Piatok 17. máj 2024Meniny má Gizela

Futbal

Duel Hertha Berlín - WfL Wolfsburg skončil bezgólovou remízou

Slovenský obranca Peter Pekarík presedel zápas na lavičke náhradníkov, stredopoliar Ondrej Duda sa dostal na ihrisko v 70. minúte.

Futbalista S. Štefánik prispel gólom k víťazstvu nad Cracoviou Krakov

V 1. minúte nadstaveného času uzavrel slovenský stredopoliar Štefánik skóre na 2:0.

Newcastle zdolal Huddersfield, Dúbravka vychytal tretiu nulu

Dúbravka má v prebiehajúcej sezóne na konte päť odohratých zápasov, v troch z nich si udržal čistý štít.,aktualizované

Futbalisti SSC Neapol remizovali na ihrisku Sassuola

Slovenský reprezentant Marek Hamšík nenastúpil do zápasu od začiatku, na trávnik sa dostal v 75. minúte.

Celta Vigo dokázala ukoristiť bod na ihrisku Athletica Bilbao

V drese hostí opäť odohral celý zápas slovenský reprezentačný stredopoliar Stanislav Lobotka.,aktualizované

Striedajúci Štefánik prispel gólom k výhre Termalice nad Cracoviou

Slovenský stredopoliar v 1. minúte nadstaveného času uzavrel skóre na 2:0. ,aktualizované

Slovácko podľahlo Slovanu Liberec v českej lige

Pozrite si aktuálne výsledky.,aktualizované

Lukaku strelil stý gól v Premier League

Hoci má Lukaku len 24 rokov, stal sa v poradí 28. hráčom, ktorý prekročil stogólovú hranicu v PL.

Ruský oligarcha čelí súdu za spreneveru pri výstavbe Areny Baltika

Magomedov mal spreneveriť štátne dotácie a spôsobiť tak škodu 2 miliardy rubľov (cca 35 miliónov USD).

Lallana utrpel zranenie, podľa trénera Kloppa je vážne

Lallana prišiel na ihrisko v 65. minúte, no už po piatich minútach ho vyniesli na nosidlách a nedohral.

Španielsky futbalista vypadol z 3. poschodia, zápas Albacete odložili

Podľa agentúry AP je jeho stav stabilizovaný.

Bývalý anglický futbalový reprezentant Wilkins je v kritickom stave

Wilkins odohral za Anglicko 84 zápasov, v desiatich nastúpil s kapitánskou páskou. Na klubovej úrovni pôsobil vo veľkokluboch ako Chelsea Londýn, Manchester United či AC Miláno.

Ibrahimovič po prílete do LA:Cítim sa ako dieťa, ktorému dáte sladkosť

Do klubu Major League Soccer (MLS) Los Angeles Galaxy prestúpil minulý týždeň z anglického Manchestru United.

Real Salt Lake v zostave s Rusnákom prehral v Toronte

Dvoma gólmi sa v drese víťazov blysol Jozy Altidore.

Real Madrid nastúpi v Las Palmas bez Ronalda i ďalších hráčov

Okrem Ronalda si v Las Palmas nezahrajú ani obrancovia Sergio Ramos a Marcelo i stredopoliari Francisco Isco Alarcon a Toni Kroos.

Schranzov gól Dukle Praha nestačil, s Olomoucom prehrala

Jakub Řezníček zabezpečil tri body pre hostí hetrikom.

Bayern nastúpi proti Dortmundu bez Vidala aj Bernata

Stredopoliar Vidal si zranil stehno pri plnení reprezentačných povinností s Čile.

Podľa denníka L'Equipe nahradí trénera Emeryho v PSG Nemec Tuchel

Štyridsaťšesťročnému Španielovi skončí po prebiehajúcej sezóne zmluva, k jej predĺženiu by už nemalo prísť aj preto, že PSG neuspel v osemfinále Ligy majstrov 2017/2018 s Realom Madrid.

Kouč DAC Rossi pred duelom s trnavským lídrom: Je na čase vyhrať

Druhý Slovan stráca na Trnavu desať bodov a vie, že si nemôže dovoliť zaváhať.

Nórsky futbalový tréner Andersen nepredĺži zmluvu na lavičke KĽDR

Päťdesiatpäťročný Andersen je bývalý najlepší strelec nemeckej Bundesligy, podarilo sa mu to v roku 1990 ako hráčovi Eintrachtu Frankfurt, resp. ako prvému zahraničnému strelcovi v nemeckej lige.

Vo veku 71 rokov zomrel taliansky tréner Emiliano Mondonico

Najväčšiu časť trénerského života pôsobil na lavičke FC Turín.

Zastavili vyšetrovanie údajných prejavov rasizmu fanúšikov Atalanty

UEFA najskôr obvinila taliansky klub z rasizmu, ale vo štvrtok ukončila disciplinárne konanie za rasistické alebo diskriminačné správanie.

MS2018: FIFA nominovala rozhodcov zo 46 krajín, chýba Veľká Británia

Najviac hlavných arbitrov i asistentov je z Európy.

Argentínčan Tevez si zranil lýtko pri krátkej exhibícii vo väznici

Tevez bol v prísne stráženom objekte v Cordobe, kde si nevlastný brat hráča klubu Boca Juniors odpykáva trest na šestnásť rokov za ozbrojenú lúpež.

TVRDÉ TRESTY pre PAOK: Savvidis dostal 3-ročný zákaz, Micheľ 90 dní

PAOK, v ktorom pôsobí slovenský reprezentant Róbert Mak, zároveň prišiel o tri body v tabuľke prebiehajúcej sezóny a tú ďalšiu odštartuje s -2 bodmi.

Nad štartom Di Mariu vo finále Ligového pohára visí otáznik

Tridsaťročný krídelník neabsolvoval pre problémy so stehenným svalom stredajší tréning so spoluhráčmi z Paríža Saint-Germain.

Šéf marockej kandidatúry na MS 2026 spochybnil nestrannosť Infantina

Elalamy vyjadril v Casablance obavu, že šéf FIFA podporuje spoločnú kandidatúru Spojených štátov amerických, Kanady a Mexika.

FIFA vyšetruje rasistické správanie sa ruských fanúšikov

Z tribún jedného z hostiteľských štadiónov MS 2018 sa ozývali "opičie zvuky", keď sa lopty dotkli hráči čiernej pleti francúzskeho tímu.

Tréner Anglicka Southgate o videu: Verdikt rozhodcu by mal byť konečný

V 85. minúte prenikol do anglickej šestnástky taliansky útočník Federico Chiesa a po kontakte s debutantom v drese Albiónu Jamesom Tarkowským spadol na trávnik.

Futbalista Salcedo si zlomil kľúčnu kosť, sezóna sa pre neho skončila

Obranca Eintrachtu Frankfurt utrpel zranenie v 69. minúte, keď po súboji tvrdo dopadol na ľavé rameno.

Syn slávneho otca Timothy Weah debutoval v drese USA

Syn Georgea Weaha, najlepšieho futbalistu sveta za rok 1995, debutoval v americkom drese v stredajšom prípravnom zápase proti Paraguaju (1:0).

FIFA má riešiť rasistické prejavy ruských fanúšikov proti Francúzom

Vyzvala ju k tomu organizácia FARE network pre boj proti rasizmu.

Brazílski futbalisti vyhrali v Nemecku, T. Silva: Sme hrdí na výsledok

V prípravnom zápase na Olympijskom štadióne v Berlíne rozhodol o víťazstve kanárikov gólom z 37. minúty Gabriel Jesus a ukončil tak súperovu 22-zápasovú sériu bez prehry na medzinárodnej scéne.

Španieli deklasovali Argentínu, Sampaoli: To sa nám na MS nemôže stať

Španielski futbalisti vyhrali 6:1, keď sa na štadióne Atletica Madrid zaskvel hetrikom hráč konkurenčného Realu Isco.

Capello skončil na lavičke Ťiang-su Su-ning, nahradil ho Rumun Olaroiu

Bývalý kouč AC Miláno, Realu Madrid, Juventusu Turín či anglickej reprezentácie sa v stredu dohodol s vedením klubu na rozviazaní kontraktu.

Futbalisti Ruska podľahli Francúzom, Španieli deklasovali Argentínu

Za hostí strelil dva góly útočník Paríža Saint-Germain Kylian Mbappé.,aktualizované

SR 19 prehrala s Kosovom a v kvalifikácii ME obsadila poslednú priečku

Šancu postúpiť na júlový šampionát do Fínska stratili mladí Slováci už predtým, keď remizovali s Írskom 1:1 a prehrali s Portugalskom 0:1.

Zverenci Ota Brunegrafa sa s dvanástimi bodmi posunuli na druhú pozíciu pred Severné Írsko. ,aktualizované