FOTOGRAFIE Z ARCHÍVU
Všetky správy
Tridsaťštyriročný hráč potom pre zapálenú šľachu v holennej kosti nemohol zasiahnuť do štvrťfinálového súboja proti Chorvátsku (3:4 po rozstrele).
Bukari prišiel z druholigového ghanského klubu Accra Lions. Uplynulého pol roka však strávil na hosťovaní v najslávnejšom belgickom klube Anderlecht Brusel, kde pôsobil aj mládežníckej akadémii.
Novou posilou FK Senica sa začiatkom týždňa stal Desire Segbe Azankpo z Beninu. Dvojnásobný reprezentant africkej krajiny naposledy pôsobil vo štvrtej francúzskej lige v klube SAS Epinal.
Futbalisti Francúzska postúpili do ich tretieho finále v histórii. V roku 1998 ho vyhrali 3:0 nad Brazíliou, v roku 2006 v Nemecku prehrali po jedenástkovom rozstrele s Talianmi.
Ku kritike spôsobu hry Francúzov sa pridal aj kapitán Belgičanov Eden Hazard.
Francúzski futbalisti si v prvom semifinálovom zápase na futbalových MS v Rusku poradili s Belgičanmi najtesnejším rozdielom 1:0.
O postupe Francúzov do tretieho finále v histórii MS rozhodol v 51. minúte presnou hlavičkou stopér Samuel Umtiti.
Angus Gunn nemal v City v konkurencii Edersona a Claudia Brava šancu dostať sa do zápasovej záťaže a tak sa rozhodol odísť.
Riyad Mahrez bol jeden z hlavných strojcov prekvapujúceho zisku majstrovského titulu pre Leicester pred dvoma rokmi, keď dal 23 ligových gólov.
Francúzski futbalisti v boji o druhý titul majstrov sveta narazia na víťaza stredajšieho semifinále medzi Chorvátskom a Anglickom.,aktualizované
Majstrovstvá sveta sa pomaly blížia k finále.
Luxemburský F91 Dudelange remizoval doma s maďarským Videotonom Székesfehérvár 1:1.
Víťaz získa právo zastupovať Slovensko v Európskej lige 2019/2020.
Jelšic pôsobil ako hráč na ligovej úrovni v Nitre, Košiciach, Ružomberku či Púchove.
Víťaz sa vo finále stretne s postupujúcim zo stredajšieho súboja Chorvátsko - Anglicko.
Tridsaťtriročný Ronaldo pôsobil v Reale od roku 2009, keď prišiel z Manchestru United. ,aktualizované
Spartak si musí odpykať trest od Európskej futbalovej únie (UEFA) a brány Štadióna Antona Malatinského musia zostať zamknuté.
Torreira je štvrtou posilou Arsenalu od májového príchodu 46-ročného Emeryho do londýnskeho klubu.
Obe reprezentácie sa naposledy stretli pred tromi rokmi, keď v prípravnom zápase na parížskom Stade de France zvíťazili Belgičania po prestrelke 4:3.
Je kvalitný hráč s veľkými skúsenosťami, čo nášmu mužstvu určite pomôže, citovala agentúra DPA trénera Stuttgartu Tayfuna Korkuta.
Piaty tím dlhodobej časti Fortuna ligy 2017/18 sa chce opätovne prebojovať do európskych súťaží, kde nechýbal uplynulých šesť ročníkov.
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) dala bývalému hráčovi Dynama Kyjev finančný trest 15.000 švajčiarskych frankov (približne 12.870 eur).
Režim KĽDR z politických dôvodov nedovolil ukázať zábery z duelov Japonska, čiže futbaloví priaznivci v Severnej Kórei nemohli vidieť ani osemfinálový obrat Belgicka v zápase s Japonskom (3:2).
Góly zaznamenali Tihomir Kostadinov, Erik Daniel a Rastislav Kružliak.
S novým zamestnávateľom podpísal stredopoliar ročný kontrakt.
Chlapci, ktorých potápači vytiahli z jaskyne, budú musieť podľa lekárov zostať ešte minimálne týždeň v nemocnici.
Už v stredu 11. júla o 18.00 h bude na Dvojke priamy prenos z úvodného duelu 1. predkola LM medzi Spartakom Trnava a šampiónom Bosny a Hercegoviny HŠK Zrinjski Mostar.
Bývalý španielsky reprezentant, ktorý má v zbierke zlato z MS a dva tituly majstra Európy, opustil v lete Atletico Madrid ako voľný hráč.
Bundesligista má údajne pre 19-ročného útočníka už pripravenú päťročnú zmluvu.
Do štvrťfinále MS sa prebojovalo šesť zástupcov starého kontinentu a po eliminácii Brazílie a Uruguaja bude semifinále čisto európskou záležitosťou, rovnako ako tomu bolo na MS 2006.
Trnavskí futbalisti nastúpia v úvodnom zápase 1. kola kvalifikácie nového ročníka LM v stredu 11. júla o 18.00 h pred prázdnymi tribúnami proti šesťnásobnému šampiónovi Bosny a Hercegoviny.
V Rusku podávala Argentína nepresvedčivé výkony a takmer nepostúpila zo základnej skupiny.
Dvadsaťjedenročný Arthur podpísal s Barcelonou šesťročný kontrakt, výstupná klauzula je vo výške 400 miliónov eur.
Majstrovstvá sveta sa pomaly blížia k finále.
Semifinalista šampionátu ho vyradil po kontroverznom videu, na ktorom spolu s obrancom Domagojom Vidom vyjadrovali podporu Ukrajine.,aktualizované
Nový tréner kanonierov Unai Emery naznačil Wilshereovi, že s ním nepočíta do základnej jedenástky, a tak sa po vypršaní zmluvy rozhodol z Arsenalu odísť.
Cakir viedol na prebiehajúcom šampionáte doteraz dva zápasy v skupinovej fáze.
Buffon s PSG podpísal minulý piatok zmluvu na jeden rok s opciou.
Odchovanec pražskej Sparty, ktorý naposledy hral za Mladú Boleslav, prichádza k majstrovi na ročné hosťovanie.
Hrať sa bude 12. augusta na neutrálnom ihrisku, spomína sa najmä marocký Tanger.