Futbal

Ajax trinástimi gólmi vylepšil strelecký rekord po 48 rokoch

Ajax sa pred nedeľnými zápasmi posunul na čelo tabuľky, zo šiestich duelov päťkrát vyhral a raz prehral. Zároveň si vylepšil skóre na 24:3.

Manchester United hral s Chelsea bez gólov, debutoval Cavani

Cavaniho čas prišiel v 58. minúte, keď sa vo veku 33 rokov a 253 dní stal najstarším hráčom v poli, ktorý debutoval za Man Utd v Premier League, od premiéry Zlatana Ibrahimoviča v roku 2016. ,aktualizované

Lens hlási 11 nakazených hráčov, jeho nedeľný duel s Nantes odložili

Po viacerých prípadoch nakazenia sa koronavírusom medzi futbalistami prijalo vedenie Ligue 1 protokol, ktorý zadefinoval situáciu, kedy môže prísť k odloženiu zápasu.

Real Madrid triumfoval v El Clasicu na pôde FC Barcelona

Real sa vďaka tomu posunul na prvú priečku tabuľky so ziskom 13 bodov.,aktualizované

Bývalý futbalista Luca Toni sa stal obeťou ozbrojenej lúpeže

Mrzí ma, že si so sebou vzali aj predmety, ku ktorým sme mali citový vzťah, povedal Toni.

Moukoko z Dortmundu odpovedal na rasizmus štyrmi gólmi

Pätnásťročný rodák z Kamerunu po svojom úvodnom góle pokľakol a zodvihol päsť. Moukoko v tejto sezóne strelil desať gólov v troch dueloch.

Bielsa o trojgólovom Bamfordovi: Na jeho progrese mám len malú zásluhu

Podľa argentínskeho trénera je znovuzrodenie Bamfordovej kariéry zásluhou tvrdej práce a skromného prístupu.

Hakimi sa zotavil a Interu bol k dispozícii už proti Janovu

Pravý krídelník, či obranca mal pozitívny test pred stredajším zápasom Ligy majstrov s Borussiou Mönchengladbach (2:2).

Brémy koronakrízu prežijú, boja sa však o štadión

Klubu nateraz insolvencia nehrozí. Potvrdil to výkonný riaditeľ Klaus Filbry.

Fortuna liga: V Slovane Bratislava je 14 nakazených koronavírusom

Pozitívne testy mali viacerí hráči a v povinnej karanténe je prakticky celý realizačný tím vrátane hlavného trénera Darka Milaniča. Vedenie klubu intenzívne rieši vzniknutú situáciu. ,aktualizované

Klopp o nahustenom programe PL: Bude to najťažšia sezóna v kariére

Starosti Klopp nemá len o fyzický stav svojich zverencov, ale trápi ho aj mentálna stránka a prípadné vyhorenie.

Slovenky vyhrali v Maďarsku, Kopúň je spokojný

Zverenky Petra Kopúňa figurujú v tabuľke F-skupiny na treťom mieste s rovnakým ziskom 7 bodov ako štvrté Maďarky.

Brazília nominovala aj zranených Alissona a Gabriela Jesusa

Jesus v tejto sezóne odohral za Manchester City iba niekoľko minút pre problémy so zadným stehenným svalom.

VIDEO FORTUNA LIGA: Za Sereď nastúpi účastník dvoch MS Pereira

Tridsaťštyriročný ľavý obranca či stredopoliar v minulosti hrával za CFR Kluž, FC Porto aj Inter Miláno.