Futbal

V manchesterskom derby úspešnejší United, budú hrať s West Hamom

Jediným úspešným strelcom na Old Trafford bol v 54. minúte Juan Mata.

Fanúšikovia hádzali fľaše do hviezd Barcelony. Valencia dostala pokutu

Plastové fľaše hodené z publika trafili útočníkov hostí Neymara a Luisa Suareza v závere dramatického zápasu, v ktorom majster v sobotu triumfoval 3:2.

Mourinho býva v hoteli a sťažuje sa: Nemôžem ani do reštaurácie

Jeho zverencov čaká v stredu večer prestížny súboj 4. kola Ligového pohára práve proti City.

UEFA pri miliónovej pôžičke Slovinsku neporušila pravidlá

Vyplýva to zo záverov interného vyšetrovania UEFA, ktoré zverejnila agentúra AP.

Agent dostal za prestup Pogbu do Manchestru United 27 miliónov eur

Francúzsky reprezentant prišiel z United do Juventusu v roku 2012 za 1,5 milióna eur, toto leto sa vrátil do Anglicka za rekordnú sumu.

Trnavčan Schranz by sa chcel vrátiť na trávniky ešte na jeseň

Dvadsaťtriročný hráč Spartaka Trnava sa zranil v polovici septembra v pohárovom zápase v Borčiciach, kde pre bolesti ľavého členka odstúpil v 35. minúte z hry.

Bailly bude chýbať Manchestru United približne dva mesiace

Jeden z defenzívnych lídrov tímu si zranil koleno v nedeľňajšom šlágri Premier League, v ktorom United podľahli londýnskej Chelsea 0:4.

Espanyol získal Katalánsky Superpohár, FC Barcelona mu podľahol o gól

O víťazovi utorňajšieho zápasu, v ktorom favorit nastúpil de facto s rezervným tímom, rozhodol gól ekvádorského útočníka Caiceda.

Snahu milánskeho klubu v 80. minúte definitívne poslal na kolená vlastný gól Kucku.

Hertha Berlín s Pekaríkom v Nemeckom pohári uspela

Leverkusen senzačne vypadol. Prehĺbil krízu z posledných týždňov a postaral sa o veľkú blamáž, keď vypadol už v šesťfinále.

Zomrel brazílsky futbalový velikán. Spoluhráč slávneho Pelého

Carlos Alberto Torres, kapitán majstrov sveta z roku 1970, zomrel vo veku 72 rokov.,aktualizované

Prokuratúra bola neoblomná: Sťažnosť Vladimíra Weissa zamietla

Polícia zastavila Weissa v nedeľu 2. októbra skoro ráno na Rázusovom nábreží. Mal šoférovať luxusné auto, v ktorom sa údajne nachádzalo až desať mladých ľudí. ,aktualizované

FIFA potrestala španielsku federáciu za prestupy mladých hráčov

FIFA oznámila, že španielsky futbalový zväz musí zaplatiť pokutu 220.000 švajčiarskych frankov a zároveň upraviť prestupové predpisy.

Vedenie anglickej Premier League vyšetruje FC Watford

Klub z Vicarage Road mal poskytnúť sfalšované finančné informácie tak, aby sa pred sezónou 2014/15 novým majiteľom klubu mohol stať taliansky podnikateľ Gino Pozzo.

Argentína a Uruguaj chcú spoločne usporiadať futbalové MS 2030

Kandidatúra oboch krajín sa takisto teší podpore Juhoamerickej futbalovej konfederácie (CONMEBOL).

Majiteľ Arsenalu si chce Wengera udržať: Ťažko by sme našli lepšieho

Francúzsky tréner Arsen Wenger oslávi v októbri dvadsať rokov pôsobenia na lavičke Arsenalu.

Hrubé fauly vyniesli Medelovi a Gabbiadinimu dlhšie tresty

Medel v nedeľňajšom dueli v Bergame zasiahol lakťom do tváre Jasmina Kurtiča z Atalanty, čo uniklo pozornosti rozhodcov.

Toto su králi španielskej La Ligy, ktorí si odniesli tituly najlepších

Najlepších hráčov na jednotlivých postoch volili kapitáni klubov. Meno najlepšieho hráča sezóny automaticky vygeneroval program na základe komplexnej analýzy dát.

Mak zariadil triumf Zenitu: Ideme za naším cieľom

Reprezentačný krídelník zariadil tesné víťazstvo domáceho tímu, keď v 17. minúte strelil jediný gól zápasu.

Mak odohral 69. minút a bol to pre neho v ruskej lige už tretí presný zásah.

Slovenky dvakrát zdolali Češky, Pakusza vyzdvihol disciplínu

Víťazný gól strelila v 75. minúte Dominika Škorvánková.

France Football zverejnil zoznam 30 adeptov na Zlatú loptu 2016

Víťaza ankety vyhlásia bez tradičného zužovania výberu na trojicu finalistov.

Sanchez získal cenu Zlatý chlapec pre najtalentovanejšieho Európana

V hlasovaní 30 žurnalistov renomovaných médií predstihol svojho spoluhráča z Bayernu Mníchov Comana a anglického útočníka Rashforda z Manchestru United.

Pivarník chválil Hrošovského, Ďurišovi dal voľno: Je bez šťavy

V 11. kole najvyššej českej futbalovej súťaže zvíťazili jeho zverenci doma pred vyše 11-tisíc divákmi nad Spartou Praha 1:0 a bodovo sa tak dotiahli na vedúcu Mladú Boleslav.

Manchester United prehral v šlágri anglickej Premier League na pôde londýnskej Chelsea 0:4.

Portugalská liga: Belenenses Lisabon prehral s Benfica Lisabon 0:2

Momentálne sú na čele tabuľky s trojbodovým náskokom na FC Porto.

Real Madrid je po triumfe nad Bilbaom lídrom La Ligy

Atletico totiž utrpelo v 9. kole na pôde FC Sevilla prvú prehru v sezóne (0:1).

Hamšík po triumfe Neapola v Crotone: Mohli sme vyhrať vyšším rozdielom

Slovenský reprezentant Marek Hamšík hral v drese hostí do 63. minúty, pri odchode z ihriska mu tlieskal celý štadión.

FC Sevilla novým lídrom La Ligy, Villarreal si drží neporaziteľnosť

Hostia viedli od 31. min zásluhou Kevina-Prince Boatenga, ale domáci po zmene strán otočili výsledok.

Spartak Trnava v 13.kole porazil Dunajskú Stredu

Vo Fortuna lige sa viac darila trnavskému tímu.,aktualizované

Juventusu sa v Miláne zranil Dybala, chýbať bude dva týždne

Svojmu tímu bude Dybala chýbať v nasledujúcom dôležitom súboji s SSC Neapol a tiež v Lige majstrov proti Olympique Lyon.

Pozrite si výsledky 13.kola Fortuna ligy. Kto je najlepším strelcom?

Žilina v šlágri zdolala Ružomberok 2:0, neúspešná premiéra Lászlóa.

Lipsko zdolalo Brémy 3:1 a je druhé v tabuľke

Triumf nad Brémami režíroval dvojgólový guinejský stredopoliar Naby Keita.

V Katare zahynul robotník pri výstavbe štadióna pre futbalové MS 2022

Katar je dlhodobo terčom ostrej kritiky zo strany ľudskoprávnych organizácií i odborárskych zväzov pre nevyhovujúce podmienky zamestnancov pri prípravách MS.

Lekári FC Barcelona potvrdili, že Iniesta bude chýbať 6-8 týždňov

Nepotvrdili sa tak prvotné prognózy, podľa ktorých mal byť špílmacher Kataláncov mimo hry tri až štyri mesiace.,aktualizované

Inkasovaný gól obral Liverpool o prvé miesto, Klopp: Zaslúžený triumf

Futbalisti FC Liverpool potvrdili úlohu favorita a po výhre 2:1 nad West Bromwichom Albion sa dostali v tabuľke na priebežné druhé miesto.

O osude stretnutia rozhodla 65. minúta a gól iba 18-ročného mladíka Manuela Locatelliho.,aktualizované