Futbal

V odvetách 1. predkola LM sú v dobrých pozíciách Celtic aj Maribor

Zverenci trénera Martina Ševelu inkasovali v nadstavenom čase a ak sa chcú v 2. predkole postaviť cyperskému majstrovi APOEL-u Nikózia, musia v odvete streliť najmenej jeden gól.

Alžírsko rozhodlo v závere o postupe do finále cez Nigériu

Alžírsko zvíťazilo nad Nigériou 2:1 vďaka víťaznému zásahu Riyada Mahreza v piatej minúte nadstaveného času druhého dejstva.

Griezmann spečatil prestup do FC Barcelona, predstavia ho v pondelok

Dvadsaťosemročný reprezentant galského kohúta odohral v Atleticu päť sezón, prišiel v roku 2014 zo San Sebastianu za 30 miliónov eur. ,aktualizované

Kolumbijský obranca Murillo prestúpil z FC Valencia do Sampdorie Janov

Dvadsaťsedemročný obranca odohral v predošlej sezóne len 7 zápasov.

James Rodriguez je údajne blízko k prestupu do Atletica Madrid

Záujem o 28-ročného stredopoliara prejavil aj taliansky SSC Neapol, ale podľa denníka Marca chce Rodriguez s rodinou zostať v Madride.

Neymar potvrdil, že zranenie členku je už minulosťou

Francúzske médiá celý týždeň farbisto informovali o nevôli vedenia úradujúceho francúzskeho šampióna, keďže Neymar absentoval na prvom tréningu pred novou sezónou.

Rusnák prispel gólom k triumfu Salt Lake, víťazne aj Greguš

Pre 25-ročného stredopoliara to bol už siedmy gól v prebiehajúcej sezóne.

Trénerovi Bologne Mihajlovičovi diagnostikovali akútnu leukémiu

Po oznámení diagnózy 50-ročný Srb plakal.

Hamšík oslavoval triumf Ta-lienu so slovenskou vlajkou

Ta-lien I-fang v zostave s Hamšíkom vyhral v domácej Superlige tretí duel za sebou.

Ronalda privítalo pred prvým tréningom Juventusu vyše 100 fanúšikov

Fanúšikovia skandovali jeho meno, on im rozdal niekoľko autogramov a zapózoval pri žiadosti o fotografiu.

Bournemouth predĺžil zmluvu s najlepším strelcom Wilsonom

Do AFC prišiel v roku 2014 z Coventry City a doposiaľ za neho odohral 148 zápasov, v ktorých strelil spolu 58 gólov.

Inter Miláno získal z Cagliari reprezentačného stredopoliara Barellu

Inter za hosťovanie Cagliari zaplatí 10 miliónov eur a následne po prestupe aj ďalších 40 miliónov.

Juventus Turín získal argentínskeho obrancu Romera

Taliansky veľkoklub zaplatil za hráča odstupné vo výške 26 miliónov eur.

Griezmann prestúpil za 120 miliónov eur do FC Barcelona

Pre Barcelonu to je už druhý veľký nákup pred novou sezónou, keď už predtým získala za 75 miliónov eur stredopoliara Frenkieho de Jonga.,aktualizované

Hamšíkov Ta-lien I-fang vyhral v lige tretí duel za sebou

V piatok si doma poradili v dueli 17. kola s Kuang-čou R&F 3:2.

EL: Kružliak pri debute proti Cracovia Krakov strelil gól, vlastný

Vyrovnanie pre zverencov Petra Hyballu zabezpečil Marko Divkovič tesne pred prestávkou, v nadstavenom čase druhého dejstva sa v poslednej šanci objavil práve Kružliak, no nedokázal si s ňou poradiť. ,aktualizované

CAS potvrdil 10-ročný zákaz v európskych súťažiach pre Skenderbeu

Albánsky futbalový klub dostal trest za ovplyvňovanie zápasov.

Barcelona opäť lovila v Japonsku, získala mladého útočníka Abeho

Abeho v minulej sezóne vyhlásili za najlepšieho mladého hráča v japonskej najvyššej súťaži. Predpokladá sa, že v novom pôsobisku začne v B-tíme.

Futbalista Peter Crouch ukončil aktívnu kariéru

Bývalý útočník naposledy pôsobil v FC Burnley, v minulosti vystriedal viacero klubov, napríklad FC Liverpool, Tottenham Hotspur či Stoke City.

FIFA sprísnila tresty za rasizmus, upravila aj finančné pravidlá

Hráčovi, ktorý sa dopustí urážky pre farbu pleti hrozí minimálny trest na desať zápasov, dosiaľ to bolo päť.