Futbal

Hráčom januára vo francúzskej Ligue 1 sa stal Neymar z PSG

V sezóne 2017/2018 sa Neymar stal podľa UNFP aj hráčom roka v elitnej francúzskej lige.

EL: Inter bez Škriniara zdolal Razgrad, Manchester Utd. iba remizoval

Sporting Lisabon si poradil doma s Basaksehirom Istanbul 3:1. Jeden gól domácich strelil slovinský útočník a niekdajší kanonier Slovana Bratislava Andraž Šporar.

Presvedčil výkonmi. Putnocký predĺžil zmluvu so Slaskom Vroclav

V Poľsku pôsobí bývalý brankár Nitry i Slovanu od roku 2015, pred pôsobením vo Vroclavi a Poznani chytal za Ruch Chorzów.

Maskot klubu KAA Gent sa pred zápasom s AS Rím stretol s pápežom

Bude foto zo stretnutia so Svätým otcom šťastným talizmanom pre hráčov Gentu vo večernom zápase proti AS Rím?

M. Hamšík chce investovať do obnovy areálu svojej školy

Športový komplex okrem jedného veľkého a dvoch až troch menších ihrísk má mať aj krytú tréningovú halu, fitnes centrum.

Futbalisti Slovenska do 16 rokov v La Mange zdolali Nórov

Zverenci Mareka Bažíka v predchádzajúcich zápasoch prehrali s Čechmi 0:3 a s Walesom 0:2.

Al-Khelaifi pred švajčiarsky súd, s Valckem figurujú v korupčnej kauze

Pred súd sa postaví aj bývalý generálny sekretár Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Jerome Valcke, toho obžalovali z prijímania úplatkov a falšovania dokumentov. ,aktualizované

Slováci v rebríčku FIFA stále na 32. priečke, vedú Belgičania

Írsko ako semifinálový súper zverencov Pavla Hapala v barážovom súboji o postup na ME 2020 figuruje o dve miesta nižšie ako Slovensko.

Václav Kadlec ukončil hráčsku kariéru

Už bývalý útočník sa rozlúčil vo štvrtok na oficiálnej klubovej stránke.

Braithwaite z Leganesu do FC Barcelona, Katalánci využili výnimku

Katalánci využili výnimku od Kráľovskej španielskej futbalovej federácie (RFEF) a vedenia La Ligy.

LM: Lipsko umlčalo Tottenham, Mourinho: Sme zbraň bez nábojov

Domácich síce viackrát podržal brankár Hugo Lloris, no predsa inkasoval, keď mu z jedenástky nedal šancu Timo Werner.

Guardiola neplánuje opustiť Manchester City, dúfa vo zvrátenie trestu

Podľa informácií agentúry AP plánujú zástupcovia Citizens podať proti rozhodnutiu odvolanie na Športový arbitrážny súd (CAS).

LM: Atalanta dala Valencii štyri góly, Gasperiniho mrzel inkasovaný

Domáci priaznivci sa mohli radovať už cez polčasovú prestávku, keď Atalanta viedla 2:0 po góloch Hansa Hateboera a Josipa Iličiča.

EURÓPSKA LIGA: Inter Miláno narazí na Razgrad s trénerom Vrbom

Martin Škrtel a jeho Basaksehir Istanbul sa predstavia na pôde Sportingu Lisabon, do ktorého prestúpil nikedajší kanonier Slovana Bratislava Andraž Šporar.

LIGA MAJSTROV: Atalanta zničila Valenciu, Lipsko zdolalo Tottenham

Odvety osemfinále sú na programe 10. marca.,aktualizované

Premier League: Citizens nedali v dohrávke šancu West Hamu

V pôvodnom termíne pred desiatimi dňami sa duel neodohral, keďže v oblasti zúrila búrka Ciara.

Riaditeľ Manchestru City Soriano verí, že CAS rozhodne rýchlo

Klub súčasne opätovne dementoval informácie o nezákonných daroch od arabských investorov.

Rashfordovi hrozí ešte niekoľkomesačná absencia

Pôvodne sa očakávalo, že útočník vynechá asi 6 týždňov.

Brazílsky fanúšik podľahol zraneniam desať mesiacov po bitke

Rodina 54-ročného Roberta Vieiru de Almeidu oznámila jeho smrť v stredu.

Škótsky obranca Alan Hutton ukončil kariéru

Hutton odohral v rokoch 2007 až 2016 päťdesiat stretnutí v drese škótskej reprezentácie.