Štvrtok 18. apríl 2024Meniny má Valér

Hamšík prihral na gól, Neapol sa rozišiel s Palermom remízou

Marek Hamšík Foto: TASR/AP

FC Janov vydoloval bod za remízu 2:2 vo Verone s Hellasom, slovenský legionár Juraj Kucka naskočil do zápasu za hostí v 63. minúte.

Rím 24. septembra (TASR) - Futbalisti SSC Neapol so slovenským stredopoliarom Marekom Hamšíkom v základnej zostave iba remizovali v 4. kole talianskej ligy doma s Palermom 3:3. Hamšík asistoval pri jednom góle domácich a z trávnika odišiel v 66. minúte.

Na čelo tabuľky sa o skóre dostal Juventus Turín po hladkom domácom triumfe 3:0 nad Cesenou, pod ktorý sa dvoma gólmi podpísal Arturo Vidal. Plný počet bodov má na konte aj AS Rím, o jeho výhre na ihrisku Parmy rozhodol v 88. minúte Miralem Pjanič.