Futbal

Real senzačne remizoval vo Varšave s Legiou Varšava

Španieli premrhali v Poľsku dvojgólový náskok. Obhajca trofeje tak nevyužil šancu v predstihu si zabezpečiť postup do jarného osemfinále.

Mourinho už spoznal trest: Čo mu naparila disciplinárka?

Incident sa stal cez polčasovú prestávku víkendového bezgólového duelu jeho Manchestru United s Burnley.

Schweinsteiger trénuje s A-tímom United, aby si zlepšil kondíciu

Schweinsteiger neodohral v tejto sezóne ani minútu a dosiaľ zaberal mimo A-mužstva.

Guédého snahu za stovkou v drese Freiburgu pribrzdilo zranenie

Naturalizovaný slovenský futbalista Karim Guédé má v najvyššej nemeckej súťaži za Freiburg na konte zatiaľ 70 stretnutí, v druhej lige pridal 26.

Futbalové kluby CSKA i Spartak Moskva s pokutami za fanúšikov

Ruský futbalový zväz (RFS) v stredu potrestal CSKA aj Spartak pokutami vo výške 300.000 rubľov za svetlice a ďalších 150.000 za pálenie predmetov, menšie pokuty boli za neprístojné pokriky.

KVALIFIKÁCIA MS:V nominácii Rakúska na SR až 15 hráčov z nemeckej ligy

Najväčšou hviezdou rakúskeho výberu je David Alaba, ktorý je hráčom nemeckého majstra Bayernu Mníchov.

Agent Vengloš nesúhlasne zareagoval na slová trénera Kozáka o Makovi

Makov agent poukázal na jeho výkonnosť vo farbách nového zamestnávateľa a taktiež pripomenul jeho dvojgólové vystúpenie vo víťaznom októbrovom kvalifikačnom stretnutí so Škótskom. ,aktualizované

Etická komisia FIFA požiadala o doživotný dištanc pre Chirakala

Chirakal bol spojencom Mohameda bin Hammama, bývalého šéfa Ázijskej futbalovej konfederácie (AFC), ktorý dostal doživotný zákaz činnosti už v roku 2012.

V nominácii na Trénera roka sú veľké mená:Z tejto desiatky vzíde víťaz

Hlasovať v ankete budú tréneri a kapitáni svetových reprezentácií, vybraté médiá a fanúšikovia v online hlasovaní.

Hlavným trénerom Prešova bude Jantek, Kronsteiner nemal licenciu

Miroslav Jantek viedol A-mužstvo prešovského nováčika už v dvoch uplynulých zápasoch Fortuna ligy. Napokon bude v pozícii hlavného trénera pokračovať.

KVALIFIKÁCIA MS: Jarolím povolal len 18 hráčov, Čechov čaká maturita

Tréner českej futbalovej reprezentácie Karel Jarolím zverejnil nomináciu na kvalifikačný zápas MS 2018 s Nórskom a prípravný súboj s Dánskom.

Tréner SR 19 Malatinský nominoval futbalistov na turnaj do Španielska

Pre zverencov trénera Milana Malatinského bude toto medzinárodné podujatia prípravou na budúcoročný marcový turnaj druhej fázy kvalifikácie ME 2017 (tzv. Elite Round).

Takto kráľovsky zarobil v minulej sezóne LM Manchester City

Nechal za sebou dokonca aj víťaza Real Madrid, ktorý ho vyradil v semifinále.

Arsenal otočil zápas v Razgrade a so Saint Germain idú do osemfinále

Londýnski kanonieri po úvodnej štvrthodine prehrávali na pôde Ludogorca Razgrad 0:2, no ešte do prestávky vyrovnali a v závere zasadili bulharskému šampiónovi tretí úder.

Makovmu Zenitu stačí na postup bod: Dôležité je streliť prvý gól

Ak favorizovaný Piter doma neprehrá s írskym Dundalkom v D-skupine, budú mať zverenci rumunského trénera Mircea Lucescua istotu vyraďovacej fázy. Fenerbahce zas hostí MUFC.

Lewandowski katapultoval Bayern do osemfinále, postúpilo aj Atletico

Bavori majú teraz pred sebou jasný cieľ uspieť v dueloch s Rostovom i Atleticom a vyhrať skupinu, aby si zabezpečili lepšiu pozíciu pred osemfinálovým žrebom.

Hamšík exportným gólom spasil Neapol

Slovenský reprezentant v 82. minúte napriahol spoza šestnástky a exportným gólom zariadil remízu 1:1.

LIGA MAJSTROV: V stredu môže postúpiť päť tímov

Anglický šampión vedie s plným počtom bodov tabuľku G-skupiny a ak zvíťazí aj v Kodani, dve kolá pred koncom si zabezpečí postup ďalej.

ManCity zdolal Barcelonu, Hamšík gólom zariadil remízu proti Besiktasu

Postup do jarného osemfinále si zariadili Arsenal, PSG, Atletico a Bayern Mníchov.,aktualizované

Falošný poplach. Pred zápasom Ligy majstrov evakuovali štadión ManCity

Zápas medzi Manchesterom City a FC Barcelona sa uskutoční v naplánovanom čase.

FIFA potrestala Bolíviu za neoprávnený štart hráča kontumáciami

Zápasy kontumovala 3:0 v prospech Čile a Peru, no Bolívia sa ešte môže voči verdiktu odvolať.

Anglická futbalová asociácia obvinila Mourinha z nevhodného správania

Portugalský kouč má do 4. novembra čas, aby sa k obvineniam vyjadril.

Klose sa vracia do nemeckej reprezentácie, bude asistentom Löwa

Ako informoval denník Bild, Klose bude sedieť na lavičke Nemecka už počas blížiaceho sa duelu kvalifikácie MS 2018 proti San Marínu.,aktualizované

Inter Miláno ukončil spoluprácu s trénerom Frankom de Boerom

De Boer viedol klub od augusta, zo 14 zápasov vo všetkých súťažiach sedem prehral. Milánčanom sa nedarí ani v Európskej lige, v K-skupine im patrí posledné štvrté miesto so ziskom troch bodov.

Boateng sa chce vrátiť do ghanskej futbalovej reprezentácie

Ako však sám priznal, jeho návrat do národného tímu nebude jednoduchý.

KVALIFIKÁCIA MS: Slováci proti Litve bez Dudu, zostane v Herthe

Toto rozhodnutie vzniklo na základe žiadosti klubu, ktorý pre Dudu po zranení pripravil špeciálny program tréningov a zápasov vo svojich podmienkach.

Futbalový svet je v slzách: Zomrel autor trofeje pre majstrov sveta

Gazzaniga vytvoril pohár v roku 1971, o rok skôr totiž Brazílčania vyhrali svetový šampionát po tretí raz a získali tak do trvalého vlastníctva predchádzajúcu trofej - Zlatú Niké.

Do hlasovania o futbalistu roka sa zapoja aj fanúšikovia

FIFA doteraz udeľovala ceny pre najlepších futbalistov s spolupráci s magazínom France Football, ale spoločná anketa s názvom Zlatá lopta FIFA sa už viac neuskutoční.

Pepe bude pre zranenie mesiac chýbať Realu Madrid

Dôvodom je zranenie stehenného svalu, pre ktorého stredný obranca nedohral sobotňajší zápas La Ligy na ihrisku Alavesu.

Schweinsteiger je späť: Mourinho zmäkol a povolal ho do A-tímu

Nemecký futbalista doteraz trénoval sám či s rezervným mužstvom, minulý týždeň nebol ani na spoločnom tímovom fotení.

Bale bude v Reale kráľovsky zarábať: Toto si vydupal za mesiac

Elitný waleský krídelník podľa nového kontraktu zostane v tíme úradujúceho víťaza Ligy majstrov minimálne do roku 2022.

Hapal povolal proti Škótsku 2 novicov, verí, že lídrov nahradia ďalší

Už 9. novembra o 16.30 v Myjave odštartujú mladíci zápasovú prípravu na ME "21" domácim stretnutím so Škótskom.,aktualizované

Löw povedie nemeckú reprezentáciu do roku 2020

Na reprezentačnej lavičke dosiahol dosiaľ 94 víťazstiev.,aktualizované

V šesťčlennej tabuľke patrí slovenskej futbalovej reprezentácii priebežne piata priečka.,aktualizované

ZÁZNAM: Brífing trénera slovenskej futbalovej reprezentácie

Pozrite si záznam.

Tréner Koeman túži po návrate Rooneyho do Evertonu

Tréner "karameliek" dúfa, že klub sa opäť pokúsi získať dlhoročnú oporu Manchestru United.

Chelsea stúpa forma, má štvrtú výhru v sérii bez gólu

Päťnásobný anglický majster vyhral v najvyššej domácej súťaži štvrtý zápas za sebou a to bez inkasovaného gólu.

Tréner Plzne Pivarník: Zápas sme takticky veľmi dobre zvládli

Futbalisti Viktorie Plzeň sa osamostatnili na čele tabuľky najvyššej českej súťaže. Napriek hodinovému oslabenia o vylúčeného Milana Petrželu vydreli z pôdy Dukly Praha tri body za víťazstvo 1:0.

Škrtela teší premiérový gól v drese Fenerbahce Istanbul

Škrtel mal väčšiu radosť mal z herného prejavu svojho tímu. Presvedčivé víťazstvo 5:0 nad Karabüksporom vlialo hráčom energiu pred kľúčovým duelom proti Manchestru United.

Olympique Marseille remizoval s Girondins Bordeaux

V nedeľnom zápase 11. kola najvyššej francúzskej futbalovej ligy Olympique Marseille hral s Girondins Bordeaux nerozhodne 0:0.