Futbal

Basaksehir v odvete nemal nárok, Kodaň sa už teší na Manchester United

Basaksehir ťahal za kratší koniec od úvodu, už v 4. min vyrovnal skóre dvojzápasu Jonas Wind a ten istý hráč krátko po zmene strán premenil aj pokutový kop.

EL: Conte po postupe Interu pochválil Eriksena: Pochopil nutnosť zmien

Modro-čierni zakončili uplynulý víkend Serie A šnúrou ôsmich duelov bez prehry a od majstrovského Juventusu Turín ich napokon delil iba jeden bod.

LM: Liga majstrov ožije po piatich mesiacoch, vyvrcholí v Lisabone

Posledným hracím dňom v Lige majstrov pred vynútenou prestávkou bol 11. marec, keď sa so súťažou rozlúčil obhajca trofeje FC Liverpool po domácej prehre 2:3 po predĺžení s Atleticom Madrid.

Pallotta sa dohodol na predaji AS Rím, klub získa Friedkin Group

AS Rím obsadil v sezóne 2019/2020 piate miesto a predstaví sa v Európskej lige. V tejto súťaži vo štvrtok nastúpi v osemfinále proti FC Sevilla.

EL: Inter zdolal Getafe a postúpil do štvrťfinále, Basaksehir končí

V 33. minúte poslal "nerazzurri" do vedenia belgický kanonier Romelu Lukaku. V 75. minúte po ruke Diega Godina v šestnástke nepremenili Španieli jedenástku.

Manchester City získal z Bournemouthu obrancu Akeho

Ppo Ferranovi Torresovi je druhá posila Manchestru pred novou sezónou.

Škrtelov Basaksehir prehral v Kodani, v štvrťfinále UEFA si nezahrá

FC Kodaň sa s veľkou pravdepodobnosťou môže tešiť na konfrontáciu s Manchestrom United.,aktualizované

Bale sa nedostal do nominácie Realu proti Manchestru City

Tridsaťjedenročný Bale nemá dobré vzťahy s hlavným kormidelníkom, v sezóne 2019/20 hral najmä z lavičky a už dlho sa hovorí o jeho odchode.

Farfan nebude pokračovať v Lokomotive Moskva

V Lokomotive pôsobil od roku 2017, odohral 69 zápasov, v ktorých strelil 25 gólov a pridal 12 asistencií.

Arsenal kvôli koronakríze prepustil 55 zamestnancov

Pandémia COVID-19 nás zasiahla priamo, uvádza sa v stanovisku futbalového klubu.

Torro sa z Eintrachtu Frankfurt vrátil do Osasuny Pamplona

Účastník La Ligy získal 26-ročného stredopoliara z Eintrachtu Frankfurt za dva milióny eur.

Duda nemá na Klinsmanna ťažké srdce, teší sa na novú sezónu

Duda prišiel do Norwichu v zložitom období. Mužstvu sa nedarilo, bolo na zostupových pozíciách, navyše aj anglickú ligu poznačila pandémia.

Slovenský futbalový zväz novelizoval súťažný poriadok

Sezónu 2019/2020 poznačila koronaprestávka, po ktorej sa nedohrali súťaže regionálnych a oblastných futbalových zväzov.

Trnava nemá po radikálnom reze v kádri veľké oči

V 1. kole nového ročníka nastúpia futbalisti Spartaka Trnava v sobotu o 19:00 na pôde MFK Zemplín Michalovce.

Do Senice prišiel z Dunajskej Stredy obranca Šimčák

Uplynulé dve sezóny strávil na Žitnom ostrove, kde v drese Dunajskej Stredy zasiahol do 23 súťažných zápasov.

Michalovce s výraznými zmenami v kádri, cieľom je opäť prvá šestka

Aj v novom ročníku sa však môže tréner spoľahnúť na 37-ročného univerzála Žofčáka, ktorý by mal opäť pomôcť zladiť novotvoriaciv tím.,aktualizované

Caicedo je na odchode z Lazia Rím, nahradiť by ho mohol Mayoral

Caicedo, ktorý prišiel do Ríma pred tromi rokmi z Espanyolu Barcelona, bol v uplynulej sezóne jednou z opôr Lazia.

Benitez prejavil na tlačovej konferencii nevídanú frustráciu

Náladu mu mohol napraviť Hamšík, ktorý odohral celý zápas a v 20. minúte mohol poslať Ta-lien do vedenia.

1. FC Kolín predĺžil kontrakt s trénerom Gisdolom do roku 2023

Gisdol sa ujal kormidla v Kolíne vlani v novembri, keď boli capkovia na zostupovom predposlednom mieste tabuľky a vytiahol ich na konečnú 14. priečku.

V Premier League budú po postupe Fulhamu dvaja slovenskí brankári

Brentford vedený koučom Thomasom Frankom mal šancu dostať sa medzi elitu po dlhých 73 rokoch a zahrať si najvyššiu anglickú súťaž prvýkrát od roku 1947.