Futbal

Fanúšikov Lazia Rím vyšetruje polícia pre údajnú diskrimináciu žien

Hovorca klubu Arturo Diaconale v reakcii uviedol, že čin ultrafans nie je "v súlade s postojom klubu, ktorý je proti akejkoľvek diskriminácii".,aktualizované

Strinič musí pre srdcovú poruchu pauzovať najmenej 3-4 mesiace

Strinič odohral na MS v Rusku šesť zápasov a pomohol národnému tímu až k postupu do finále.

Löw sa stretne s DFB a DFL, budú analyzovať neúspech na MS

Nemci na MS v Rusku prehrali s Mexikom (0:1) aj Kórejskou republikou (0:2), z troch duelov v základnej skupine zvíťazili iba nad Švédskom (2:1), aj to až gólom z nadstaveného času.

Cociuc v Žiline skončil, do tímu sa vrátil Káčer

Káčera začiatkom júla z disciplinárnych dôvodov preradili z kádra A-tímu.

Zrekonštruovaný futbalový štadión v Nitre čaká na kolaudáciu

Podľa primátora Nitry Jozefa Dvonča má štadión všetky vyjadrenia inštitúcií, na základe ktorých mohlo byť vydané rozhodnutie o predbežnom užívaní.

Inter bez Škriniara podľahol Sassuolu, Spalletti skrizoval trávnik

Slovenský reprezentačný stopér si počas tréningu privodil zranenie stehenného svalu a celý zápas sledoval z lavičky náhradníkov.

Agüero hetrikom zničil Huddersfield, United doplatili na chyby

Agüero sa blysol dvoma gólmi už v 1. polčase, najprv si súperovu obranu vychutnal oblúčikom a potom v 35. minúte potrestal chybu brankára Hamera. Hetrik zavŕšil v 75. minúte po centri Mendyho.

Bale žiaril pri Lopeteguiho ligovej premiére: Odohral vynikajúci zápas

Futbalisti Realu Madrid v úvodnom kole španielskej La Ligy zdolali Getafe 2:0.

O Šatku z Dunajskej Stredy sa zaujíma maďarský majster MOL Vidi FC

MOL Vidi FC v lete zmenil svoj názov z Videotonu Székesfehérvár a po získaní titulu úspešne účinkuje v kvalifikácii Ligy majstrov.

Maka teší vydarený štart Zenitu v ruskej lige, už sa sústredí na Molde

Futbalisti Petrohradu v úvodných štyroch kolách ako jediný tím nestratili ani bod a figurujú na čele tabuľky.

V zápase Trenčína a DAC padlo šesť gólov.

Väčšina gólov sa pritom zrodila v druhom polčase, po prvom viedla Dunajská Streda 1:0.,aktualizované

Sparta Praha stratila výhru nad Příbramom v závere zápasu

Sparta Praha na Letnej len remizovala 2:2 s 1. FK Příbram.

Slovan zvíťazil na ihrisku súpera

Aktéri ponúkli pod Čebraťom peknej návšteve zaujímavý a vzrušujúci futbal.,aktualizované

Gent zdolal Charleroi v štvrtom kole belgickej ligy

V štvrtom kole belgickej ligy sa zrodilo jedno víťazstvo a remíza.

Makov Petrohrad zvíťazil nad Jekaterinburgom

Domáci si so súperom poradili ľahko, vyhrali 4:1.

Martin Košťál si otvoril gólový účet v Ekstraklase

Košťál prispel k výhre Krakova rovnako ako Kelemen k výhre Bialystoku.

Štrasburg remizoval s Étienne, Toulouse porazil Bordeaux

Druhé kolo Ligue 1 prinieslo v nedeľu remízu a jednu tesnú výhru.

Hertha Berlín získala z FC Liverpool na hosťovanie Srba Grujiča

Grujič bol v tíme Srbska na MS v Rusku, do hry sa však nedostal.

Berov Arnhem remizoval v 2. kole holandskej ligy v Heerenveene

Slovenský záložník bol na ihrisku do 67. minúty.

Béčko Žiliny porazilo v druholigovom zápase Prešov

Žilina doma vyhrala 2:1.

Majster Manchester City deklasoval v 2.kole Huddersfield

Dvomi gólmi v prvom polčase poslal domácich za plným bodovým ziskom argentínsky útočník Sergio Agüero.

Jamajčan Bailey predĺžil zmluvu s Leverkusenom do roku 2023

Dvadsaťjedenročný Bailey prišiel ku farmaceutom v januári 2017 z Genku a v 44 zápasoch strelil 12 gólov.

Baumgartlinger bude Leverkusenu chýbať asi dva mesiace

Baumgartlinger vynechá nielen úvod bundesligy, ale aj zápasy v Európskej lige.

Triumf PSG zatienili sporné rozhodnutia arbitrov

Favorit sa na ihrisku súpera dlho trápil, v úvode boli domáci dokonca lepším tímom.

Šéf nemeckého futbalu si uznal chyby a priznal, že Özila mal chrániť

Özil sa rozhodol ukončiť svoju reprezentačnú kariéru minulý mesiac po tom, ako verejnosť s nevôľou prijala jeho kontroverzné londýnske stretnutie s tureckým prezidentom Recepom Tayyipom Erdoganom.

Hamšíkov Neapol otočil zápas na ihrisku Lazia Rím, Juventus vyhral

Hráči Juventusu chceli tri body, veľmi sa o ne usiloval Ronaldo, no príliš sa mu nedarilo. Vypracoval si niekoľko šancí, ale stroskotal na veteránovi v domácej bránke Stefanovi Sorrentinovi.,aktualizované

Michalovské čakanie na tri body trvá kvôli chybám v útoku

Domáci futbalisti chceli na štvrtý pokus získať prvé tohtosezónne víťazstvo a odlepiť sa z dna tabuľky. V prvej štvrťhodine sa ujali vedenia 1:0, ale po polhodine hry bolo vyrovnané.

Chorvát Strinič z AC Miláno má srdcovú poruchu, dá si pauzu

Tridsaťjedenročného Striniča teraz čakajú ďalšie vyšetrenia, až do ich výsledkov nemôže športovať. Do milánskeho AC prišiel ako voľný hráč v lete po ročnom pôsobení v Sampdorii Janov.

Dva góly, nastrelené brvno a žrď, to je vizitka Messiho v prvom zápase

Argentínčan otvoril skóre v 64. minúte z priameho kopu prízemnou strelou, ktorou okabátil hráčov súpera stojacich v múre. Bol to jubilejný 6000. gól Barcelony v La Lige.,aktualizované

Rusnák dvoma gólmi v nadstavení zariadil triumf Salt Lake v MLS

Rusnák prišiel na ihrisko ako striedajúci hráč za Argentínčana Pabla Ruiza v 39. minúte a jeho chvíle prišli v úplnom závere duelu. ,aktualizované

Podbrezová si poradila so Zlatými Moravcami zdanlivo ľahko

Napriek jasnému skóre o víťazovi nebolo od začiatku jasné, Zlaté Moravce hrali s Podbrezovou vyrovnanú partiu.,aktualizované

Slavia Praha nestačila na Jablonec a zaznamenala prvú prehru v lige

Futbalisti Slavie Praha zaznamenali prvú prehru v ligovej sezóne, keď v sobotu poľahli doma Jabloncu 0:2.

Druhá futbalová liga pokračovala piatym kolom

Šamorín hladko zdolal Dubnicu, Inter si poradil s Petržalkou,aktualizované

Budapeštianske tímy nevyšli z piateho kola maďarskej ligy víťazne

Haladás Szombathely, kde hrajú Slováci Kolčák a Mészáros, prehral 0:1.

Žilina zaznamenala s nováčikom prvú výhru v sezóne

Žilinčania síce vyhrali, no mali na mále, keď s nováčikom prehrávali 0:1.,aktualizované

Michalovce získali doma proti Senici prvý bod v sezóne

Oba tímy mali niekoľko šancí na to, aby si zo zápasu odniesli plný bodový zisk.,aktualizované

Trnava s Nitrou remizovala

V poslednej desaťminútovke vrhla Nitra všetky sily do útoku. V 84. minúte smeroval priamy kop Fábryho z 20 metrov iba do brvna.

Lobotkova Celta Vigo remizovala s Espaňolom Barcelona

V domácom drese odohral celý duel slovenský reprezentant Stanislav Lobotka, jeho krajan Róbert Mazáň sedel na lavičke náhradníkov.

Slováci do 17 rokov na Bannikovom memoriáli zdolali Litvu 3:0

Zverenci trénera Mareka Bažíka, ktorí na úvod prehrali s domácimi 0:2 a následne remizovali s Gruzínskom 0:0, sa v nedeľu stretnú v súboji o bronz s Bielorusmi.,aktualizované

Newcastle s Dúbravkom remizoval na pôde Cardiffu 0:0

Straky mali najmä počas prvého polčasu niekoľko šancí, pričom súpera pustili iba k jednej strele na bránku. Aj tá prišla až po tom, ako išiel v 66. minúte predčasne pod sprchy Isaac Hayden.,aktualizované