LIGA MAJSTROV: Realu proti Donecku bude zrejme chýbať Ramos

Biely balet čaká v stredu duel proti Šachtaru Doneck, ktorého káder je oslabený viacerými pozitívnymi testami na koronavírus.

LM: Sane nepomôže Bayernu proti Atleticu Madird, Kimmich je otázny

VV SFZ schválil Tarkoviča, zmluva znie na tri zápasy do 30. novembra

Päťdesiatjedenročný Hapal bol prvým zahraničným koučom reprezentačného áčka.,aktualizované

EL: Hoffenheim nepustí divákov na domáci duel proti CZ Belehrad

Podiel infikovaných osôb novým koronavírusom v oblasti totiž presiahol povolenú hranicu.

Klostermann musí ísť na operáciu kolena, Lipsku bude dlhšie chýbať

Klostermann sa zranil v sobotu v zápase proti Augsburgu (2:0).

Tréner Manchestru United Solskjaer: Cavani ešte nie je pripravený

Tridsaťtriročný kanonier do dejiska duelu ani necestoval, keďže ho Solskjaer nevybral do zápasovej nominácie.

Fanúšikovia Newcastlu podporili charitu namiesto sledovania zápasu

Z každého kola Premier League pripravuje majiteľ práv pre divákov vo Veľkej Británii päť televíznych prenosov.

Schalke pátra po fanúšikoch, ktorí rasisticky urážali hráča súpera

Iba pätnásťročný talent Youssoufa Moukoko zariadil hetrikom triumf Dortmundu 3:2 a od priaznivcov domácich si opakovane vypočul rasistické pokriky.

Slovenský útočník Sylvestr bude hrať za indický Chennaiyin

Od príchodu Sylvestra si veľa sľubuje aj tréner tímu Csaba László, rumunský rodák s maďarským občianstvom.

Egypťan Bahader sa stal najstarším hráčom histórie

Deficit verejných financií sa v roku 2019 medziročne zvýšil o 382 miliónov eur alebo o 0,41 p. b. HDP.

Boavista Porto podľahol Vitoria Guimaraes vo 4. kole portugalskej ligy

V pondelňajšom zápase 4. kola portugalskej futbalovej ligy zvíťazila Vitoria Guimaraes na pôde Boavisty Porto.

Hellas Verona - FC Janov remizovali vo 4. kole Serie A

Hostia nastúpili na prvý ligový zápas od 27. septembra, v predchádzajúcom kole pred reprezentačnou prestávkou nemohli hrať pre koronavírus v tíme.

Leeds United podľahol Wolverhampton Wanderers v 5. kole anglickej ligy

Wolves sa posunuli na šieste miesto tabuľky s 9 bodmi, Leeds je desiaty a má o dva body menej.

Slováci vo finále baráže bez Boženíka a Bera

Boženík sa zranil v zápase Ligy národov proti Izraelu.

Škorvánková si na zraze prevzala trofej pre Futbalistku roka

Škorvánková pôsobí na klubovej úrovni v Montpellier HSC, v minulosti si obliekala aj dres Bayernu Mníchov.

Do korupčnej kauzy je zapletený aj Chovanec, nechal vymeniť rozhodcu

Národné centrum proti organizovanému zločinu (NCOS) zadržalo v piatok podpredsedu FAČR Berbra s ďalšími osemnástimi osobami a začalo vykonávať úkony trestného konania. ,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Costa nepomôže Atleticu na pôde Bayernu

Costa s určitosťou nevycestuje do Nemecka a španielske médiá špekulujú, že absentovať bude až tri týždne.

Futbal: Vo Francúzsku si uctia pamiatku zavraždeného učiteľa dejepisu

Vedenie francúzskej ligy v pondelok uviedlo, že pred každým stretnutím bude minúta ticha.

Rooney mal negatívny test na koronavírus, musí sa však izolovať

Tridsaťštyriročný útočník príde o tri zápasy svojho klubu Derby County v druhej najvyššej anglickej súťaže.

Van Dijk sľúbil, že sa na trávniky vráti silnejší

Liverpool v úvode novej sezóny nedominuje tak, ako v predchádzajúcej. V piatich zápasoch získal 10 bodov a patrí mu tretia priečka.