Futbal

Neuer začal po pol roku opäť trénovať. V deň svojich 32. narodenín

Dlhoročný nemecký futbalový reprezentant pauzoval od septembra, keď si privodil vlásočnicovú zlomeninu kostičky v ľavej nohe.

Futbalisti Holandska vyškolili majstrov Európy, no Santos hráčom verí

Holanďania rozhodli už v prvom polčase po góloch Memphisa Depaya, Ryana Babela a kapitána Virgila Van Dijka.,aktualizované

Spartaku Trnava sa zranil Vlasko, Godál už trénuje

Lídrovi súťaže nebude v najbližšiom kole k dispozícii pre problémy s ramenom ani brankár Martin Vantruba. Medzi troma žrďami by sa proti DAC-u mal objaviť Martin Chudý.

Brankár močil za bránkou počas zápasu, dostal červenú kartu

Dvadsaťjedenročný brankár pritom prišiel na ihrisko len na začiatku druhého polčasu. Moč sa snažil dlhšie udržať, ale päť minút pred koncom zápasu to už nevydržal.

Tréner Juventusu Allegri získal ocenenie Zlatá lavička

Juventus doviedol k rekordnému šiestemu titulu za sebou, tretiemu triumfu v Talianskom pohári a k finálovej účasti v Lige majstrov.

Messi je fit a proti Španielsku bude hrať

Pre zdravotné problémy nezasiahol do piatkového prípravného zápasu proti Taliansku.

Grécka futbalová liga sa po nútenej pauze cez víkend opäť rozbehne

Pauzu nariadila grécka vláda po incidente v šlágri 25. kola medzi PAOK-om Solún a AEK Atény.

Arsenal predĺžil kontrakt s egyptským stredopoliarom Elnenym

Dvadsaťpäťročný Elneny prišiel do Arsenalu v januári 2016 z FC Bazilej a za klub odohral v pozícii defenzívneho stredopoliara doteraz 65 stretnutí.

Športový riaditeľ Borussie Dortmund Zorc predĺžil zmluvu

Päťdesiatpäťročný Zorc je rodákom z Dortmundu, za Borussiu počas aktívnej kariéry odohral 463 bundesligových zápasov.

Brazília prvýkrát od potupy 1:7 s Nemcami, Tite: Rany nie sú zahojené

Utorňajší prípravný zápas s výkopom o 20.45 h medzi Nemeckom a Brazíliou sa uskutoční na Olympijskom štadióne v Berlíne.

Kozák si pochvaľoval podmienky i oba zápasy v Thajsku: Dobrá príprava

V akcii videl štyroch nováčikov (Michal Šulla, Boris Sekulič, Ľubomír Šatka, Erik Pačinda) i ďalších hráčov, ktorí v národnom tíme dostávali v minulosti menej herného priestoru.

Rummenigge tvrdí, že Lewandowski zostane v Bayerne Mníchov

O poľského kanoniera má eminentný záujem Real Madrid. Anglický portál dailymail.co.uk minulý týždeň informoval, že Lewandowski sa s víťazom Ligy majstrov už údajne dohodol na letnom prestupe.

Futbal ME21: Vavro: Ak to zvládneme, bude žiť šanca

Favorizované Španielsko zatiaľ neohrozene smeruje za prvou pozíciou a priamou miestenkou na záverečný turnaj.

Futbalový agent Mino Raiola kritizoval trénera Guardiolu

Tvrdil, že ako tréner je fantastický, ale ako človek absolútna nula.

Slováci zdolali vo finále Thajsko a vyhrali King's Cup

Futbalisti zopakovali celkový triumf na turnaji z roku 2004.,aktualizované

Médiá posielajú trénera Tuchela do špičkových futbalových klubov

Podľa medializovaných informácií sa Tuchel rozhodol pre zahraničný klub mimo Nemecka.

Kopačky Johana Cruyffa pomôžu postihnutým deťom v Afrike

Kopačky vydražili za 30.000 eur.

Tuchel sa v lete nestane novým trénerom Bayernu Mníchov

Bývalý kouč Borussie Dortmund má údajne zasadnúť na lavičku jedného z popredných zahraničných európskych klubov.

V prípravnom zápase vo futbale Gruzínci trénera Weissa zdolali Litvu

Nad súperom vyhrali vysoko 4:0.

Tréner Kozák plánuje proti Thajsku urobiť osem zmien v zostave

Po semifinálovej výhre 2:1 nad SAE nastúpia Slováci v boji o trofej v nedeľu o 19.30 h miestneho času proti domácim, ktorí v rozstrele zo značky 11 m vyradili Gabon.

Slovenskí futbalisti do 19 rokov prehrali v Portugalsku a nepostúpili

Domácemu výberu podľahli 0:1.

V II. futbalovej lige Sereď jasne zdolala Skalicu

Hralo sa 21. kolo.

Messi nezasiahol do zápasu proti Taliansku, trápi ho stehnenný sval

Najlepší strelec španielskej ligy sa prizeral víťazstvu svojho tímu nad Talianskom v pomere 2:0 len z lavičky náhradníkov.

Ronaldo je už na treťom mieste v rebríčku reprekanonierov

Pred Ronaldom sú už len Ferenc Puskás (84 gólov, Maďarsko a Španielsko) a zdanlivo nedostihnuteľný Iránec Ali Daei, ktorý počas svojej kariéry strelil v najcennejšom drese neuveriteľných 109 gólov.

Tréner Lopetegui je po remíze Španielska v Nemecku opatrným optimistom

Zverenci španielskeho trénera nepodľahli ani v piatkovej previerke na pôde úradujúcich majstrov sveta.

Disciplinárka SFZ zrušila červenú kartu Pečovského z duelu s Trnavou

Hráč ju dostal v zápase 2. kola nadstavbovej časti o titul Fortuna ligy na pôde FC Spartak Trnava.

Futbalisti Brazílie zvíťazili v prípravnom stretnutí nad Ruskom

Zápas sa skončil 3:0.,aktualizované

V II. futbalovej lige si Žilina B poradila so Šamorínom

Hral sa zápas 21. kola.

Futbalisti SR 21 zdolali v kvalifikácii ME Albánsko

Zverenci Ota Brunegrafa síce prehrávali 0:1 aj 1:2, ale dvoma gólmi v záverečných minútach riadneho hracieho času preklopili zápas na svoju stranu. ,aktualizované

Futbalisti ČR 21 zdolali rovesníkov z Chorvátska

Západný susedia Slovenska sú v tabuľke na treťom mieste.

Bývalý futbalový tréner žien Anglicka ohrozoval rozhodkyňu tyčou

V piatok potvrdila Európska futbalová únia (UEFA) vyšetrovanie prípadu a septembrový trojzápasový trest.

Talianski reprezentanti si uctia v stretnutí s Argentínou Astoriho

Tridsaťjedenročný obranca zomrel 4. marca na zástavu srdca.

Víťaz premiérového ročníka Ligy národov získa 7,5 milióna eur

Európska futbalová únia (UEFA) vyčlenila celkovo na prémie 76,25 milióna eur.

Bolt v piatok opäť trénoval s hráčmi Borussie Dortmund

Tridsaťjedenročný Jamajčan sa predstavil pred viac ako tisíc fanúšikmi na otvorenom tréningu vestfálskeho mužstva, ktorý dokonca vysielali naživo prostredníctvom internetu.,aktualizované

Keita z Lipska dostal pokutu 250.000 za sfalšovaný vodičský preukaz

Keita prišiel do Lipska v lete 2016 zo Salzburgu. Po sezóne prestúpi za 70 miliónov eur do Liverpoolu.

Švédsky kanonier podľa správ zo zámoria podpísal s tímom z Los Angeles dvojročný kontrakt.,aktualizované

Tréner futbalistiek SR Hucko zverejnil nomináciu na Írky

Kvalifikačný zápas MS 2019 je na programe 6. apríla 2018 o 17.00 v Dubline.

Začalo sa konanie ohľadom možnej manipulácie v 1. lige starších žiakov

Po zhromaždení dostupných informácií a sprievodnej evidencie postúpilo oddelenie integrity futbalu SFZ daný podnet na riešenie disciplinárnej komisii SFZ.

Dúbravku trápi koleno, vo finále proti Thajsku by však mal nastúpiť

Brankár Newcastlu United dúfa, že Slováci v thajskej metropole nadviažu na rok 2004 a budú sa tešiť z celkového prvenstva.