Sobota 20. apríl 2024Meniny má Marcel

Futbal

Pod víťazstvo úradujúceho španielskeho šampióna nad Espanyolom v pomere 4:1 sa dvoma gólmi podpísal Luis Suarez, viac sa však po zápase hovorilo o majstrovských kúskoch Lionela Messiho.

Futbalový Wolfsburg suspendoval obrancu Wollscheida

Hlavný kouč ďalšie informácie nezverejnil, no nemecké médiá minulý týždeň informovali, že Wollscheid mal hádku s jedným členom trénerského tímu.

Wenger po prehre s Manchestrom City: Bol to katastrofálny týždeň

Pre futbalistov Arsenalu Londýn bol uplynulý týždeň ako zo zlého sna.

MS klubov: Ronaldo vystrieľal Realu trofej: Bol to neuveriteľný rok

Po skončení finálového duelu v Jokohame proti Kašime Anthlers si prevzal cenu pre Hráča zápasu.

Neapol po triumfe nad FC Turín tretí, Hamšík: Ukázali sme výbornú hru

Slovenský reprezentant Marek Hamšík odohral v drese domácich celé stretnutie.

Bayern Mníchov zdolal Darmstadt a opäť vedie nemeckú ligu

Doterajší líder z Lipska figuruje na druhom mieste s rovnakým počtom 36 bodov.,aktualizované

V šlágri Manchester City zdolal Arsenal, v tabuľke je už druhý

V súboji dvoch tímov zo stredu tabuľky naplno bodoval FC Southampton na ihrisku AFC Bournemouth 3:1. ,aktualizované

Nice zdolal Dijon, dva góly Balotelliho

Futbalisti Caen si poradili s Metz jednoznačne 3:0. ,aktualizované

Hamšíkov Neapol zdolal Turín 5:3, Sampdoria prehrala s Veronou

Slovenský reprezentant Marek Hamšík odohral v neapolskom drese celé stretnutie.,aktualizované

Real vyhral MS klubov. Vo finále proti japonskej Kašime žiaril Ronaldo

Biely balet dokázal zvrátiť nepriaznivý vývoj a vyhrali nad domácim tímom Kašima Antlers 4:2 po predĺžení.,aktualizované

Villarreal i Atletico Madrid bodovali naplno, Granada prehrala

Futbalisti Villarrealu vyhrali v sobotňajšom zápase 16. kola španielskej ligy na ihrisku Sportingu Gijón 3:1. V tabuľke im aktuálne patrí štvrtá priečka.

Wolfsburg vyhral nad Frankfurtom, Hertha Berlín prehralo v Lipsku

Slovenský reprezentant a obranca Herthy Berlín Peter Pekarík hral od 11. minúty.

Ibrahimovič zariadil triumf Manchestru United, klubový rekord Chelsea

Zverenci Antonia Conteho majú istotu, že Vianoce prežijú na čele tabuľky, momentálne majú na konte 43 bodov. Jedenástym ligovým triumfom za sebou vyrovnali klubový rekord.,aktualizované

Milánske AC remizovalo s Atalantou, Empoli sa dočkalo výhry

V drese AC Miláno odohral celý zápas slovenský stredopoliar Juraj Kucka.

Hološko strelil víťazný gól do siete Perthu. FC Sydney vedie A-League

Hološko, pre ktorého to bol v tomto ročníku ligy štvrtý presný zásah, hral do 89. minúty.

Myjava s trestami za incidenty v zápase so Slovanom nesúhlasí

Disciplinárna komisia vyniesla po zápase tresty pre viacerých členov tímu.

Číňania lanária Messiho: Ponúkli mu sto miliónov eur ročne

Dvadsaťdeväťročný útočník FC Barcelona však momentálne rokuje s Kataláncami o predĺžení zmluvy.,aktualizované

Gündogan bude musieť ísť na operáciu, potvrdil Guardiola

Nemec bol vôbec prvou letnou akvizíciou Guardiolovho tímu, na Etihad Stadium prišiel z Borussie Dortmund.

Bývalý šéf nemeckého zväzu Niersbach neuspel s odvolaním

Odvolacia komisia FIFA sa stotožnila so závermi etickej a takúto výšku trestu uznala za adekvátnu.,aktualizované

Luis Suarez oficiálne predĺžil zmluvu s Barcelonou do roku 2021

V zmluve je zakotvená aj ročná opcia.

Hamšíka lanárili do Číny, ponuku odmietol

Ani neprišlo k rokovaniam o podmienkach prestupu.

Mijatovič sa stal nástupcom Čeferina na čele slovinského zväzu

Jediným protikandidátom doterajšieho viceprezidenta a dočasného prezidenta NZS bol člen parlamentu Matjaž Nemec.

Sturaro podpísal s Juventusom novú zmluvu, na rade sú Bonucci a Dybala

Dvadsaťtriročný Sturaro prišiel do Turína z FC Janov v druhej polovici sezóny 2014/2015 a nastupoval prevažne ako univerzálny náhradník do stredu poľa.

Suarez v piatok predĺži zmluvu s Barcelonou do roku 2021

Weiss sa opäť blysol, deviatym gólom v sezóne zariadil klubu výhru

Vo štvrtkovom zápase 12. kola ním zariadil triumf Al Gharafy nad vedúcim tímom súťaže Al Jaishom 2:1, keď v 78. minúte premenil jedenástku.

MS klubov: Benzema s Ronaldom poslali Real Madrid do finále

Futbalisti Realu Madrid zvládli úlohu favorita, keď v druhom semifinále MS klubov zvíťazili nad mexickým tímom Club America 2:0.,aktualizované

Fenomenálny Ronaldo: Portugalčan pokoril ďalšiu magickú métu

Svoj jubilejný 500. gól strelil v nadstavenom čase semifinále majstrovstiev sveta klubov, v ktorom jeho Real Madrid zdolal Club America 2:0.

Janso podpísal profesionálnu zmluvu so Spartakom Trnava

Dvadsaťtriročný ľavý obranca presvedčil trénera Miroslava Karhana i funkcionárov a spoľahlivé výkony v jesennej časti futbalovej Fortuna ligy 2016/2017 mu priniesli kontrakt na dva a pol roka.

Futbalista Matúš Mikuš skončil v Bohemianse, klub mu nepredĺžil zmluvu

Mikuš prišiel do Vršovíc v júli 2014, pričom v zeleno-bielom drese odohral dokopy 51 zápasov.

Európska asociácia klubov je proti rozšíreniu počtu účastníkov MS

Prezidenta Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) Gianniho Infantina vyzvali, aby upustil od týchto plánov.

Gündogan utrpel vážne zranenie kolena, Guardiola: Bude dlho pauzovať

Stredopoliar Manchestru City si v stredajšom dueli anglickej Premier League proti Watfordu (2:0) v závere prvého polčasu roztrhol kolenné väzy.

Messi by sa mal v roku 2017 oženiť, tvrdí argentínsky novinár

Svadba by sa mala údajne konať v Messiho rodnom Rosariu.

Chelsea už v šesťbodovom trháku, Conte vyzdvihol výkon Fabregasa

Skúsený španielsky futbalista Cesc Fabregas v stredu rozhodol o víťazstve 1:0 v Sunderlande a natiahnutí víťaznej ligovej série Londýnčanov na desať zápasov.

Róbert Vittek ukončil pôsobenie v maďarskom Debrecíne

Tridsaťštyriročný útočník posilnil maďarské mužstvo počas rozbehnutej sezóny a podpísal zmluvu na pol roka s polročnou opciou.

Filip Kiss predĺžil zmluvu s FK Haugesund

Dvadsaťšesťročný stredopoliar prišiel do Haugesundu v roku 2015 na hosťovanie z waleského Cardiffu.

MS klubov: Kašima Antlers postúpila do finále, rozhodca použil video

Hráči úradujúceho ázijského šampióna Jeonbuku Hyundai Motors obsadili na podujatí piate miesto.

Fanúšikovia Zenitu Petrohrad vyhlásili Maka za Hráča novembra

Hlasovanie prebehlo na oficiálnej klubovej stránke. Dvadsaťpäťročný krídelník odohral za uplynulý mesiac šesť zápasov a zaznamenal tri asistencie.

MS klubov: Ramos bude chýbať Realu Madrid v semifinále proti Americe

Kapitána Realu Madrid vyradil menší zdravotný problém, ktorý si privodil počas dlhej cesty do dejiska turnaja v japonskej Jokohame.

Zidane nešetril chválou na Ronalda: Zaslúžil si Zlatú loptu

Portugalský futbalový reprezentant sa po zisku prestížneho ocenenia už zameral na ďalšiu métu, s "bielym baletom" chce tretíkrát triumfovať na MS klubov.

Wenger sa sťažoval na rozhodcov, Koeman: Je to tak vždy

Tréner Arsene Wenger bol po utorňajšej prehre futbalistov Arsenalu Londýn na pôde Evertonu 1:2 poriadne rozhorčený.