Futbal

Neapol bez Hamšíka zdolal Young Boys Bern 3:0, hetrik de Guzmana

Neapol odplatil súperovi prehru 0:2 zo švajčiarskej umelej trávy.

Talianska dvadsaťjednotka vyzve na ME Anglicko, Portugalsko a Švédsko

Štvrtkový žreb v Prahe zároveň určil aj zloženie A-skupiny na budúcoročné futbalové majstrovstvá Európy. ,aktualizované

ManCity slabým výkonom ostal na dne tabuľky

Tréner Citizens Manuel Pellegrini iba ťažko hľadal dôvody slabého výkonu jeho mužstva.

Messi vyrovnal Raula, všetky góly si ani nepamätá

Najpamätnejšie sú tie vo finále, hovorí Argentínčan.

Bayern postúpil v LM bez problémov, Guardiola je hrdý

Zverenci španielskeho trénera Pepa Guardiolu vyhrali štyri zápasy zo štyroch a ťahajú sériu 16 duelov bez prehry vo všetkých súťažiach.

LM: Bayern prišiel pri triumfe nad AS Rím o zraneného Alabu

Bayern neskoro večer na svojom účte na Twitteri informoval, že 22-ročný Alaba má poškodený bočný väz v kolene. Ihrisko opustil v 81. minúte zápasu.

Bayern, PSG, Barcelona i Porto sú v osemfinále, rekordný Messi

Argentínsky futbalista Lionel Messi vyrovnal doterajší rekord v počte strelených gólov v Lige majstrov.,aktualizované

Bayern proti AS Rím bez Robbena a s Riberym

Holandský reprezentant má zdravotné problémy.

V Žiline nepadol ani jeden gól, domáci remizovali s Podbrezovou 0:0

Podbrezová si bod za remízu zo Žiliny napokon aj zaslúžila.

Sparta priznáva rolu favorita, so Slovanom očakáva iný zápas

"Necítime sa sebavedomejšie, hoci máme šesť bodov a Slovan žiadny, čím je de facto mimo postupovej hry," povedal David Lafata.,aktualizované

Ronaldo si prevzal ocenenie Zlatá kopačka

Madrid 5. novembra (TASR) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo si v stredu prevzal už tretiu Zlatú kopačku, ocenenie pre najlepšieho strelca v Európe v uplynulej sezóne.

Vittek sa po zranení vracia do zostavy Slovana

Vittek upozorňuje, že po jeho uzdravení netreba mať veľké očakávania.

Galáda pri SR 21 nechcelo bolo desať členov SFZ

Prezident SFZ nevylúčil, že zväz v budúcnosti bude ešte nejakou formou spolupracovať s Galádom.

V pohárovej európe môže Legia Varšava postúpiť do vyraďovačky

Okrem Legie si postup do vyraďovačky môžu vybojovať aj Dinamo Moskva s Tomášom Hubočanom.

Slovanisti chcú na Letnej bodovať, Siegl chce Skalp Sparty

Sparta má v porovnaní so Slovanom výrazne lepšie postavenie v tabuľke I-skupiny.

LM: Ronaldo nevyrovnal Raulov rekord, Real má však osemfinále v suchu

Tréner Liverpoolu Brendan Rodgers nechal v odvetnom súboji proti Realu na lavičke Stevena Gerrarda, ktorého v úlohe kapitána zastúpil slovenský reprezentačný stopér Martin Škrtel.,aktualizované

Real a Dortmund do osemfinále, Arsenal prišiel o 3-gólový náskok

Za Liverpool hral s kapitánskou páskou na rukáve slovenský reprezentačný stopér Martin Škrtel.,aktualizované

Galád nebude pokračovať pri dvadsaťjednotke

Zväz mu nepredĺži zmluvu.

Bayer Leverkusen zvíťazil nad Zenitom Petrohrad

Oba góly "farmaceutov" strelil po zmene strán kórejský krídelník Heung-Min Son.,aktualizované

Rasistický útok na futbalistu Yaya Toure

Toure si v pondelok aktivoval účet na Twitteri opäť po piatich mesiacoch.

Sparta si chce užiť derby so Slovanom

Predstavitelia českého futbalového klubu Sparta Praha veria, že štvrtkový zápas sa zaobíde bez výtržnosti fanúšikov. ,aktualizované

Provokačný transparent fanúšikov v D. Strede odsúdil klub aj ÚLK

SNS je pobúrená transparentom oslavujúcim Viedenskú arbitráž.,aktualizované

Brankár Brust ukončil spoluprácu s Medveščakom Záhreb

Jeho nové pôsobisko nie je známe.

V nominácii Kozáka je aj duo navrátilcov, Švento s Hološkom

Celkovo tréner Ján Kozák nominoval 23 hráčov, z domácej Fortuna ligy figuruje v kádri len štítový stredopoliar Viktor Pečovský z MŠK Žilina.

V LM môže postúpiť až päť tímov, najbližšie je Bayern

Bayern v doterajšom priebehu LM vyhral všetky tri zápasy a na konte má 9 bodov.

Mak sa zranil, nenastúpi v Európskej lige proti Fiorentine

Ofenzívny krídelník musel v 67. minúte nútene opustiť hraciu plochu pre svalové zranenie v nedeľňajšom zápase gréckej ligy.

Vedenie DAC sa dištancuje od transparentu na zápase so Senicou

Počas sobotňajšieho zápasu sa na tribúnach objavil transparent s textom "Danke - Grazie 1938. Nov. 2.". V tento deň sa rozhodlo o odtrhnutí južných častí Slovenska a ich pridelení k Maďarsku.

V utorňajších zápasoch LM môžu favoriti potvrdiť postup

Na prahu postupu sú Real Madrid, Borussia Dortmund ako aj Arsenal Londýn.

Slovanisti venovali víťazstvo nad Košicami zosnulému fanúšikovi

Hráči na svojho verného fanúšika mysleli počas celého stretnutia.

Sevilla prehrala v Bilbau 0:1, rozhodol Aduriz

V ďalšom stretnutí vyhrala Valencia na ihrisku Villarrealu 3:1.,aktualizované

Hráči AC Milána prekvapujúco prehrali s Palermom 0:2. ,aktualizované

Slovan vyhral nad Košicami 3:0, Žilina si poradila s Banskou Bystricou

Hráči Podbrezovej remizovali s Trnavou 1:1. ,aktualizované

Prvé víťazstvo Freiburgu, Pekaríkova Hertha prehrala s Paderbornom

Hráči Borussie Mönchengladbach darovali svojmu trénerovi Lucienovi Favremu pekný darček k jeho 57. narodeninám v podobe víťazstva nad Hoffenheimom.

V manchesterskom derby triumf City, Spurs otočili duel s Aston Villou

Manchester United dohrával zápas bez obrancu Chrisa Smallinga, ktorý videl v 39. minúte červenú kartu. ,aktualizované

Lippi získal v Číne tretí titul a ukončil trénerskú kariéru

Horúcim kandidátom na uvoľnenú stoličku v klubu Kuang-čou Evergrande je Fabio Cannavaro.

Asociácia európskych klubov navrhuje MS 2022 od 28. apríla do 29. mája

Toto riešenie zohľadňuje vysoké teploty v oblasti Perzského zálivu a termíny národných súťaží.

Enrique má pozíciu istú, tvrdí Zubizarreta po prehre s Celtou

Katalánci po prehre v derby s Realom Madrid nebodovali v druhom zápase za sebou a v tabuľke klesli na tretie miesto.

Sparta pred duelom so Slovanom prehrala, v Plzni nevystrelila na bránu

Plzeň vyhrala šiesty zápas v rade a v tejto sezóne odchádzala z ihriska bez bodu len raz, keď 23. augusta prehrala na ihrisku Slavie Praha 0:1.

V Brazílii zastrelili hráča futbalu, ktorý podpísal prestupovú zmluvu

K incidentu prišlo v sobotu ráno, keď strelec sledoval Edsona Piauia do reštaurácie a tam ho zastrelil.

HAMŠÍK po triumfe nad AS: Boli sme jasne lepší. Som rád, že máme formu

Slovenský reprezentant a kapitán SSC Marek Hamšík hral do 66. minúty, potom prenechal miesto na trávniku Walterovi Garganovi.