Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Vedenie Ligue 1 prešetrí výtržnosti v zápase St. Étienne - Lyon

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Susedské derby na štadióne Geoffroyho-Guicharda musel rozhodca Clement Turpin dvakrát prerušiť. Druhýkrát v 84. minúte, keď na ihrisko vtrhli domáci fanúšikovia.

Paríž 6. novembra (TASR) - Vedenie francúzskej futbalovej Ligue 1 prešetrí incidenty, ktoré sa udiali počas nedeľňajšieho zápasu AS St. Étienne - Olympique Lyon (0:5).

Agentúra AP informuje, že za tým mohlo byť gesto útočníka Lyonu Nabila Fekira, ktorý sa po svojom druhom góle postavil pred tribúnu domácich, vyzliekol si dres a zdvihol ho pred rozhnevaných fanúšikov. Turpin následne stiahol hráčov do šatní a poriadok musela obnoviť polícia. Duel pokračoval po vyše 30-minútovej prestávke.