Paralympiáda
Všetky správy o ZPH 2026
Po zahanbujúcej sobotnej prehre vo finále Ligy majstrov s Parížom St. Germain (0:5) oznámil koučovi národného tímu Lucianovi Spallettimu, že nadchádzajúce súboje proti Nórsku a Moldavsku vynechá.
Boženík sa tento rok pokúsil dvakrát opustiť klub, ktorý bol vo veľkých finančných problémoch a pôsobil v ňom ako jediný útočník.
Dvadsaťšesťročný hráč bol cez víkend v Manchestri, aby dokončil svoj prestup, ktorý je podmienený vízami a registráciou.
Janov skončil v uplynulej sezóne Serie A na 13. mieste.
Obranca Monaka Kehrer naposledy hral za Nemecko v júni 2023 a tréner Julian Nagelsmann ho povolal po prvý raz.
V rámci osláv sa stretnú aj s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom.
Dvadsaťosemročný ofenzívny univerzál zaznamenal v sezóne 2024/2025 vo všetkých súťažiach 33 gólov, svojmu tímu pomohol k zisku treble.
Ako uvádza The Telegraph, v prípade predčasného konca 59-ročného Austrálčana, by ho mohol nahradiť aktuálny tréner Brentfordu Thomas Frank alebo kouč Fulhamu Marco Silva.
V meste Grenoble na východe krajiny vrazilo auto do davu ľudí.
Kluby zo Saudskej Arábie sa momentálne snažia prilákať veľké trénerské mená do svojej súťaže.
Betis prejavil záujem o trvalý prestup reprezentanta Brazílie, ale podľa všetkého ho čaká presun na inú klubovú adresu.
Prezident klubu Giuseppe Marotta potvrdil, že majú v pláne dodržať platný kontrakt s Inzaghim.
Parížania triumfovali v Lige majstrov prvýkrát v histórii a zavŕšili tým sezónu, v ktorej získali aj domáci titul a víťazstvo vo Francúzskom pohári.
Kapitán slovenskej reprezentácie mal opäť za víťaznú stranu kompletnú minutáž.
Messi má z posledných troch ligových duelov bilanciu piatich gólov a štyroch asistencií, svojou produkciou proti Columbusu sa zároveň zapísal do histórie MLS.
Los Angeles si zabezpečili tiež odmenu 9,5 milióna amerických dolárov (približne 8,4 milióna eur).
Parížania začali sebavedomo, rýchlou hrou si vytvárali šance a už v 12. minúte skóroval Achraf Hakimi po kolmici od Desireho Doueho.
Výrazne mladší tím PSG prekvapil súpera rýchlosťou i nasadením a už v 20. minúte viedol o dva góly.
Klub sa mal podľa agentúry AFP dohodnúť na prestupovej čiastke vo výške 12,6 milióna libier.
Tamojší zväz (DFB) zatiaľ neoznámil náhradníka.
Reprezentant Nemecka bol u účastníka Premier League na hosťovaní z RB Lipsko, kde by však tiež nemal pokračovať.
Heitinga podpísal dvojročnú zmluvu, jeho asistentom bude Marcel Kaizer, ktorý už v roku 2017 krátko viedol mužstvo.
Torres má za sebou premiérovú sezónu v pozícii kouča v mužskom futbale.
Najprestížnejšia klubová súťaž vyvrcholí finálovým súbojom v Allianz Aréne od 21.00 h.
Fernandesov agent Miguel Pinho podľa Sky Sports odcestoval do metropoly Saudskej Arábie.
Vedenie anglického klubu po sezóne už avizovalo, že so skúseným obrancom nepredĺži kontrakt, po účasti na exhibičnom turné po Ázii sa tak Evans rozhodol zavesiť kopačky na klinec.
Gasperini bol strojcom úspechov Atalanty v predošlých rokoch.
Slovenky dosiahli piate víťazstvo po sebe a výsledok 11:0 bol najvyšší pod vedením trénera Kopúňa.
De Gea prišiel do mužstva z Florencie ako voľný hráč v auguste 2024, keď bol viac ako rok bez klubovej príslušnosti.
Skúsený 38-ročný brankár zastával v tíme pozíciu dvojky, napokon odchytal tri pohárové duely.
Duel Slovenska s Gibraltárom sledovalo 3814 divákov, čo je nový slovenský rekord na zápase ženského futbalu.
Rodák z Amsterdamu zažil svoju premiéru v drese seniorskej reprezentácie v októbri 2023, odvtedy nastúpil do 12 stretnutí.
Duel Slovenska s Gibraltárom sledovalo vyše 3800 divákov, čo je nový slovenský rekord na zápase ženského futbalu.
Wirtz dopomohol v sezóne 2023/24 Leverkusenu k triumfu v Bundeslige aj k zisku Nemeckého pohára.
Brankár Barcelony sa mal po konci reprezentačnej kariéry Manuela Neuera stať jednotkou nemeckého národného tímu.
Mensah odohral za Duklu 23 ligových stretnutí, zaznamenal v nich dva góly.
Podľa talianskych médií sa Talian nezhodol so športovým riaditeľom klubu Danielem Pradem.
Baroni sa s Laziom umiestnil v nedávno skončenom ročníku talianskej Serie A na siedmej pozícii, v budúcej sezóne sa tak nepredstaví v európskych súťažiach.
Zverenci Vladimíra Weissa st. sa od 16. do 26. júna budú pripravovať v rakúskom Windischgarstene, keďže ich štadión na Tehelnom poli bude vyťažený pre ME vo futbale do 21 rokov.
Pre Alexandra-Arnolda je to prvá zmena klubovej adresy v kariére, doteraz bol súčasťou FC Livepool.