0:6 (0:3)
ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske - OŠK Rosina 3:1 (3:0)
FC Nový Život - MFK Lokomotíva Zvolen 2:2 (0:2), na pokutové kopy 3:5
ŠK Šenkvice - Lokomotíva Devínska Nová Ves 0:4 (0:1)
OŠK Banik Stráňavy - FK Dubnica 0:1 (0:1)
TJ Družstevník Belá-Dulice - Jupie Futbalová škola Mareka Hamšíka 4:0 (2:0)
TJ Družstevník Bešeňov - FC Malacky 2:6 (2:4)
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves- FK Pokrok SEZ Krompachy 0:3 (0:0)
1. FK Buzitka - FK Poprad 1:7 (0:5)
OK Častkovce - FC ŠTK Fluminense Šamorín 1:2 (0:0)
TJ Tatran Chlebnice - AS Trenčín 0:5 (0:3)
FK Demjata - Slavoj Trebišov 0:4 (0:0)
FK 05 Levoča - FK Geca 73 6:2 (3:0)
FK 09 Bacúch - MFK Zemplín Michalovce 2:7 (0:6)
FK Čaňa - ŠK Odeva Lipany 1:2 (0:1)
FK Slovan Šahy - TJ Iskra Borčice 1:2 (0:0)
FC 98 Hajnáčka - 1. OFC Liptovské Sliače 0:0, na pokutové kopy 6:5
ŠK Harichovce - TJ Hornád Ždaňa 5:3 (3:1)
TJ Jednota Bánová - MŠK Fomat Martin 1:0 (0:0)
MŠK Kysucké Nové Mesto - ŠKF Sereď 0:4 (0:2)
ŠK Lozorno - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:4 (0:2)
TJ Mladosť Kalša - MFK Vranov nad Topľou 3:0 (1:0)
Námestovo - AFC Nové Mesto nad Váhom 4:1 (0:1)
ŠK Nevidzany - TJ Družstevník Veľké Ludince 0:6 (0:3)
FK Olcnava - MFK Snina 0:5 (0:0)
TJ Družstevník Oravská Poruba - FK Filjo Ladomerská Vieska 2:0 (1:0)
OŠK Pavlovce nad Uhom - OFK Slovan Poproč 8:2 (5:0)
CKF Pezinok-Cajla - OFK Hrušovany 1:4 (1:1)
TJ Tatran VLM Pliesovce - ŠKM Liptovský Hrádok 0:5 (0:3)
TJ Sklotatran Poltár - FK Šalková 5:1 (2:1)
TJ Ptava Ptičie - MFK Spartak Medzev 1:1 (1:1), na pokutové kopy 1:3
MŠK Púchov - FK Čadca 5:0 (4:0)
Rožňava - FK Senica 0:4 (0:2)
OŠFK Šarišské Michaľany - FC Lokomotíva Košice 2:5 (1:2)
FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Novohrad Lučenec 0:3 (0:2)
FK Soľ - TJ FK Vyšné Opátske 2:1 (2:1)
TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Nižná 8:1 (3:1)
TJ Baník Štiavnické Bane - OŠK Sása 6:2 (4:2)
FK Terchová - 1. FC Tatran Prešov 0:2 (0:1)
MŠK Tisovec - MŠK Liptovský Mikuláš 1:6 (1:2)
FK Veľká Lomnica - MFK Ružomberok 0:10 (0:5)
Závažná Poruba - Oravské Veselé 4:3 (2:1)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice - OFK Teplička n/Váhom 0:0, na pokutové kopy 4:3
FC Banik Prievidza - KFC Komárno 1:1 (0:1), na pokutové kopy 4:3
TJ Družstevník Jacovce - FC Spartak Trnava 0:10 (0:4)
Spartak Myjava - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3:1 (1:1)
TJ Plevník-Drienové - OFK Malženice 0:4 (0:3)
FK Slovan Ivanka pri Dunaji - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:3 (0:2)
OŠK Svätý Peter - MFK Rusovce 4:1 (2:2)
Partizán Domaniža - FK Inter Bratislava 2:3 (0:1)
TJ Lovča - FK Mesta Tornaľa 1:5 (0:2)
FK Rača Bratislava - PŠC Pezinok 2:0 (2:0)
FC Rohožník - MFK Skalica 0:4 (0:2)
ŠK Tomášov - FC Petržalka 0:6 (0:3)
ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske - OŠK Rosina 3:1 (3:0)
FC Nový Život - MFK Lokomotíva Zvolen 2:2 (0:2), na pokutové kopy 3:5
ŠK Šenkvice - Lokomotíva Devínska Nová Ves 0:4 (0:1)