Futbal

Česi sú v júni stopercentní, tréner Šilhavý krotí eufóriu

Česi majú 6 bodov, o jeden viac ako tretie Kosovo, ktoré zvíťazilo v Bulharsku 3:2. V ich tábore zavládla veľká spokojnosť.

Poliaci si uctili strelca prvého reprezentačného gólu Klotza

Izraelský synovec strelca obdržal v pondelok vo Varšave dres s Klotzovou menovkou a číslom, podpísaný všetkými súčasnými poľskými reprezentantmi.

Španieli chcú byť perfektní, Ramos ukázal veľkorysé gesto

Na Santiago Bernabeu to bolo najmä o dobýjaní švédskych hradieb. V prvom polčase sa domácim ešte nepodarilo súpera nalomiť, ale v 64. minúte uspel z bieleho bodu Ramos.

Messi chce s reprezentáciou prelomiť neúspechy na Copa America

Päťnásobný víťaz Zlatej lopty v drese FC Barcelona zažil na klubovej úrovni viacero úspechov.

Pätnásť účastníkov Serie A je proti reformám v Lige majstrov

Prezident Juventusu i ECA Andrea Agnelli minulý týždeň obhajoval plány na reformu LM na Kongrese UEFA.

Španieli vyhrali v zápase 4. kola kvalifikácie EURO 2020 nad Švédskom

Na štadióne Santiaga Bernabeua v Madride rozhodli o triumfe v druhom polčase, keď sa strelecky presadili z penalty Sergio Ramos a Alvaro Morata.

Hapalove recepty na úspech v Baku: Štandardky a aktivita

Zverenci Pavla Hapala potrebujú uspieť, aby nestratili kontakt s dvojicou šesťbodových lídrov E-skupiny Maďarskom a Chorvátskom.

Futbal-ME-kval.: Hamšík chce potešiť fanúšikov

Zápas Azerbajdžan - Slovensko, ktorý má v Bakcell Arene úvodný výkop o 18.00 SELČ, povedú škótski rozhodcovia na čele s hlavným Johnom Beatonom. V priamom prenose ho odvysiela RTVS na Dvojke.

Spartak v príprave s novým trénerom, v superpohári proti Slavii Praha

Spartak sa ako víťaz Slovnaft Cupu 6. júla predstaví v Dunajskej Strede v Česko-slovenskom superpohári proti Slavii Praha.

Aston Villa dotiahla prestup El Ghaziho z Lille

El Ghazi je druhá posila po španielskom útočníkovi Jotovi z Birminghamu City.

Turecko obvinilo Island zo šikany národného futbalového tímu

Proti postupu Islanďanov vystúpili minister zahraničných vecí Mevlüt Cavusoglu aj prezident Recep Tayyip Erdogan, ktorí obvinili Island z nešportového správania.

Rafinha opustil Bayern Mníchov

Tridsaťtriročný krajný obranca sa dohodol na spolupráci s Flamengom Rio de Janeiro.

LIGA NÁRODOV: Angličania po 53 rokoch v prvej trojke

Švajčiari neboli favoritmi záverečného turnaja v Portugalsku. Výkonmi však nesklamali, v semifinále boli domácemu mužstvu vyrovnaným súperom, keď ich potopil v závere duelu Cristiano Ronaldo.

Portugalci prvými víťazmi Ligy národov, Santos: Turnaj bude klasikou

V tábore Holanďanov panovali zmiešané pocity. Po rokoch nevýrazných výsledkov sa im podarilo zdolať v semifinále Angličanov a neboli ďaleko od celkového víťazstva.

Portugalci historicky prvými víťazmi Ligy národov, porazili Holandsko

V závere poslal tréner Oranjes Ronald Koeman na ihrisko Luuka de Jonga, no ani jeho aktivita nepriniesla vyrovnávajúci gól. Portugalčania tesný náskok udržali a na Štadióne draka vypukol gejzír radosti.,aktualizované

Angličania v zápase o bronz zdolali Švajčiarov, rozhodol až rozstrel

Angličania si počas zápasu vypracovali viac nádejných príležitostí, veľkou prekážkou však bol brankár Yann Sommer.,aktualizované

V Baku nastúpi Slovensko bez Stocha, Hapal nechcel riskovať

K lepšiemu prispôsobeniu sa podmienkam pri Kaspickom mori by Slovákom malo pomôcť, že do dejiska utorkového stretnutia kvalifikácie EURO 2020 dorazili v značnom predstihu. ,aktualizované

Slováci do 21 rokov prehrali s Čechmi v generálke pred kvalifikáciou

V septembri odohrajú úvodný dvojzápas na pôde Azerbajdžanu a Lichtenštajnska.,aktualizované

Poliaci sa v Skopje pobili medzi sebou

Kvalifikačný futbalový zápas medzi Poľskom a Severným Macedónskom zatienili fanúšikovia hostí, ktorí sa pobili medzi sebou.

Taliani rozhodli za 10 minút, podľa trénera však majú čo zlepšiť

Domácich poslala do kolien gólová smršť Talianov medzi 22. a 33. minútou, keď sa postupne presadili Nicolo Barella, Leonardo Bonucci a Lorenzo Insigne.