LIGA MAJSTROV: Atletico porazilo Leverkusen, rozhodol Morata

Na snímke zľava hráč Leverkusenu Sven Bender a útočník Atletica Diego Costa v zápase skupiny D futbalovej Ligy majstrov Atletico Madrid - Bayer Leverkusen v Madride 22. októbra 2019. Foto: TASR/AP

V zápase C-skupiny sa Šachtar Doneck rozišiel s Dinamom Záhreb nerozhodne 2:2. Domácich poslal v 16. minúte do vedenia Jevhen Konopľanka.

Madrid 22. októbra (TASR) – Futbalisti Atletica Madrid zdolalii v utorňajšom zápase D-skupiny Ligy majstrov na domácej pôde Bayer Leverkusen 1:0. Po bezgólovom prvom polčase rozhodol o víťazstve Alvaro Morata, ktorý sa v 78. minúte hlavou položil do prudkého centra z ľavej strany.

V zápase C-skupiny sa Šachtar Doneck rozišiel s Dinamom Záhreb nerozhodne 2:2. Domácich poslal v 16. minúte do vedenia Jevhen Konopľanka, o necelých desať minút nato kontroval Dani Olmo. Dinamo išlo v druhom polčase do vedenia po premenenej jedenástke Mislava Oršiča. V 75. minúte po kolmici do šestnástky na konečných 2:2 upravil Dodo.