Futbal

Liverpool pokazil debut Hoffenheimu, Klopp je spokojný

Podľa Nagelsmanna si tím vytvorili niekoľko solídnych príležitostí, žiaľbohu, nepremenili ich.

Slavia v Nikózii prespala úvod, Šilhavý stále verí v postup

Futbalisti pražskej Slavie sa sotva stihli zahriať do prevádzkovej teploty a na pôde cyperského súpera už v 10. minúte prehrávali dvojgólovým rozdielom.

Slovan získal maďarského stredopoliara Holmana

Dvadsaťštyriročný ofenzívny stredopoliar z Maďarska podpísal s belasými štvorročný kontrakt a jeho príchod stál 700.000 eur.

LM: Stochovi debut nevyšiel, Slavia prehrala na pôde APOEL Nikózia

Hráči azerbajdžanského FK Karabach zdolali na vlastnom ihrisku FC Kodaň 1:0. Dánskemu mužstvu pre disciplinárny trest po vylúčení v treťom predkole chýbal slovenský reprezentant Ján Greguš.,aktualizované

Lawrence odišiel z Leicesteru, posilnil sa aj Galatasaray Istanbul

Šesťnásobný reprezentant Walesu bol hráčom Leicesteru od roku 2014, ale v drese víťaza Premier League z predminulej sezóny neodohral ani jeden ligový zápas.

Hviezdny Neymar sa stal ambasádorom organizácie Handicap International

Futbalista, ktorý nedávno prestúpil z FC Barcelona do PSG za rekordných 222 miliónov eur, ešte presne nevie, akú rolu bude presne v Handicap International hrať.

O cenu pre Hráča roka UEFA zabojujú Ronaldo, Messi a Buffon

Portugalčan Ronaldo z Realu Madrid a Argentínčan Messi z FC Barcelona vyhrali prestížnu cenu už dvakrát.

Real Madrid sa kvôli portugalskej hviezde Ronaldovi veľmi hnevá

Po sociálnych sieťach koluje video, v ktorom sú porovnávané veľmi podobné reakcie dvoch galaktických postáv súčasného futbalu.

Newcastle niekoľko týždňov bez obrancov Lejeunea a Dummetta

Obaja futbalisti sa zranili už v prvom polčase úvodného zápasu novej sezóny s Tottenhamom Hotspur (0:2). Dummett vydržal na ihrisku iba sedem minút, keď si poranil zadný stehenný sval.

Moravčík o zahraničí nesníval, v jeho kariére ale znamenalo veľa

Bývalý stredopoliar, najslávnejší hráč pochádzajúci spod Zobora, dnes 52-ročný tréner, Ľubomír Moravčík, spomína na svoju brilantnú futbalovú kariéru.

Brankár Plzne Bolek šoféroval opitý, prišiel o vodičský preukaz

K incidentu prišlo 7. júla v Ostrave, deň pred odchodom na sústredenie do Rakúska.

Neymarov domino efekt už pocítili v Liverpoole aj Dortmunde

Zinkasovaných 222 miliónov eur razom spravilo z FC Barcelona ďalší klub, ktorý si môže zaobstarať takmer akéhokoľvek hráča na svete.

Pohárový zápas Hansa Rostock - Hertha Berlín prerušili na štvrťhodinu

Hlavný rozhodca Robert Hartmann stiahol obe mužstvá do kabín, pokračovalo sa až po štvrťhodine.

Hamšík chce postúpiť na MS v Rusku a získať s Neapolom taliansky titul

Na tím spod Vezuvu čaká náročný úvod sezóny. Už v stredu nastúpi SSC na vypredanom štadióne San Paolo na úvodný zápas play off Ligy majstrov proti francúzskemu Nice.

Jedinak pomôže Austrálii v dueloch s Japonskom a Thajskom

Kapitán austrálskej futbalovej reprezentácie pomôže tímu v kľúčových dueloch kvalifikácie MS 2018.

Stoch už je na súpiske Slavie, v utorok môže hrať

Dvadsaťsedemročný krídelník prestúpil do mužstva úradujúceho českého majstra minulý týždeň z tureckého Fenerbahce Istanbul.

Ronaldo dostal trest na päť zápasov, Real má desať dní na odvolanie

Rozhodnutie sa pôvodne očakávalo až v stredu, ale disciplinárna komisia informovala Ronalda už v pondelok. ,aktualizované

V rukách čínskych investorov je už aj klub FC Southampton

Anonymný zdroj blízky klubu pre agentúru AP uviedol, že podnikateľ Ťi-šeng Kao a jeho dcéra Nelly Kao kúpili 80 percent akcií Southamptonu v hodnote 210 miliónov libier.

Paulinho je novou posilou Barcelony, podpísal štvorročný kontrakt

S vedením klubu podpísal štvorročný kontrakt, v pondelok popoludní mal na Camp Nou absolvovať oficiálnu prezentáciu.

Liga majstrov: Hamšík varuje pred silou Nice

Stoch zas verí, že nastúpi proti APOEL-u.

Neymarovi vyšla premiéra na jednotku, bol pri všetkých góloch PSG

Vyhlásili ho za najlepšieho hráča zápasu.

Zidane po triumfe Realu: Červená pre Ronalda bola prísna

Ronaldo dostal druhú žltú a následne červenú kartu za filmovanie po kontakte so Samuelom Umtitim, keď sa rútil do čistej šance. ,aktualizované

Neymar ozdobil debut za Paríž St. Germain gólom

Tréner Unai Emery zvolil formáciu 4-3-3, v strede útoku bol Edinson Cavani a na opačnej strane Angel Di Maria.

Celta Vigo zdolala v príprave AS Rím 4:1, Lobotka hral od 62. minúty

Dvadsaťročný reprezentant Slovenska zamieril k účastníkovi La Ligy toto leto z dánskeho Nordsjaellandu.

FORTUNA LIGA: Slovan doma remizoval s Dunajskou Stredou

Remízový stav bol vzhľadom na priebeh hry zaslúžený, obe mužstvá sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu.,aktualizované

Falcao hetrikom zariadil výhru AS Monaco nad Dijonom

Úradujúci majster AS Monaco zvíťazil na pôde Dijonu 4:1.

Lukaku dvoma gólmi zariadil výhru Manchestru United nad West Hamom

Dva góly strelil Romelu Lukaku, ktorý prišiel pred sezónou.

Dortmund suspendoval Dembélého až do odvolania

Dembélého potrestali za vynechanie štvrtkového tréningu bez udania dôvodu.

Rooney si pochvaľoval atmosféru v tíme Evertonu

Kanonier sa vrátil víťazne, keď si v nadstavenom čase nabehol z druhej vlny na center Dominica Calverta-Lewina a hlavou vsietil svoj 199. gól v Premier League.

PREMIER LEAGUE: Burnley porazil Chelsea Londýn

Dramatický duel ovplyvnili najmä vylúčenia domácich Garyho Cahila a Cesca Fabregasa. "Blues" však aj v dvojnásobnom oslabení ešte bojovali o vyrovnanie.

FL: Michalovské futbalové hľadanie strelca trvá

Škrípajúca ofenzíva bola zrejmá aj v derby zápase s Prešovom, v ktorom síce Michalovčania nastúpili na domácom trávniku po deviatich mesiacoch, ale inak veľa dôvodov k spokojnosti nemali.

Škrtel zariadil gólom remízu pre Fenerbahce

Martin Škrtel zachránil svojmu Fenerbahce Istanbul remízu 2:2 v úvodnom zápase novej sezóny tureckej ligy na pôde Goztepe.

FORTUNA LIGA: Trenčín remizoval s Podbezovou,Žilina deklasovala Senicu

Trnavčania pod Čebraťom začali vo vekom štýle. ,aktualizované

Liverpool remizoval s Watfordom, Chelsea prehrala s Burnley

Domáci viedli po prvom polčase 2:1, ale "The Reds" dokázali v druhom dejstve v rozpätí dvoch minút otočiť skóre zápasu.,aktualizované

Herthe Berlín bude chýbať zranený brankár Klinsmann

Podľa informácie klubu si 20-ročný brankár zranil väzy v pravom kolene.

Valverdeho premiéra v El Clasicu o španielsky Superpohár

Valverde si vyskúšal, aké je to hrať s Realom už v júli.

Tottenham chce získať mladého Kolumbijčana Sancheza z Ajaxu

Dvadsaťjedenročný Kolumbijčan prišiel do Holandska vlani z Atlética Nacional za päť miliónov eur.

Obranca Varela skončil v Manchestri United a vrátil sa do Penarolu

Dvadsaťštyriročný bek sa už vrátil do rodnej krajiny.

Zidane sa s Realom dohodol na novom trojročnom kontrakte

Jeho plat by sa mal podľa The Sun vyšplhať na 7,3 miliónov libier ročne. Zidane zasadol na lavičku Realu v januári 2016.

Zápas Arsenalu a Leicesteru priniesol ofenzívny futbal

Dramatický súboj medzi londýnskym Arsenalom a majstrom spred dvoch rokov Leicestrom City sa skončil lepšie pre domácich, ktorí vďaka záverečnému obratu zvíťazili tesne 4:3.