Futbal

Bale sa po zraneniach vráti v pohári do zostavy Realu Madrid

Dvadsaťosemročný bývalý najdrahší hráč sveta odohral v tejto sezóne za Real len deväť zápasov.

Disciplinárka SFZ opäť trestala: Dunajská Streda dostala nemalú pokutu

Šéf disciplinárky potvrdil, že komisia zobrala do úvahy aj výraznú medializáciu diania na tomto ligovom stretnutí, na základe ktorej široká verejnosť hodnotila všetky uvedené prejavy veľmi negatívne.

Götze bude pre zranenie členka pauzovať do konca roku

Dvadsaťpäťročný autor víťazného gólu v predĺžení finále MS 2014 proti Argentíne sa v uplynulých rokoch borí s viacerými zraneniami.

Sassuolo po prehre s Hellasom Verona odvolalo trénera Bucchiho

Jeho nástupcom sa okamžite stal Giuseppe Iachini.,aktualizované

Montella skončil v AC Miláno. Toto je nový kouč talianskeho veľkoklubu

Montella skončil pri kormidle AC deň po bezgólovej domácej remíze s FC Turín. Milánčania sú po 14. kole Serie A až na siedmom mieste so ziskom 20 bodov. ,aktualizované

PSG po šlágri s Monacom v trháku, Emery: Koncovka mohla byť lepšia

O triumfe PSG na pôde obhajcu titulu rozhodli Edinson Cavani a Neymar, za domácich znížil Joao Moutinho s prispením teču bývalého hráča AS Kyliana Mbappeho.

Valverde po remíze Barcelony vo Valencii zúril: Obrali nás o jasný gól

V prvom polčase za stavu 0:0 im totiž neuznali regulárny gól.

Paríž St. Germain vyhral v Monaku 2:1 a na čele má 9-bodový náskok

O triumfe PSG na pôde obhajcu titulu rozhodli Edinson Cavani a Neymar.

Hamšík po triumfe Neapola v Udine: Zvíťazili sme zaslúžene

V piatok privíta Neapol vo veľkom šlágri úradujúceho majstra Juventus Turín.

Futbalisti BATE Borisov získali 12. bieloruský titul v rade

nedeľňajšom poslednom ligovom zápase sezóny vydolovali potrebný bod na ihrisku Gorodeji.

Grécka polícia rozohnala fanúšikov, ktorí napadli Pakistancov

Podľa informácií polície nedošlo k vážnejším zraneniam ani k zadržaniam osôb, píše agentúra AP.

ManCity vyhral na ihrisku Huddersfieldu v 13.kole Premier League

V súboji tabuľkových susedov zvíťazil Arsenal Londýn na ihrisku Burnley 1:0.

Hertha Berlín vyhrali na pôde 1.FC Kolín v 13. kole Bundesligy

Hertha Berlín s Petrom Pekaríkom len na lavičke náhradníkov zvíťazila vďaka dvom presným zásahom Vedada Ibiševiča nad posledným tímom.

Neapol s Hamšíkom vyhral v Udine 1:0 a vrátil sa na čelo tabuľky

Slovenský stredopoliar hral za hostí do 83. minúty.,aktualizované

Futbalisti Deportiva La Coruňa remizovali s Bilbaom v 13. kole La Ligy

Bilbao nevyhralo v najvyššej súťaži už päť zápasov v rade, La Coruňa tri.,aktualizované

D. Streda nestrelila nováčikovi z Nitry gól, duel sa skončil remízou

Výborný výkon podal brankár Nitry Lukáš Hroššo. ,aktualizované

Zmeny na lavičke Borussie nebudú. Bosz zostáva trénerom Dortmundu

Pod paľbu kritiky sa dostal po sérii neúspešných výsledkov Borussie v najvyššej nemeckej súťaži a fiasku v Lige majstrov.

Hoeness vytočil Heynckesa viac než prvá prehra: Po sezóne končím

Sedemdesiatdvaročný kormidelník utrpel s Bayernom prvú prehru paradoxne v meste, v ktorom sa narodil a v ktorom začínal s veľkým futbalom.

Trabzonspor s triom Slovákov vyhral nad Sivassporom, Ďurica so ŽK

Tomáš Hubočan prišiel na ihrisko v 37. minúte, Juraj Kucka hral od druhého polčasu.

Real Madrid vyhral nad Malagou 3:2, rozhodol Ronaldo

Postaral sa o víťazný gól, keď najskôr nepremenil jedenástku, no z následnej dorážky už poslal loptu do siete.,aktualizované

Manchester United zdolal Brighton v 13. kole anglickej Premier League

Zaváhal Tottenham Hotspur, ktorý doma iba remizoval s West Bromwichom Albion 1:1.,aktualizované

Bayern Mníchov prehral prvýkrát pod vedením Heynckesa

Dortmund premárnil štvorgólový náskok, so Schalke iba remizoval 4:4.,aktualizované

Brazílsky futbalista Zé Roberto ukončí svoju kariéru

Dvakrát vyhral v brazílskom drese Copa America a hral na MS 1998 a 2006.

V šlágri Žilina vyhrala v Trnave, Podbrezová remizovala so Slovanom

Michalovce si odvážajú tri body po výhre nad Zlatými Moravcami.,aktualizované

Jendrišek skóroval a zachránil bod pre Škodu Xanthi proti Giannine

Pre Jendrišeka to bol piaty presný zásah v tejto ligovej sezóne.

Eibar vyhral ihrisku Deportiva Alavés 2:1

Jdiný gól domáceho tímu si pripísal Burgui.

Messi predĺžil zmluvu s FC Barcelona do roku 2021

Pôvodný kontrakt mal Messimu skončiť v roku 2018. ,aktualizované

San Jose Earthquakes povedie Švéd Stahre

Stahre má za sebou 11-ročné trénerské skúsenosti, okrem švédskych klubov Väsby United, AIK Štokholm, IFK Göteborg a BK Häcken viedol aj grécky Panionios a čínsky Ta-lien I-fang.

Carrick mal problémy s nepravidelným tepom, podstúpil operáciu

Začal sa cítiť zle počas druhého polčasu zápasu Ligového pohára s Burtonom Albion, ktorý sa hral 20. septembra.

Jozef MAJOROŠ: Tí, ktorí ma zo Slovana vyštvali, už pre mňa neexistujú

Jozef Majoroš patrí k legendám slovenského futbalu, v reprezentačnom drese odohral viacero pamätných zápasov. Na ktoré najradšej spomína a čomu sa venuje dnes, nám prezradil v štúdiu TABLET.TV.

Slovenky prehrali s majsterkami Európy vo futbale

Holanďankám podľahli 0:5 (0:3).

Zenit Petrohrad dostane pokutu za rasizmus fanúšikov

Tí oslavovali prostredníctvom veľkého transparentu vojnového zločinca Ratka Mladiča.

Futbalisti Jihlavy v českej lige prehrali doma s Brnom

Za domácich odohral celý zápas Slovák Miroslav Keresteš a v 46. minúte nastúpil jeho krajan Jozef Urblík.