Futbal

FIFA rozšírila dlhoročné tresty pre Hodúra a Ráka na celý svet

Obaja figurovali v korupčnom škandále s ovplyvňovaním zápasov, na základe čoho disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu potrestala Hodúra súhrnným dištancom na 25 a Ráka na 15 rokov.

Slovenská sedemnástka prehrala v odvete s Cyprom 0:2

Zverenci trénera Ladislava Pecka tak nenadviazali na utorkové hladké víťazstvo nad rovnakým súperom 4:0.,aktualizované

Pavel Nedvěd údajne mieri na prezidentskú stoličku v Juventuse Turín

Pavel Nedvěd pôsobil v Juventuse ako hráč v rokoch 2001 až 2009 a v súčasnosti je členom predstavenstva klubu.

Barcelona stratila prvé body, v Malage iba remizovala 0:0

Stále však platí, že "Barca" v tomto ligovom ročníku ešte neinkasovala a zostáva s 13 bodmi na čele tabuľky. ,aktualizované

ŠK Slovan je v kríze, Straka volá po morálke

Mužstvo 8-násobného slovenského majstra je v kŕči, po nahustenom programe, keď hrá zápasy v lige, európskom pohári i Slovnaft Cupe, dochádzajú hráčom fyzické i mentálne sily.

Citizens deklasovali Sheffield hokejovým výsledkom

Najsuverénnejším spôsobom sa do osemfinále prebojoval Manchester City, obhajca trofeje a úradujúci anglický majster rozstrieľal Sheffield Wednesday 7:0.

Horn a Kolín prišli o rekordnú sériu, Pekaríkova Hertha s prvou výhrou

Horn ako prvý brankár v histórii bundesligy nedostal gól v úvodných štyroch zápasoch sezóny, vrátane duelov Nemeckého pohára a nemeckej reprezentácie do 21 rokov držal čisté konto 636 minút v rade.

Hamšík prihral na gól, Neapol sa rozišiel s Palermom remízou

FC Janov vydoloval bod za remízu 2:2 vo Verone s Hellasom, slovenský legionár Juraj Kucka naskočil do zápasu za hostí v 63. minúte.

Prvé víťazstvo Evianu, Monaco spasil striedajúci Germain

Pozíciu favorita aj bez zraneného Zlatana Ibrahimoviča potvrdil Paríž St. Germain na pôde Caenu.,aktualizované

Suarez dvakrát skóroval za béčko Barcelony

Okrem Suareza bol v stredu v základnej zostave barcelonského béčka aj belgický obranca Thomas Vermaelen, letná posila z Arsenalu Londýn sa zotavuje po zranení kolena.

Trenčín zdolal Slovan, vyskočil na čelo Fortuna ligy

V stredajšej dohrávke 2. kola prehral Slovan Bratislava na Pasienkoch s vicemajstrom AS Trenčín 0:2. ,aktualizované

Fanúšikovia Slovana chcú výstavbu štadióna

Fanúšikovia sa vo štvrtok zídu na bratislavskom Primaciálnom námestí, chcú žiadať čo najrýchlejšiu obojstrannú dohodu a čo najskorší začiatok výstavby štadióna pre ŠK Slovan Bratislava.

Škrtelov Liverpool oslavoval postup po rekordnom rozstrele

Okrem kapitána Stevena Gerrarda sedel na lavičke náhradníkov aj slovenský stopér Martin Škrtel či taliansky útočník Mario Balotelli.

Liverpool v anglickom pohári prežil najdlhšiu penaltovú sériu súťaže

Arsenal Londýn v anglickom Ligovom pohári končí.

Viceprezident FIFA chce zverejnenie vyšetrovania údajnej korupcie

Údajný korupčný prípad súvisí s voľbou dejísk majstrovstiev sveta 2018 v Rusku a 2022 v Katare.

Majster Bayern vyškolil dravého nováčika z Paderbornu

Nováčikovia Bundesligy si z Bavorska odniesli štvorgólovú prehru.

Ibrahimovič nenastúpi pre zranenie proti Caenu

S piatimi gólmi najlepší strelec tímu potrebuje na základe utorňajších lekárskych vyšetrení minimálne dvojdňovú pauzu.

Ronaldo nastrieľal Elche štyri góly, biely balet opäť valcoval

Real Madrid porazil FC Elche 5:1.

Žilina a Trnava bez problémov do 4. kola SP, Podbrezová vypadla

Po Myjave a Ružomberku je Podbrezová ďalším Fortunaligistom, ktorý skončil v súťaži. ,aktualizované

Tréner Bielorusov nominoval na Ukrajinu a Slovákov 13 legionárov

Slováci sa stretnú s Bieloruskom 13. októbra.

Mak je pri streleckej chuti, PAOK posunul k ďalšiemu víťazstvu

Mak je s tromi gólmi zo štyroch stretnutí najlepším strelcom PAOK-u v lige.

Mak gólom z penalty zariadil triumf PAOK Solún

PAOK je v tabuľke gréckej futbalovej ligy priebežne na 2. mieste.

MS 2022 v Katare budú, oponujú organizátori Zwanzigerovi

Člen exekutívy Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) vylúčil usporiadanie finálového turnaja v krajine v Perzskom zálive vzhľadom na obrovské horúčavy.,aktualizované

SFZ s novým partnerom, amatéri štartujú druhú fázu kvalifikácie

Vedenie Slovenského futbalového zväzu zároveň predstavilo nového partnera, ktorý už amatérskym klubom rozdelil 3750 lôpt.,aktualizované

Barcelona deklasovala Levante a vedie ligu s plným bodovým ziskom

FC Barcelona nastrieľala Levante päť gólov.

Vladimír Weiss oslavuje životné jubileum 50 rokov

Syn bývalého československého reprezentanta Vladimíra Weissa (30 štartov v drese ČSSR) a otec terajšieho reprezentanta SR Vladimíra Weissa ml., začínal s futbalom v rodnej Bratislave.

Kuckov Janov zdolal v treťom kole Lazio Rím 1:0, Neapol opäť padol

Slovenský stredopoliar Marek Hamšík dôveru od španielskeho trénera Rafaela Beniteza nedostal. ,aktualizované

Dunajská Streda remizovala so Slovanom 1:1

Hráči Dunajskej Stredy zostali tak v roku 2014 v dvanástom domácom zápase stále bez prehry. ,aktualizované

Kolaps Manchestru United v piatom kole, Leicester City ho pokoril 5:3

Červení diabli majú v lige na konte len jednu výhru.,aktualizované

Nováčik Bundesligy strelil rekordný gól cez celé ihrisko a je prvý

Strele namerali dĺžku 83 metrov! To je nový rekord súťaže. Starý držal Georgios Tzavellas, ktorý 12.3.2011 ako hráč Eintrachtu Frankfurt prekvapil v bráne Schalke 04 M. Neuera 73-metrovou strelou.,aktualizované

Real rozstrieľal La Coruňu, prvýkrát v histórii dal vonku osem gólov

Cristiano Ronaldo sa zaskvel hetrikom, po dva góly strelili Gareth Bale a Javier Hernandez a strelecký účet v Reale si okrem Hernandeza otvoril aj James Rodriguez.

Banská Bystrica zdolala Ružomberok 3:1, Žilina si poradila s Trnavou

Už 11. kolom pokračovala v sobotu slovenská futbalová Fortuna liga. ,aktualizované

Real Madrid rozstrieľal Deportivo La Coruňa 8:2, hetrik Ronalda

Úradujúci šampión Atletico Madrid remizoval so Celtou Vigo 2:2. ,aktualizované

Arsenal zdolal Aston Villu 3:0, o triumfe rozhodol za štyri minúty

FC Liverpool aj so Škrtelom prehral na ihrisku West Hamu 1:3. ,aktualizované

Schalke stále čaká na prvé víťazstvo, Bayern remizoval s Hamburgom

V zápase 4. kola nemeckej bundesligy remizovali hráči Schalke na domácom ihrisku s Frankfurtom 2:2. ,aktualizované

Mourinho chce prísnejší trest pre Manchester City

Z porušenia pravidiel finančnej fair-play bol v máji uznaný vinným úradujúci anglický majster Manchester City.

Prezident klubu udrel a kopal rozhodcu, dostal trest na päť rokov

Pilloni nahnevaný priebehom prvého dejstva vnikol počas polčasovej prestávky do šatní arbitrov.

Brandao sa odvolá proti polročnému dištancu

Brandao si po prehre 0:2 počkal na Mottu a uštedril mu hlavičku. Motta mal po incidente zlomený nos.

Finále paneurópskeho EURO 2020 bude hostiť Londýn

S revolučnou ideou osláviť 60-ročné jubileum majstrovstiev Európy futbalovým festivalom v mnohých krajinách prišiel šéf UEFA Michel Platini.,aktualizované