Futbal

San Jose Earthquakes povedie Švéd Stahre

Stahre má za sebou 11-ročné trénerské skúsenosti, okrem švédskych klubov Väsby United, AIK Štokholm, IFK Göteborg a BK Häcken viedol aj grécky Panionios a čínsky Ta-lien I-fang.

Carrick mal problémy s nepravidelným tepom, podstúpil operáciu

Začal sa cítiť zle počas druhého polčasu zápasu Ligového pohára s Burtonom Albion, ktorý sa hral 20. septembra.

Jozef MAJOROŠ: Tí, ktorí ma zo Slovana vyštvali, už pre mňa neexistujú

Jozef Majoroš patrí k legendám slovenského futbalu, v reprezentačnom drese odohral viacero pamätných zápasov. Na ktoré najradšej spomína a čomu sa venuje dnes, nám prezradil v štúdiu TABLET.TV.

Slovenky prehrali s majsterkami Európy vo futbale

Holanďankám podľahli 0:5 (0:3).

Zenit Petrohrad dostane pokutu za rasizmus fanúšikov

Tí oslavovali prostredníctvom veľkého transparentu vojnového zločinca Ratka Mladiča.

Futbalisti Jihlavy v českej lige prehrali doma s Brnom

Za domácich odohral celý zápas Slovák Miroslav Keresteš a v 46. minúte nastúpil jeho krajan Jozef Urblík.

Messimu odovzdali Zlatú kopačku pre najlepšieho strelca v Európe

Cenu získal štvrtýkrát vo svojej kariére.,aktualizované

Bayern Mníchov s rekordným obratom aj ziskom v sezóne 2016/17

Bayern zaznamenal celkový obrat 640,5 milióna eur a prevádzkový zisk 149,1 miliónov eur. Zisk klubu pred zdanením stúpol o 22,2 percenta na 66,2 miliónov eur.

Owen sa predstavil ako džokej na charitatívnych dostihoch

Preteky mali charitatívny charakter a konali sa v anglickom Ascote.

FIFA zdvihla varovný prst, bude sledovať Peru

V krajnom prípade môže FIFA suspendovať peruánske kluby a národný tím z medzinárodných súťaží.

Bielsu nahradilo v Lille trénerské kvarteto

Súčasťou organizácie OSC Lille je aj slovenský brankár Adam Jakubech, ktorý však od letného príchodu zo Spartaka Trnava nedostal šancu v A-tíme.

Maródka futbalového Kolína pokračuje, zranili sa aj Cordoba a Maroh

Obaja vypadli pre zranenia stehenného svalu a na ihrisku sa už do konca roku neobjavia.

Nemci z obáv pred protestami zrušili prípravné duely čínskej 20-ky

Nemecký zväz tak reagoval na udalosti počas prvého prípravného duelu čínskej dvadsiatky na pôde TSV Schott Mainz, ktorý poznačili protesty za práva Tibetu.

FORTUNA LIGA: Senica pozýva divákov na Prešov zadarmo

Senica figuruje stále na poslednej 12. priečke tabuľky, no v uplynulých troch kolách získala päť zo svojich celkovo siedmich bodov.

Futbalista Robinho dostal za sexuálny útok deväť rokov väzenia

Brazílčana obvinili zo sexuálneho násilia na diskotéke už v roku 2009 v Anglicku, keď pôsobil v Manchestri City.

EL: Viktoria Plzeň postupom splnila cieľ, Vrba chválil Hrošovského

Z postupu sa teší aj trio Slovákov, v domácom drese odohral celý zápas Patrik Hrošovský, Marek Bakoš nastúpil v 66. minúte a brankár Matúš Kozáčik bol na lavičke náhradníkov.

EURÓPSKA LIGA: Plzeň aj Villarreal postúpili do šestnásťfinále

Úspešné boli aj tímy RB Salzburg, OGC Nice, San Sebastianu aj Östersundsu.,aktualizované

UEFA bude riešiť Bayern Mníchov za transperenty jeho fanúšikov

Priaznivci Bavorov počas zápasu vytiahli transparenty na adresu domáceho klubu, ktorými protestovali voči vysokej cene vstupeniek pre fanúšikov hostí.

Gremio zdolalo v prvom finálovom súboji Pohára osloboditeľov Lanus

Odveta je na programe vo štvrtok 30. novembra v Argentíne. Víťaz Copa Libertadores si vybojuje účasť na decembrových MS klubov FIFA v Spojených arabských emirátoch.

Futbalisti SR do 16 rokov v druhom zápase v Srbsku remizovali

Najbližšie sa SR 16 predstaví vo februári na UEFA Development turnaji v Grécku, kde budú ich súpermi domáci výber, Rusko a Wales.

Futbalistky SR berú Holandsko ako výzvu, Bíróová: Netreba sa báť

Prvý duel čaká na zverenky trénera Pakuszu v piatok 24. novembra o 19.00 h v NTC Senec proti Holandsku. V druhom si v utorok 28. novembra o 17.30 h v Žiline zmerajú sily so Severným Írskom.

Dvadsaťšesťročný Griezmann strelil v 15 dueloch vo všetkých súťažiach prebiehajúcej sezóny iba štyri góly, naposledy skóroval 27. septembra proti Chelsea.

LIGA MAJSTROV: Barcelona vyhrala skupinu, Dybalu mrzí záverečná šanca

Barcelona má na konte 11 bodov a v predstihu vyhrala skupinu. Juventus je s ôsmimi na druhom mieste, tretí Sporting Lisabon však stráca iba jediný bod.

Mottovi z PSG operovali koleno, do tréningu sa zapojí v januári

PSG tak bude chýbať v závere prvej polovice sezóny Ligue 1 ako aj v poslednom súboji skupinovej fázy Ligy majstrov na pôde Bayernu Mníchov.

Hudson skončil na lavičke Nového Zélandu

Vedenie zväzu oceánskeho šampióna odvolalo 36-ročného Angličana len pár dní po tom, ako mužstvo neuspelo v interkontinentálnej baráži MS 2018 proti Peru.

Nemci stále na čele rebríčka FIFA. Ako sú na tom slovenskí futbalisti?

Za úradujúcimi majstra sveta figurujú s výraznejším bodovým odstupom Brazília a Portugalsko.

LIGA MAJSTROV: Paríž SG vytvoril nový gólový rekord skupinovej fázy

Futbalisti PSG ešte môže svoju bilanciu vylepšiť v záverečnom súboji B-skupiny proti Bayernu Mníchov.

Lille odvolalo trénera Bielsu

LIGA MAJSTROV: PSG roztrhal Celtic, Barcelona postúpila do osemfinále

Barcelončania začali stretnutie s Lionelom Messim na lavičke náhradníkov. Do hry prišiel krátko po zmene strán, ale ani on neprevážil misky váh stranu svojho tímu.

Hráč Wiganu dal dva góly a ponáhľal sa za novorodeným synom

Šéf Wiganu David Sharpe neskôr na sociálnej sieti zverejnil fotografiu, na ktorej Colclough stále oblečený v drese drží novorodeného syna.

Niasse z Evertonu dostal za simulovanie dvojzápasový trest

Senegalský reprezentant nafilmoval pád, po ktorom vybojoval pre svoj tím jedenástku v sobotňajšom súboji 12. kola Premier League na pôde Crystal Palace (2:2).

LIGA MAJSTROV: Chiellini z Juventusu nenastúpi proti Barcelone

Tridsaťtriročný bek si poranil sval v ľavom stehne tesne pred domácim duelom v Turíne.

Bauza skončil na lavičke Saudskej Arábie už po dvoch mesiacoch

Argentínsky kormidelník viedol krajinu v piatich zápasoch, z ktorých tri prehral. Naposledy s Portugalskom a Bulharskom.

Carvajalovi z Realu hrozí dvojzápasový dištanc za zámernú žltú kartu

Disciplinárna komisia rozhodne o treste 7. decembra, španielsky obranca videl ŽK v 90. minúte utorňajšieho stretnutia Ligy majstrov na pôde APOEL Nikózia za zdržovanie pri autovom vhadzovaní.

UEFA potrestala Everton pokutou 30.000 eur za agresívneho fanúšika

Vedenie Evertonu informovalo, že mužovi zakáže vstup na všetky klubové zápasy.

LIGA MAJSTROV: Fanúšikov Liverpoolu zbili a nechceli pustiť na štadión

Liverpool sa momentálne snaží zistiť fakty o zaobchádzaní s fanúšikmi zo strany usporiadateľov FC Sevilla a miestnej polície na štadióne Ramona Sancheza Pizjuana.

Cristiano Ronaldo má na dosah ďalší rekord. Aký?

V nominácii nefiguruje žiaden Slovák, dostal sa však do nej spoluhráč Mareka Hamšíka z SSC Neapol Dries Mertens.

Tréner Sevilly Berizzo má rakovinu, Banega: Budeme stále pri ňom

Berizzo oznámil svoju diagnózu hráčom v šatni po prvom polčase utorňajšieho zápasu Ligy majstrov, v ktorom jeho tím prehrával s Liverpoolom 0:3.

LM: Neapol stále môže postúpiť, Hamšík: Nie je to len v našich rukách

Ukrajinského šampióna vyprevadili domov víťazstvom 3:0. ,aktualizované

Postecoglou prekvapujúco odstúpil z postu trénera Austrálie

Odchod z funkcie oznámil iba šesť dní po tom, čo s tímom zvládol baráž s Hondurasom a po víťazstve 3:1 v domácej odvete postúpil na budúcoročný svetový šampionát do Ruska.