Futbal

EURÓPSKA LIGA: Jerevan remizoval s macedónskym FK Škupi

Cyperský AEK Larnaka doma zdolal moldavský FC Petrocub-Hincesti 1:0 po góle holandského stredopoliara Hectora Hevela.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Dunajská Streda remizovala s Cracoviou Krakov

Prvú veľkú príležitosť mal už v 10. minúte Vida, jeho tvrdú strelu zvnútra šestnástky zlikvidoval Peškovič. ,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Trnava prehrala na pôde Radniku Bijeljina

Skóre súboja otvoril v 34. minúte utešenou strelou spoza šestnástky domáci Nedim Mekič. Na začiatku druhého polčasu zvýšil na 2:0 kapitán Velibor Djurič.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Ružomberok prehral v prvom dueli s Levski Sofia

Ružomberčania začali aktívne, častejšie sa dostávali do šestnástky a snažili sa o koncovku.,aktualizované

TOTO sú odmeny v Lige majstrov a Európskej lige 2019/20

Oproti minulej sezóne neprišlo k zmenám, takže účastník skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/20 má garantovanú sumu 15,25 milióna eur.

SFZ predstavil novú súťaže pre amatérske kluby Prezidentský pohár

Prezidentský pohár bude môcť získať do svojej vitríny až 38 tímov.

Koscielny z Arsenalu odmietol odcestovať s tímom na turné do USA

Koscielny pôsobí v Arsenale roku 2010. Dvakrát s ním získal Anglický pohár a v uplynulej sezóne si s ním zahral vo finále Európskej ligy.

AS Rím získal z Betisu Sevilla brankára Lopeza

Lopez strávil v Betise jedinú sezónu, predtým pôsobil na hosťovaní v Tottenhame z Espaňolu Barcelona.

Nováčik Premier League Aston Villa získal mladného obrancu Konsu

Za dvadsaťjedenročného obrancu zaplatilo vedenie "The Villans" 12 miliónov libier.

Steve Bruce chce trénovať futbalistov Newcastle

Klub po troch rokoch opustil Rafael Benitez, ktorému v júni vypršal kontrakt a s vedením sa na novom nedohodol.

Lampard v premiére na lavičke Chelsea Londýn remizoval s FC Bohemian

Lampard dal v zápase príležitosť mladým hráčom prevažne z akadémie, v oboch polčasoch sa predstavila odlišná jedenástka.

LIGA MAJSTROV: Greifa hneval záver s Nikšičom: Takto sa to nedohráva

Belasí mali stredajší duel proti Sutjeske Nikšič pod kontrolou, ale posledné sekundy nezvládli. A tak sa o týždeň z pokojnej odvety môže stať postupová dráma.

EL: Ružomberok doma proti Levski v bránke s 19-ročným Krajčírikom

Devätnásťročný brankár dostane príležitosť pri zranení Matúša Macíka.

LIGA MAJSTROV: Slovan prišiel o triumf nad Nikšičom v nadstavenom čase

Odveta je na programe v stredu 17. júla o 20.15 h na štadióne Gradski v Nikšiči.,aktualizované

EL: Trnava chce v Bosne ukázať peknú tvár, DAC privíta Cracoviu

V hre bude okrem postupových ambícií aj snaha zbierať body pre Slovensko do koeficientu UEFA.

EURÓPSKA LIGA: Vo štvrtok bohatá porcia 43 duelov

Medzi nimi hrá zo známejších mien rumunský FCSB, ktorý ešte ako Steaua Bukurešť v roku 1986 vyhral Európsky pohár majstrov aj európsky Superpohár.

Origi podpísal s FC Liverpool dlohodobý kontrakt

Belgický reprezentant sa stal hrdinom pri liverpoolskej ceste za triumfom v Lige majstrov v predchádzajúcej sezóne.

EL: Šatka bude proti Cracovii kapitánom DAC: Veľká česť

Šatka absolvuje posledný zápas v MOL Aréne, v ktorom si navlečie kapitánu pásku.

Obranca Deli prestúpil zo Slavie Praha do FC Bruggy

Belgický klub aktivoval výkupnú klauzulu v jeho zmluve a za 27-ročného stopéra pošle na účet českého majstra 2,5 milióna eur.

Milánske kluby Inter a AC chcú spoločne postaviť nový štadión

Nový objekt s kapacitou 60.000 miest na sedenie má zároveň slúžiť ako obchodné a zábavné centrum pre obyvateľov mesta.