Futbal

Utrpeli sme pracovný úraz, vyhlásil obranca Alves z Paríž St. Germain

Vyjadril sa tak po prehranom zápase s tímom Štrasburgu.

Tréner Stöger skončil na lavičke 1. FC Kolín

Stöger, ktorý mal kontrakt platný až do roku 2020, vo štvrtok vyzval vedenie klubu, aby ho podržalo alebo odvolalo.

Tréner Lobotkovej Celty po remíze s Barcelonou: Sme na správnej ceste

Barcelona až do sobotňajšieho zápasu nestratila body v domácom prostredí v 18 ligových dueloch v rade.

Barcelona bude dva mesiace bez Umtitiho, poranil si stehenný sval

Umtiti sa zranil v 70. minúte, keď sa snažil dobehnúť súperovho útočníka Iaga Aspasa v akcii, ktorá sa skončila vyrovnávajúcim gólom hostí na 2:2.

Mak sa gólom podpísal pod víťazstvo Solúnskeho PAOK

Dvadsaťšesťročný stredopoliar prišiel na ihrisko v 12. minúte a v 33. minúte zvýšil na 2:0 pre hostí.

Chelsea zdolala Newcastle v 15. kole, Manchester víťazne nad Arsenalom

Hazard v 74. minúte uzavrel skóre, keď premenil penaltu.,aktualizované

Celta Vigo s Lobotkom prekvapujúco remizovala s FC Barcelona

Slovenský hráč odohral v drese hostí celý zápas.,aktualizované

Procházka prispel gólom k ligovej výhre Levski Sofia

Dvadsaťosemročný bývalý hráč Trnavy premenil v 21. minúte penaltu, z ihriska ho tréner stiahol v 49. minúte.

Paris St. Germain utrpel v Štrasburgu prvú prehru v sezóne

O triumfe domácich rozhodol v druhom polčase 25-ročný francúzsky útočník Stephane Bahoken.

Mak gólom prispel k výhre PAOK Solún na pôde Xanthi

Bol to pre neho druhý ligový zásah v tejto sezóne.

Zlaté Moravce vyhrali nad Senicou, Slovan remizoval s Trenčínom

Pozrite si výsledky zápasov vo Fortuna lige.,aktualizované

Neapol neuspel v šlágri, Hamšík: Mrzí nás, že sme neuspeli

Neapol sa na Stadio San Paolo nevedel presadiť proti zhustenej obrane Juventusu, nevypracoval si žiadnu čistú šancu a utrpel prvú prehru v tejto sezóne najvyššej talianskej súťaže.

Weiss si dlhšie nezahrá, roztrhol si predný krížny väz v kolene

Weiss sa zranil vo štvrtok, keď oslávil 28. narodeniny. V zápase proti Al Arabi (3:1) začal v základnej zostave Al-Gharafy, po zranení na konci prvej 45-minútovky už ale nenastúpil do druhého polčasu.

Je to veľká výzva, tvrdí o žrebe MS 2018 tréner Belgicka R. Martinez

Belgicko je v skupine spolu s Anglickom, Panamou a Tuniskom.,aktualizované

Program záverečného turnaja MS 2018 v Rusku podľa dní

Turnaj začne 14. júna 2018 zápasom medzi domácim Ruskom a Saudskou Arábiou.

ŽREB rozhodol: Takto vyzerajú základné skupiny futbalových MS 2018

Šampionát sa po prvý raz uskutoční na ruskej pôde. Finále je na programe v nedeľu 15. júla rovnako na zrekonštruovaných moskovských Lužnikách.,aktualizované

FORTUNA LIGA: V šlágri 18.kola Slovan hostí Trenčín,Trnava hrá v Nitre

Belasých povedie proti Trenčanom bývalý tréner AS Martin Ševela, v tej istej pozícii je aj jeho asistent Ivan Vrabec.

Ruský doping nemá vplyv na MS, tvrdí prezident FIFA Infantino

Infantino povedal, že futbal netrpí žiadnym dopingovým problémom a všetky testy v medzinárodných a klubových súťažiach boli negatívne.

Magath skončil na lavičke čínskeho Šan-tungu

Šesťdesiatštyriročný kouč prišiel do tímu Super League vlani a pomohol mu k záchrane.

Príbeh Zlatana Ibrahimoviča sa chystá na filmové plátno

Piatkové vydanie denníka Aftonbladet informovalo, že sa chystá filmová verzia Ibrahimovičovho autobiografického knižného diela.

FIFA dementovala správy o neúčasti Austrálie na MS v Rusku

Špekulácie o neúčasti Austrálie sa objavili po tom, čo sa v krajine dostali do sporu kluby najvyššej súťaže s Austrálskou futbalovou federáciou (FFA).

Betis Sevilla nestačil v Kráľovskom pohári na druholigový Cadiz

Betis sa tak pripojil k Malage, Realu Sociedad San Sebastian či Athleticu Bilbao, ktorí ako účastníci La Ligy stroskotali už v 16-finálovej fáze.

Sounders nedali Houstonu šancu, po roku opäť finále Seattle - Toronto

Sounders vo finále narazia rovnako ako vlani na víťaza Východnej konferencie Toronto FC.

Od úmrtia trénerského mága Antona Malatinského uplynulo 25 rokov

Meno Antona Malatinského je už desiatky rokov spojené s jedným z najfutbalovejších slovenských miest s Trnavou.

Conte bude pred FA vysvetľovať svoje správanie po vykázaní na tribúnu

Incident sa stal v ligovom zápase proti FC Swansea, keď hlavný rozhodca Swarbrick vykázal z lavičky domáceho trénera pre nešportové správanie

Everton angažoval skúseného trénera Allardycea

Everton je momentálne na 13. mieste v 20-člennej ligovej tabuľke a od pásma zostupu ho delí iba päť bodov.

Dopingové kontroly počas šampionátu budú vykonávať lekári FIFA

Všetky vzorky odobrané počas šampionátu odovzdajú do laboratória v Lausanne.

El Maestro zostáva trénerom Spartaka Trnava, ponuku z Rakúska neprijal

Tréner na adresu hráčov povedal, že tvoria jednu rodinu a musí s nimi zostať pokope.

Bývalého viceprezidenta oceánskej konfederácie vyšetruje polícia

Reynalda Temariiho z Tahiti vyšetrujú v súvislosti s pridelením MS 2022 Kataru.

David Silva predĺžil zmluvu s Manchestrom City do roku 2020

Na Etihad Stadium prišiel v roku 2010 a stal sa jedným z kľúčových hráčov Citizens, ktorí sú momentálne na čele tabuľky anglickej Premier League s osembodovým náskokom pred Manchestrom United.

Svet v očakávaní žrebu MS, Neymar si ho vychutná s pukancami

Na akte prisľúbil účasť aj kapitán argentínskych majstrov sveta 1986 Diego Maradona.,aktualizované

Müllerov návrat sa blíži: Sval ma už nebolí

Müller si poranil stehenný sval 21. októbra v zápase s Hamburgerom SV, odvtedy sa neobjavil v zostave rekordného bundesligového šampióna.

Tréner Nagelsmann dementoval kontakty s funkcionármi Borussie Dortmund

Meno 30-ročného kouča skloňovali médiá v súvislosti s letným odchodom do tímu žlto-čiernych, v ktorom to má po sérii zlých výsledkov nahnuté súčasný lodivod Peter Bosz.

Nemec Skibbe zostane trénerom futbalistov Grécka

Hoci sa po neúspechu v európskej baráži MS 2018 hovorilo o jeho odchode, vedenie gréckeho zväzu napokon potvrdilo predĺženie zmluvy pri národnom mužstve o ďalšie dva roky.

ODIŠLA LEGENDA: Zomrel košický kanonier 20. storočia Ján Strausz

Ján Strausz, ktorého mnohí prezývali Johann podľa známeho hudobného skladateľa, sa vo štvrtok 16. novembra dožil jubilea 75 rokov.

Príde trnavský Spartak o trénera? Tento klub chce El Maestra získať

El Maestro vedie Trnavu od začiatku prebiehajúcej sezóny, mužstvo pod jeho vedením senzačne figuruje na čele tabuľky po 17. kole Fortuna ligy so šesťbodovým náskokom pred MŠK Žilina.

Pohár osloboditeľov pre Gremio, Grohe: Oslavovať budeme do soboty

Gremio rozhodlo v odvete v Buenos Aires o svojej výhre už v prvom polčase, keď sa strelecky presadili stredopoliari Fernandinho a Luan. ,aktualizované

Tupta pomohol Hellasu Verona k postupu v pohári: Gól venujem rodine

V šestnásťfinálovom stretnutí s mestským rivalom Chievom bol jedným z úspešných exekútorov v záverečnom rozstrele po tom, čo sa derby v riadnom hracom čase i po predĺžení skončilo nerozhodne.

Vedenie Las Palmas odvolalo trénera Ayestarana

Na trénerskej lavičke vydržal iba niečo vyše dva mesiace.

Prvý medzištátny zápas odohrali pred 145 rokmi Škótsko a Anglicko

Duel medzi ostrovnými rivalmi sledovalo 4000 divákov a skončil sa remízou 0:0. Vstupné vo výške jedného šilingu platili len muži, ženská časť publika mala vstup do hľadiska voľný.