Futbal

Novým trénerom ManU je podľa Talksportu Louis Van Gaal

Športová rozhlasová stanica Talksport ďalej uviedla, že jeho asistentom bude Ryan Giggs.

Víťazstvo Manchestru nad Hullom zariadil debutant Wilson

United si zásluhou víťazstva v tabuľke Premier League poistili siedme miesto, Hull zostal na 15. priečke.

Sassuolo vyhralo vo Florencii 4:3, Neapol do predkola Ligy majstrov

SSC Neapol so slovenským kapitánom Marekom Hamšíkom definitívne obsadí tretie miesto a predstaví sa v budúcej sezóne v predkole Ligy majstrov.

Fanúšik Neapolu dostal za pohárové násilnosti zákaz vstupu na 5 rokov

Situáciu pred finále Talianskeho pohára musel upokojovať kapitán Neapolu Marek Hamšík.

Zlatan Ibrahimovič sa vracia do zostavy PSG, nastúpi už proti Rennes

Švédsky útočník je mimo hry už niekoľko týždňov po zranení zadného stehenného svalu v prvom štvrťfinálovom zápase Ligy majstrov proti FC Chelsea.,aktualizované

Stopér Martin Tóth predĺžil kontrakt so Spartakom Trnava

Svoj podpis pod zmluvu pripojil v utorok za prítomnosti generálneho manažéra Dušana Keketiho a športového riaditeľa Miroslava Karhana.

Zápasy ukrajinskej ligy preložili, finále pohára nebude v Charkove

Ide o reakciu vedenia ligy s ohľadom na bezpečnostné podmienky v krajine.

ManCity a PSG hrozí pokuta 60 miliónov eur

Pravidlá finančnej fair play celkovo nedodržala takmer dvadsiatka klubov, deväť z nich má byť potrestaných.

Sparta Praha má v hľadáčiku Bagayoka zo Slovana

Spartu už posilnili slovenský stredopoliar Michal Breznaník aj stopér Radoslav Kováč z Liberca.

Liverpool už na titul neverí, Carragher kritizuje Škrteľa a obranu

Hráči ešte stále lídra síce strelili v tejto ligovej sezóne 99 gólov, ale inkasovali až 49. A to je príliš veľa, tímy, ktoré inkasujú tak často, trofeje nevyhrávajú.

Polícia chytila muža, ktorý hodil na fanúšika záchodovú misu

Tragický incident sa udial na severovýchode krajiny v meste Recife, ktoré bude počas blížiacich sa MS dejiskom štyroch zápasov základných skupín.

Hološko sa stal obeťou bulváru v Turecku, prenasledovali ho paparazzi

Slovenského reprezentanta nafotili paparazzi pri sťahovaní a vypustili informáciu, že opúšťa Istanbul.,aktualizované

Slovan chce v sobotu titul, Halenár vyzýva hráčov podať najlepší výkon

Ak belasí zdolajú ViOn, získajú rekordný 8. titul v lige.,aktualizované

Liverpool zbabral čo mohol, titul anglického šampióna sa mu vzdialil

Liverpool sa síce vrátil na čelo Premier League, ale má iba náskok jedného bodu na Manchester City, ktorý má k dobru stredajšiu domácu dohrávku proti Aston Ville.

Slovan stále nemá istotu titulu, v Žiline prehral 0:2

Oba góly Žiliny strelil Škvarka. ,aktualizované

Lazio remizovalo s Veronou 3:3 v 36. kole Serie A

V tabuľke je Lazio na deviatom mieste s 53 bodmi.

Renovácia City arény v Trnave pokračuje podľa plánu

Pondeľňajší kontrolný deň ukázal, že bude dokončená na jeseň budúceho roka.

Čecha čaká operácia zraneného ramena

Pravé rameno nevydržalo, keď pri likvidácii centra Kokeho z rohového kopu pri výskoku vytesňoval loptu nad bránu a pri dopade sa nešťastne zrazil s Raulom Garciom.

Real zaváhanie rivalov nevyužil, boj o titul je stále otvorený

Atletico získa prvý španielsky titul od roku 1996, keď v zostávajúcich dvoch kolách nazbiera aspoň 4 body.

Mourinho už boj o titul vzdal

Po zakopnutí s Norwichom mali podľa neho hráči "The Blues" v hlavách nevydarenú odvetu semifinále Ligy majstrov s Atleticom Madrid.

Rasizmus na futbale v Španielsku pokračuje, Diop si zatancoval

Tento aktuálny incident sa vyskytol v Primera division len týždeň potom, čo obranca FC Barcelony Dani Alves odpovedal na vhodený banán fanúšikov Villarrealu.

Buffon oslávil titul Juventusu pri televízii

Po vypadnutí v semifinále Európskej ligy UEFA 2013/2014 pocítili hráči Juventusu obrovskú satisfakciu za vydarenú sezónu na domácom poli.

Atletico Madrid nečakane prehralo na ihrisku Levante 0:2

Atletico síce zostalo na čele La Ligy, ale pred Barcelonou má dve kolá pred koncom už iba trojbodový náskok. ,aktualizované

Futbalisti Košíc remizovali s AS Trenčín 1:1, Slovan môže rozhodnúť

Slovan sa bude chcieť rehabilitovať za prehru 1:2 vo finále Slovnaft Cupu, ktorú mu 1. mája v Myjave uštedril MFK Košice.,aktualizované

Arsenal Londýn zdolal WBA 1:0, Chelsea darovala bod Norwichu

"Kanonieri" si tak zahrajú Ligu majstrov.

Juventus Turín sa stal 30-krát talianskym majstrom

Pomohla mu k tomu prehra hráčov AS Rím v Catanii.

Podbrezovú čaká premiéra v najvyššej súťaži

Pre Podbrezovú je postup do Corgoň ligy najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Marek Hamšík vyjednával so synom šéfa neapolskej mafie

Sobotňajšiemu finálovému zápasu na Olympijskom štadióne v Ríme medzi SSC a Fiorentinou predchádzal incident, počas ktorého boli postrelení traja fanúšikovia Neapola.

Brazílsky fanúšik zomrel po zásahu záchodovou misou

Fanúšikovia cez polčasovú prestávku vytrhli na toaletách zo steny tri záchodové misy.

Hamšík po polnoci ako prvý zodvihol nad hlavu trofej

SSC Neapol so slovenským futbalistom Marekom Hamšíkom sa stal víťazom Talianskeho pohára.

Myjava remizovala s DAC 1:1, Ružomberok so Senicou bez gólov

V 76. min sa na „päťke“ uvoľnil Tawamba a v tutovke trafil len brvno. Seničania napokon bezgólovú remízu ubránili.,aktualizované

Barcelona iba remizovala s Getafe 2:2, Elche zdolalo Malagu 1:0

Barcelona sa ujala vedenia v 23. minúte, keď prízemný center Daniho Alvesa zužitkoval Lionel Messi.,aktualizované

Traja zranení pred finále Talianskeho pohára, jeden vo vážnom stave

Po incidentoch výkop zápasu posunuli, fanúšikovia Neapola žiadali stretnutie odložiť. Dlhé minúty s nimi vyjednával aj slovenský kapitán tímu Marek Hamšík.,aktualizované

Fulham a Cardiff vypadli z Premier League, ManU doma prehral

Fulham prehral na ihrisku Stoke City 1:4. ,aktualizované

Podbrezová postúpila prvýkrát do Corgoň ligy

Pre Podbrezovú je postup do najvyššej súťaže najväčším úspechom v 94-ročnej histórii klubu.

Hamburg prehral s Bayernom 1:4, o zostupujúcich rozhodne posledné kolo

V boji o Ligu majstrov si pozíciu upevnili tretie Schalke i štvrtý Leverkusen.

Liverpool ponúkne Gerrardovi novú zmluvu

Aktuálny kontrakt kapitána FC Liverpool vyprší v lete 2015.

Futbalista Senice Juraj Piroska čakal miernejší trest

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu udelila Jurajovi Piroskovi dvojmesačný dištanc.

I. Hodúr má za korupciu zastavenú činnosť na 25, R. Rák na 15 rokov

Disciplinárka pristúpila k rozhodnutiam po objasnení a posúdení disciplinárneho previnenia v prípravných stretnutiach MTK Budapešť – FC Nitra a stretnutia FC Nitra – Bohemians Praha 1905.

Podľa Owena je C. Ronaldo najlepší hráč Realu Madrid všetkých čias

Ronaldo vyrovnal rekord Puskasa v počte gólov (242), pričom sa mu to podarilo v menšom počte zápasov ako Puskasovi. V drese Realu tiež najrýchlejšie dosiahol hranicu sto gólov.