Do novej kapitoly myjavského futbalu vstupujú kopaničiari s novým trénerom Mikulášom Radványim.

Tréner Nemecka pochválil hráčov Islandu: Bolo to pre mňa prekvapenie

Island sa vo štvrťfinále stretne s domácim Francúzskom.

Prezident Argentíny Macri poprosil Messiho, aby pokračoval

Dvadsaťdeväťročný Messi sa rozhodol ukončiť kariéru v národnom výbere po prehre s Čile vo finále turnaja Copa America.

Ťahákom štvrťfinále súboj Buffon - Neuer, obaja zatiaľ neinkasovali

Práve títo dvaja sa stretnú v sobotu 2. júla vo vzájomnom dueli o semifinálovú miestenku. Aj napriek rôznemu veku majú obaja jedno spoločné.

Najväčšia hanba Anglicka na turnaji od roku 1950

Futbalisti Anglicka opäť raz na veľkom turnaji neprekročili svoj tieň. Po solídnych herných výkonoch v skupinovej fáze EURO 2016 utŕžili poriadnu hanbu.

Taliani ukončili výhrou o dva góly španielske kraľovanie

Obhajca trofeje nestačil v osemfinále EURO 2016 na Taliansko a na parížskom Saint-Denis prehral 0:2. Taliani v boji o semifinále nastúpia proti Nemcom, ktorí vyradili Slovensko po výsledku 3:0.

Obranca Islandu Árnason po výhre nad Angickom: Šokovali sme svet

Island v nedeľu 3. júla o 21.00 h na Stade de France vyzve domáce Francúzsko v zápase, ktorým vyvrcholí program štvrťfinále EURO 2016. ,aktualizované

Kapitán Rooney nenapodobní odchod trénera Angličanov Hodgsona

Ak si ho nový kouč Albionu do tímu vyžiada, je pripravený nosiť dres národného tímu aj naďalej. Rooney sa na kontinentálnom šampionáte vo Francúzsku výrazne nepresadil.

Tréner Hodgson po vyradení Anglicka zo šampionátu rezignoval

Svoje rozhodnutie oznámil na tlačovej konferencii po záverečnom osemfinále EURO 2016, v ktorom jeho zverenci senzačne podľahli Islandu 1:2 a na turnaji skončili.

Del Bosque bude o svojej budúcnosti hovoriť s prezidentom zväzu

Saint Denis 28. júna (TASR) - reprezentácie Vicente del Bosque nechce po vypadnutí svojho mužstva na EURO 2016 špekulovať o svojej budúcnosti.

Island ostáva nezdolaný, Angličania idú nečakane domov

O osude duelu v Nice sa rozhodlo už v úvodnej dvadsaťminútovke.

Jeho zverencom vystavil v osemfinále stopku jeden z najťažších súperov, meranie síl s Nemeckom podľa Kozáka vyplynulo z prehry, ktorú Slováci na úvod utrpeli od Walesanov.,aktualizované

Kováčik hodnotil výsledok ako úspech: Splnili sme vytýčený cieľ

Šéf Slovenského futbalového zväzu tvrdí, že z účasti v osemfinále ME bude futbal na Slovensku profitovať aj v ďalších rokoch.

Pekarík po návrate: Vždy sme išli na maximum

Podľa brankára Matúša Kozáčika ocenia hráči i verejnosť celkový výsledok viac s odstupom času.

Taliani zdolali obhajcov titulu a mieria do štvrťfinále

Prvý polčas jedného z najzaujímavejších osemfinálových zápasov bol v hernej réžii Talianska.,aktualizované

ZÁZNAM: Prílet slovenských futbalistov z Francúzska

Pozrite si záznam z príletu slovenských futbalistov a prvé reakcie slovenskej futbalovej reprezentácie po návrate do Bratislavy.,aktualizované

Argentínske média Messimu: To nie je fér

Messi oznámil, že v reprezentácii končí.

Slovan začne v Európskej lige proti albánskej Tirane

Belasí majú za sebou trojtýždňovú prípravnú fázu, počas ktorej do mužstva zapracovávali nové i staronové tváre.

GÓLOVÝ SERIÁL: Pozrite si tie najkrajšie nožničky

Tablet.TV vám prináša počas Majstrovstiev Európy vo futbale výber najkrajších gólov v seriáli TOP 5 gólov. Dnes vám ukážeme najkrajšie nožničky.

Škriniar si bral od skúsených v kabíne príklad, verí,že mu ME pomôžu

Bývalý hráč MŠK Žilina prijal informáciu, že ho tréner Kozák pošle proti obrovskému favoritovi do základu, sústredene.

Maka nepustilo na Nemcov svalové zranenie: Čas hral proti mne

Podľa vlastných slov by mohol byť Mak v poriadku už o sedem dní.

Ohlasy médií na prehru Slovenska: Nemci v štýle šampiónov

Teraz.sk prináša ohlasy svetových médií na výhru Nemecka nad Slovenskom.

Maďari odchádzajú z EURO 2016 so vztýčenými hlavami

Maďari prešli základnou skupinou bez prehry, keď po výhre nad Rakúskom remizovali s Islandom a v jednom z najkrajších zápasov šampionátu aj s Portugalskom. Po osemfinále však balia kufre.

Griezmann vystrieľal domácim Francúzom postup

Francúzi v boji o semifinále nastúpia v nedeľu v Saint-Denis proti úspešnejšiemu z dvojice Anglicko - Island.

Slovensko má na čom stavať, zhodli sa bývalí reprezentanti

Púť slovenskej futbalovej reprezentácie majstrovstvami Európy sa v nedeľu skončila, ale už o pár mesiacov na dvere zaklope ďalšia výzva v podobe kvalifikácie o postup na svetový šampionát 2018 do Ruska.

Duel so Slovenskom sledovalo v Nemecku 28,11 miliónov divákov

Duel mal až 81,2-percentný podiel na sledovanosti, čo znamená, že v nedeľu po 18.00 h mali štyria z piatich televíznych divákov zapnutý priamy prenos zápasu.

Boxer Fury pozval anglických fanúšikov, v bare nechal tisíc eur

Majster sveta v superťažkej váhe Tyson Fury odcestoval do Francúzska oddýchnuť si pri sledovaní EURO 2016. V bare tiekol prúdom miešaný nápoj Jägerbomby.

Líder Hamšík: Nie je ľahké otáčať skóre zápasu proti Nemcom

"Zlatá" generácia novodobej éry slovenského futbalu dosiahla podľa Mareka Hamšíka na EURO 2016 ďalší úspech tým, že sa jej podarilo zopakovať osemfinálovú účasť.

Lionel Messi končí v argentínskej reprezentácii

Kanonier Barcelony sa odhodlal k tomuto kroku po neúspešnom finále Copa America, ktorom jeho tím prehral s Čile 2:4 po jedenástkovom rozstrele.

Obranca Pekarík hodnotí osemfinále s Nemeckom pozitívne

Podľa obrancu Petra Pekaríka pomohol súperovi rýchly gól, ktorý strelil už v 8. minúte Jérome Boateng.

Futbalisti Čile obhájili titul na Copa America

Vo finále 45. ročníka turnaja zdolali rovnako ako vlani Argentínu 4:2 po jedenástkovom rozstrele, v riadnom hracom čase i po predĺžení sa zápas skončil bezgólovou remízou.

Útočník Šesták odchádza z futbalovej reprezentácie

Tridsaťtriročný hráč maďarského majstra Ferencvárosu Budapešť už pred finálovým turnajom vo Francúzsku avizoval, že to bude jeho posledná veľká akcia v najcennejšom drese.

Maďarsko prehralo s Belgickom 0:4, Belgicko je vo štvrťfinále

Zverenci trénera Marca Wilmotsa sa vedenia ujali v 10. minúte po hlavičke obrancu Alderweirelda, výhru potvrdili v druhom polčase Batshuayi, Hazard a Carrasco.

Kapitán Škrtel: Nemci boli jasne lepší

Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel rovnako ako tréner Ján Kozák a jeho spoluhráči priznal, že Nemci boli v nedeľňajšom osemfinále jasne nad sily debutanta na EURO.,aktualizované

Hubočan o záujme Marseille: Dočítal som sa o tom v novinách

Tridsaťročný slovenský obranca je podľa denníka L'Equipe jednou z letných prestupových priorít provensálskeho klubu, ktorý v minulej sezóne obsadil až 13. miesto v lige a potrebuje sa posilniť.

Nemci s Neuerom neinkasovali päť zápasov v rade

Nemecký výber neinkasoval už päť zápasov v rade a to sa ešte nestalo v 108-ročnej reprezentačnej histórii (915 duelov). Brankár mníchovského Bayernu bol počas unikátnej série zakaždým v bráne.

Útočník Ďuriš nepovažuje vypadnutie s Nemeckom za hanbu

Podľa útočníka Michala Ďuriša bol prvoradý cieľ Slovákov postúpiť zo skupiny. Ten sa nám podarilo zvládnuť.

Belgicko dokázalo svoje postupové ambície a zvíťazilo nad Maďarmi 4:0

Belgičania sa vo štvrťfinále stretnú s Walesom, ktorý vyradil Severné Írsko.

SENZÁCIA SA NEKONALA: Slováci podľahli v osemfinále Nemecku o tri góly

Skvelý výkon predviedol brankár Matúš Kozáčik.,aktualizované

Kozák prehru s Nemeckom rešpektuje a tvrdí, že mu otvorila oči

Kozák hodnotí osemfinále na ME ako úspech. Zápas ovplyvnil rýchly gól úradujúcich majstrov sveta.