Slováci do 18 rokov zdolali na Slovakia Cupe Čechov 1:0

V piatok budú hrať zverenci trénera Milana Malatinského o 11.00 v Novej Dubnici o bronz s Nórskom.

Lehota pod Vtáčnikom 1. mája (TASR) - Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov zvíťazila vo svojom treťom zápase v A-skupine Slovakia Cupu 2014 nad českými rovesníkmi tesne 1:0.

O jediný gól sa v 70. minúte postaral Róbert Matejka. V piatok budú hrať zverenci trénera Milana Malatinského o 11.00 v Novej Dubnici o bronz s Nórskom. Vo finále nastúpia o 14.00 v Trenčianskych Tepliciach Rusko s Ukrajinou.

A-skupina - sumár:
Česko "18" - SLOVENSKO "18" 0:1 (0:0)
Gól:
70. Matejka

SLOVENSKO "18": Junas - Kadlec, Vavro, Sipľak, Kotrík - Kružliak (69. Grič), Hromada - Rajník (80.+ Vodecký), Galo (54. Matejka), Ujlaky (50. Kupec) - Vestenický (80.+ Zázrivec)

Milan Malatinský, tréner SR "18" (zdroj futbalsfz.sk) : "Čakali sme na toto víťazstvo a odohrali sme najlepších 80 minút na tomto turnaji. Aj prvý polčas s Ukrajinou sme hrali slušný, pekný futbal, ale v druhom polčase sme, bohužiaľ, odpadli. Dnes sme šlapali celý zápas a zaslúžene sa tešíme z víťazstva."