Futbal

Marek Hamšík vyjednával so synom šéfa neapolskej mafie

Sobotňajšiemu finálovému zápasu na Olympijskom štadióne v Ríme medzi SSC a Fiorentinou predchádzal incident, počas ktorého boli postrelení traja fanúšikovia Neapola.

Brazílsky fanúšik zomrel po zásahu záchodovou misou

Fanúšikovia cez polčasovú prestávku vytrhli na toaletách zo steny tri záchodové misy.

Hamšík po polnoci ako prvý zodvihol nad hlavu trofej

SSC Neapol so slovenským futbalistom Marekom Hamšíkom sa stal víťazom Talianskeho pohára.

Myjava remizovala s DAC 1:1, Ružomberok so Senicou bez gólov

V 76. min sa na „päťke“ uvoľnil Tawamba a v tutovke trafil len brvno. Seničania napokon bezgólovú remízu ubránili.,aktualizované

Barcelona iba remizovala s Getafe 2:2, Elche zdolalo Malagu 1:0

Barcelona sa ujala vedenia v 23. minúte, keď prízemný center Daniho Alvesa zužitkoval Lionel Messi.,aktualizované

Traja zranení pred finále Talianskeho pohára, jeden vo vážnom stave

Po incidentoch výkop zápasu posunuli, fanúšikovia Neapola žiadali stretnutie odložiť. Dlhé minúty s nimi vyjednával aj slovenský kapitán tímu Marek Hamšík.,aktualizované

Fulham a Cardiff vypadli z Premier League, ManU doma prehral

Fulham prehral na ihrisku Stoke City 1:4. ,aktualizované

Podbrezová postúpila prvýkrát do Corgoň ligy

Pre Podbrezovú je postup do najvyššej súťaže najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Hamburg prehral s Bayernom 1:4, o zostupujúcich rozhodne posledné kolo

V boji o Ligu majstrov si pozíciu upevnili tretie Schalke i štvrtý Leverkusen.

Liverpool ponúkne Gerrardovi novú zmluvu

Aktuálny kontrakt kapitána FC Liverpool vyprší v lete 2015.

Futbalista Senice Juraj Piroska čakal miernejší trest

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu udelila Jurajovi Piroskovi dvojmesačný dištanc.

I. Hodúr má za korupciu zastavenú činnosť na 25, R. Rák na 15 rokov

Disciplinárka pristúpila k rozhodnutiam po objasnení a posúdení disciplinárneho previnenia v prípravných stretnutiach MTK Budapešť – FC Nitra a stretnutia FC Nitra – Bohemians Praha 1905.

Podľa Owena je C. Ronaldo najlepší hráč Realu Madrid všetkých čias

Ronaldo vyrovnal rekord Puskasa v počte gólov (242), pričom sa mu to podarilo v menšom počte zápasov ako Puskasovi. V drese Realu tiež najrýchlejšie dosiahol hranicu sto gólov.

Slováci na Slovakia Cupe štvrtí, víťazom sa stalo Rusko

Zverenci trénera Milana Malatinského v piatok v zápase o miestnenie v Novej Dubnici remizovali v riadnom hracom čase s Nórmi bez gólov, v rozstrele zo značky 11 m triumfovali Vikingovia 5:3.

Robert Mak zrejme nepomôže Norimbergu v dôležitom súboji s Hannoverom

Norimberg sa aktuálne nachádza s 26 bodmi na zostupovom 17. mieste. Na Hamburg, ktorému 16. miesto zatiaľ zaručuje baráž o udržanie, stráca jediný bod.

Slovan s ďalšou šancou, počkať si musí na súboj v Košiciach

Slovan má na čele tabuľky 11-bodový náskok pred Trenčínom, v hre je stále 15 bodov.

Slovan padol vo finále, podľa Valoviča si Košice víťazstvo zaslúžili

Zlé riešenie nádejných útočných kombinácií na jednej strane, resp. koncentrácia, bojovnosť a kolektívne poňatie na druhej, pomenoval ako rozhodujúce faktory aj tréner Jozef Valovič.

Slovenský pohár putuje do Košíc, Slovan titul neobhájil

Košice si vďaka triumfu zaistili definitívnu miestenku v predkole Európskej ligy UEFA pre ročník 2014/2015.,aktualizované

Slováci do 18 rokov zdolali na Slovakia Cupe Čechov 1:0

V piatok budú hrať zverenci trénera Milana Malatinského o 11.00 v Novej Dubnici o bronz s Nórskom.

Ancelotti ukončil špekulácie, Real Madrid povedie aj v budúcej sezóne

Meno kouča začali médiá skloňovať v súvislosti s možným odchodom do Manchestru United.

Mourinho doplatil na defenzívnu taktiku a musel gratulovať Simeonemu

V odvetnom zápase semifinále Ligy majstrov zvíťazili futbalisti Atletico Madrid na ihrisku FC Chelsea 3:1.

Cristiano Ronaldo je rekordným kanonierom

Ronaldo strelil dva góly v semifinálovej odvete do siete Bayernu Mníchov, ktorými pomohol bielemu baletu k postupu do finále.

LM: Chelsea prehrala s Atletico Madrid 1:3, finále Real - Atletico

Zverenci argentínskeho trénera Diega Simeoneho na ceste do finále ani v jednom z dvanástich zápasov neťahali za kratší koniec. ,aktualizované

Stoch zariadil remízu PAOK Solún s Asterasom

PAOK Solún si tak pripísal aspoň bod.

Košice a Slovan do finále s odhodlaním, no bez kľúčových hráčov

Víťaz Slovenského pohára má právo na účasť v predkole Európskej ligy UEFA.

Španielska polícia zatkla rasistického útočníka, Alves spustil mániu

Vedenie Villarrealu krátko po incidente vyhlásilo, že daný fanúšik dostal doživotný zákaz vstupu na ich štadión El Madrigal.

Nemecké médiá sa obuli do Bayernu: Jeden z najfrustrujúcejších večerov

Ohlasy svetových médií na víťazstvo Realu Madrid.

Guédé bude v ďalšej sezóne aj naďalej obliekať dres Freiburgu

Dvadsaťdeväťročný Guédé prišiel do Freiburgu v januári 2012 a v 49 súbojoch v jeho drese strelil 6 gólov.

Rozhodca zachránil život senickému dorastencovi, zapadol mu jazyk

Pri jednom súboji spadol nekoordinovane na zem a udrel si hlavu.

Dostali sme poriadnu facku, skonštatoval sucho a trpko kapitán Bayernu

Pre Ramosa je postup Realu cez Bayern veľkou satisfakciou, pred dvomi rokmi totiž práve on zlyhal v jedenástkovom rozstrele. ,aktualizované

Biely balet sa pretancoval do finále, Bavorom naložil poriadný výprask

Real Madrid nedal Bayernu Mníchov v semifinálovej odvete Ligy majstrov žiadnu šancu. V mníchovskej Allianz Arene ich deklasoval 4:0.

Zápas Rusko - SR sa napokon odohrá v Petrohrade

Pred zápasom v Rusku privítajú zverenci trénera Jána Kozáka reprezentáciu Čiernej Hory, súboj s balkánskym súperom je na programe v piatok 23. mája v Senci.

Ronaldo pokoril ďalší rekord v Lige majstrov

Útočník Realu Madrid v utorňajšej semifinálovej odvete v 34. minúte prekonal brankára Bayernu Mníchov Manuela Neuera.,aktualizované