Neymar navštívil tenisový turnaj v Miami aj s hviezdami NBA

Útočník saudskoarabského klubu Al-Hilal si vlani roztrhol predný krížny väz v ľavom kolene a odtrhol si aj meniskus. Momentálne sa venuje regenerácii.

Obvinili muža, ktorý mal napomáhať pri incidente na zápase v Augsburgu

V pondelok sa začal súdny proces s hlavným podozrivým, ktorý sa ku skutku priznal a obetiam sa ospravedlnil.

Slovenská devätnástka prehrala v druhom prípravnom dueli s Írskom 1:3

Slováci tak nenadviazali na sobotňajší prípravný duel s rovnakým súperom, ktorý vyhrali 1:0.

Alžírsky mládežnícky tréner vyfackal na trávniku dvoch hráčov

Video z incidentu sa stalo v krajine virálnym a alžírske médiá vyzvali tamojšiu futbalovú federáciu, aby zo správania sa kouča vyvodila zodpovednosť.

Nottingham Forest sa odvolal voči odobraniu štyroch bodov

Nottingham vyšetrovala nezávislá komisia pre porušenie pravidiel o ziskovosti a udržateľnosti.

Brazílsky útočník Barbosa dostal po dopingovej kauze dvojročný dištanc

Barbosa, ktorý v minulosti neúspešne pôsobil v milánskom Interi i Benfice Lisabon, sa 8. apríla 2023 vyhýbal komisárom, ktorí ho chceli testovať počas tréningu deň pred zápasom Flamenga.

Nemci zavedú počas futbalových ME kontroly na hraniciach

Počas turnaja budeme vykonávať dočasné kontroly na všetkých nemeckých hraniciach, aby sme prípadným páchateľom násilia zabránili vstúpiť do krajiny, uviedla tamojšia ministerka vnútra N. Faeserová.

Bývalého prezidenta Čínskej futbalovej asociácie odsúdili na doživotie

V rokoch 2020 až 2023 mal ovplyvňovať udeľovanie rôznych futbalových projektov a vyťažiť z toho vyše 11 miliónov amerických dolárov.

Slovenská 21-ka zvíťazila v Paole nad Maltou 4:1

Počas prípravy na budúcoročné ME hráčov tejto vekovej kategórie, ktoré organizuje Slovensko, odohrajú zverenci Jaroslava Kentoša ďalšie dva duely doma.

Švédi zdolali Albánsko 1:0, Srbsko triumfovalo na Cypre

Srbi uspeli na pôde Cypru 1:0. Jediný gól zápasu v Larnake zaznamenal už v 7. minúte Sergej Milinkovič-Savič. Pre Srbov bolo totu strenutie príprava na júnovými ME 2024.

Koke predĺžil zmluvu s Atleticom Madrid do konca budúcej sezóny

Tridsaťdvaročný stredopoliar absolvoval premiéru v drese Atletica v roku 2009. Odvtedy odohral za "Los Colchoneros" 626 zápasov počas 15 sezón a strelil 47 gólov.

TASR ponúka spravodajstvo od vyslaných redaktorov v Osle

Vyslaní redaktori TASR ponúknu okrem textového spravodajstva aj ďalšie multimediálne produkty.

Kane sa vrátil na ihrisko, v pondelok absolvoval individuálny tréning

Kane je mimo hry už vyše týždňa od zápasu u nováčika v Darmstadte. Na víťazstve 5:2 sa síce podieľal gólom, no striedal v 82. minúte.

Alves zložil kauciu vo výške milión eur, proti rozsudku sa odvolal

Alves podľa súdu sexuálne napadol svoju obeť 31. decembra 2022 v skorých ranných hodinách v kúpeľni luxusného barcelonského nočného klubu.

Cancelo obvinil Manchester City z nevďačnosti a klamstva

Dvadsaťdeväťročný hráč prišiel do klubu v roku 2019 z Juvnetusu Turín za 60 miliónov libier. S tímom získal dva ligové tituly (2021, 2022) a momentálne je na ročnom hosťovaní v Barcelone.

Holanďania v Nemecku bez zraneného Koopmeinersa

Dvadsaťšesťročný stredopoliar sa zranil v predchádzajúcom stretnutí so Škótskom (4:0) a necestoval do Nemecka.

Slovákov preveria Nóri s Haalandom, Calzona: Vieme o ich kvalite

Po stretnutí s Nórmi čaká Slovákov v júnovom termíne záverečný dvojzápas prípravy so San Marínom (5. 6. Wiener Neustadt/Rak.) a Walesom (9. 6. Trnava).,aktualizované

Ukrajina hrá proti Islandu o štvrté EURO v sérii

Gruzínci bojujú v C-vetve o svoje prvé vrcholové podujatie proti niekdajším majstrom Európy z Grécka (2004).

Zápas domácej KĽDR s Japonskom zrejme vyhrajú kontumačne hostia

Krajiny sa stretli už vo štvrtok v Tokiu, domáci vyhrali 1:0 a v skupine s Iránom a Mjanmarskom sú zatiaľ bez straty bodu.

Angličania v príprave proti Belgicku aj bez Maguirea

Marcové zápasy slúžia ako príprava na tohtoročné ME v Nemecku, Angličania sú v C-skupine so Slovinskom, Dánskom a Srbskom.

USA zdolali vo finále Ligy národov CONCACAF Mexiko 2:0

Adams sa presadil strelou z diaľky v 45. minúte a Reyna poistil triumf dorážkou z hranice šestnástky po hodine hry.

Slovenky remizovali v kvalifikácii ME do 17 rokov s Českom a zostúpili

Postup na šampionát si vybojovali mladé Francúzky.

Endrick prvým gólom rozhodol o triumfe vo Wembley

Endrick si otvoril strelecký účet vo svojom treťom zápase za Brazíliu vo veku 17 rokov a 246 dní.

Slováci do Nórska idú bez trojice Dúbravka, Pekarík, Suslov

V marcovom asociačnom termíne talianskemu koučovi chýba plejáda hráčov.

Kanada a Kostarika postúpili cez play off LN CONCACAF na Copa America

V prvom zápase na Copa America budú 20. júna čeliť obhajcom triumfu a úradujúcim majstrom sveta z Argentíny, v A-skupine sa stretnú aj s Peru a Čile.

Nemcom pomohol expresný gól, Deschamps pochválil ich výkon

Pre Nemecko to bola druhá výhra nad Francúzskom po sebe, ale len tretia z posledných jedenástich duelov celkovo.

Haraslín po Rakúsku: Nepremieňame šance, chyby musíme odstrániť

Podľa Haraslína však sobotňajší duel ukázal hráčom a trénerom aj viacero pozitív, na ktorých treba v ďalšej príprave na tohtoročný vrchol stavať.

Calzona napriek prehre spokojný, trápi ho finálna fáza a zranenia

Spokojnejší bol s prvým polčasom, v ktorom jeho zverenci napádali rozohrávku hostí. Po zmene strán už Slováci pôsobili menej organizovane.

Slovenská devätnástka zdolala v prípravnom dueli Írsko 1:0

Hralo sa v Dunajskej Strede, odveta je na programe v utorok o 11.30 h v rovnakom dejisku.

Belgičania remizovali v príprave v Írsku 0:0

Brazílčania sa mohli ujať vedenia zásluhou Viniciusa Juniora, no pred bránkovou čiarou zachránil Kyle Walker. V 28. minúte musel ísť anglický obranca pre zranenie dole z ihriska. ,aktualizované

Baumgartner po rekordnom góle do siete Slovákov: Senzačné

Skóre v prípravnom dueli so Slovenskom otvoril už v šiestej sekunde a podľa DPA dosiahol najrýchlejší gól v medzištátnom zápase v histórii.

Obert si štartom v základe splnil sen, no mrzel ho rýchly gól

Obert verí, že slovenskí reprezentanti si z prehry zoberú aj pozitíva do ďalšej prípravy na ME.,aktualizované

Slováci prehrali v príprave s Rakúskom 0:2

V šiestom vzájomnom zápase so Slovenskom naklonili Rakúšania bilanciu na svoju stranu, bolo to ich druhé víťazstvo popri troch remízach a jednej prehre.,aktualizované

Eriksson priviedol Liverpool k víťazstvu v zápase legiend proti Ajaxu

Sedemdesiatšesťročný Eriksson sa preslávil ziskom ligových titulov s Laziom Rím v Taliansku, Benficou Lisabon v Portugalsku a IFK Göteborg v rodnom Švédsku, pripomenula agentúra AP.

Slováci nastúpia proti Rakúsku so stopérskou dvojicou Gyömbér - Obert

V útoku budú Tomáš Suslov, Róbert Boženík a Lukáš Haraslín.

Komárno potvrdilo post lídra, naplno bodoval aj Prešov

KFC Komárno - MŠK Žilina B 3:0 (2:0)

Česi zvíťazili v príprave v Nórsku 2:1, úspešná premiéra Hašeka

Kosovo uspelo v Arménsku 1:0, keď sa v 25. minúte presadil Milot Rashica. Bulhari vyhrali nad Tanzániou 1:0. ,aktualizované