Streda 15. máj 2024Meniny má Žofia

UD Almeria prehrala nad CA Osasuna 0:3 v 30. kole španielskej ligy

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Hráči Getafe nenadviazali na víťazstvo nad Gironou v predchádzajúcom kole (1:0) a na konte majú na 10. mieste tabuľky 38 bodov.

Madrid 30. marca (TASR) - Futbalisti CA Osasuna zvíťazili na ihrisku posledného tímu súťaže UD Almeria 3:0 v sobotňajšom zápase 30. kola španielskej La ligy. Súpera zaskočili už v úvode zápasu, keď v 9. minúte viedli 2:0 po presných zásahoch Joseho Manuela Arnaiza a Anteho Budimira. Osasuna zvíťazila po dvoch prehrách a na konte má 39 bodov. Almeria stráca na priečku zaručujúcu zotrvanie v súťaži už 14 bodov.

Hráči FC Sevilla zvíťazili na ihrisku FC Getafe 1:0. Jediný gól zápasu strelil už v 5. minúte obranca Sergio Ramos. Ten istý hráč bol v závere prvého polčasu blízko aj k druhému presnému zásahu, no ten VAR neuznal pre ofsajd. Hráči Getafe nenadviazali na víťazstvo nad Gironou v predchádzajúcom kole (1:0) a na konte majú na 10. mieste tabuľky 38 bodov. Sevilla si polepšila a s 31 bodmi je na 14. priečke.