Futbal

Sevilla si poradila s Valenciou

Espanyol Barcelona zdolal Deportivo Alaves, hostia sú bez zisku bodu na dne tabuľky.

Gaziantep si poradil s Basaksehirom Istanbul

Galatasaray Istanbul prehral na pôde Kayserisporu.

Stoch novou posilou Liberca, podpísal zmluvu do konca sezóny

Stoch začal kariéru v Nitre, ale už ako 17-ročný podpísal profesionálnu zmluvu s londýnskou Chelsea.

Slovan utrpel prvú prehru v sezóne

V druhom polčase sa prvá šanca zrodila v 63. minúte, keď pri hlavičke Kašiu, ktorá preletela tesne vedľa, si domáci vydýchli. ,aktualizované

Ruskí futsalisti zdolali Vietnam a postúpili do štvrťfinále

Rusi zdolali v osemfinále Vietnam.

James Rodriguez prestúpil z Evertonu do katarského Al-Rayyanu

Po príhode talianskeho kouča Carla Ancelottiho väčšinou sedel iba na lavičke náhradníkov.

Dunajská Streda prehrala v 3. kole v rozstrele v Komárne

MŠK Žilina uspel v dohrávke 2. kola v Bánovej 6:5 v jedenástkovom rozstrele po tom, ako sa duel takisto skončil 0:0.

Klub Derby County prešiel pod nútenú správu, odrátali mu 12 bodov

Dvojnásobný anglický majster už minulý týždeń avizoval, že pre veľké finančne problémy spôsobené koronakrízou bude musieť požiadať o nútenú správu.

Neuer dostal bavorský Rad za zásluhy

Tridsaťpäťročný brankár ocenenie nečakal.

Tréner Barcelony Koeman na tlačovke iba prečítal vyhlásenie

Barcelona je po štyroch kolách nového ročníka najvyššej súťaže na ôsmom mieste a v Lige majstrov sa po domácej prehre s Bayernom v základnej E-skupine dostala pod silný tlak.

Pelé sa zotavuje, je obklopený náklonnosťou a povzbudením

Trojnásobného majstra sveta operovali pred dvomi týždňami v nemocnici Alberta Einsteina v Sao Paule po tom, ako mu pri rutinnej prehliadke objavili nádor.

Bosnianski fanúšikovia zapálili rozhodcovi auto

Podobné incidenty sú v bosnianskom futbale zriedkavé napriek skutočnosti, že rozhodcovia čelia čas od času obvineniam z korupcie.

Hráčov AC Miláno rasisticky urážali v zápasoch s Juventusom i Laziom

Brankára Mikea Maignana zasypali diskriminačnými urážkami fanúšikovia Juventusu Turín počas nedeľňajšej remízy 1:1.

Slovenké futbalistky prehrali s Fínskom 1:2 v A-skupine

Na úvodný gól domácich dokázala v 63. minúte ešte zareagovať Mária Mikolajová. ,aktualizované

Pohronie a Trenčín postupuje do 4. kola, Sereď vyradená v rozstrele

Trenčín vyhral na pôde treťoligovej Rače 3:0.

Maďari za rasizmus odohrajú zápas bez divákov a zaplatia vysokú pokutu

Na ďalšie stretnutie bez divákov platí dvojročný podmienečný odklad, ktorý sa zmení v prípade ďalšieho incidentu.

Lewandowski si prevzal Zlatú kopačku pre najlepšieho kanoniera Európy

Na druhom mieste skončil s 30 presnými zásahmi v La Lige argentínsky útočník Lionel Messi, ktorý v lete odišiel z FC Barcelony do Paríža St. Germain.

Futbal: Messi má problémy s kolenom, Parížu proti FC Metz nepomôže

PSG vyhral zatiaľ všetkých šesť ligových zápasov v tejto sezóne a je líder najvyššej francúzskej súťaže.

Gnabryho vyradila chrípka, možno vynechá duel s Fürthom

Gnabry bol v základnej zostave Bayernu vo všetkých predošlých piatich ligových zápasoch, v ktorých strelil tri góly.

Slováci proti Španielsku v Seville, Maltu privítajú v Nitre

Štadión La Cartuja, na ktorom počas uplynulých majstrovstiev Európy odohrali stretnutie základnej skupiny Slováci proti španielskemu výberu (0:5), má kapacitu 60.000 návštevníkov.

Barcelone zachránil bod Araujo, Koeman obhajoval zmenu taktiky

Hostia sa na Camp Nou ujali vedenia už v 2. minúte zásluhou Domingosa Duarteho. Domáci sa dlho snažili o vyrovnanie, priniesla im ho až zmena taktiky.

Súd žiada od UEFA uznanie verdiktu v kauze Superligy

Súd predbežným opatrením zrušil všetky sankcie UEFA proti zakladajúcim členom ESL vrátane zákazu štartu v Lige majstrov.

Majstrovstvá Európy v malom futbale preložili na rok 2022

Organizačný výbor verí, že situácia sa zlepší a zápasy európskeho šampionátu si budúci rok budú môcť vychutnať plné tribúny košickej Steel arény.

Braga si v 6. kole poradila s CD Tondela

Benfica je bez straty bodu na čele súťaže.

Barcelona remizovala doma s Granadou, bod jej zachránil Araujo

Barcelona má na konte osem bodov za dve výhry a dve remízy, patrí jej 7. priečka.

Neapol zdolal jednoznačne Udinese, Lobotka nehral pre svalové zranenie

Neapol je bez straty bodu prvý v tabuľke.

Austrálčan Gillett bude ako prvý cudzinec rozhodovať v Premier League

Gillett prišiel do Anglicka pred sezónou 2019/20.

Lens musí podľa opatrenia hrať doma pred prázdnym hľadiskom

Vedenie súťaže vydalo zatiaľ predbežné opatrenie a začalo prípad oficiálne vyšetrovať.

Bayern s dvomi zranenými hráčmi, Musiala skončil s obviazaným členkom

Zdravotné problémy postihli aj náhradného brankára Svena Ulreicha, ktorý sa zrazil so spoluhráčom.

Proti Cypru a Slovensku na kvalifikácii odohrá za Chorvátov aj Modrič

Kapitána Modriča v septembri vyradilo zranenie, teraz je už k dispozícii.

FIFA bude o návrhu dvojročnice MS rokovať s klubmi

Rozhodnutie o cykle MS by podľa Arsenea Wengera, ktorý vedie komisiu stojacu za návrhom, mohlo padnúť do decembra.

Pelé sa zotavuje v nemocnici

Osemdesiatročného Pelého trápili zdravotné problémy aj v uplynulých rokoch. Podstúpil niekoľko operácií bedra, laboroval aj s kolenom a chrbticou a pred dvoma rokmi mu museli vybrať obličkové kamene.

Messi stále čaká na prvý gól za PSG

PSG má po šiestich kolách na konte plný počet 18 bodov a skóre 18:6, ako jediný účastník Ligue 1 ešte v novej sezóne neutrpel prehru.

Mizéria Juve, bez výhry v prvých 4 dueloch ligy prvýkrát od roku 1961

Tréner Juventusu Massimiliano Allegri vzal zodpovednosť za ďalšiu bodovú stratu na seba, nezabudol ale skritizovať niektoré hviezdy svojho tímu.

Hrdinami červených diablov boli Ronaldo, Lingard a De Gea

Ronaldo tvorí samostatnú kapitolu od svojho návratu do Premier League.

Real Madrid opäť profitoval z formy Benzemu a Viniciusa Juniora

Real Madrid opäť profitoval z výbornej formy Benzemu a Viniciusa Juniora.

Dallas odvolal trénera Gonzaleza

Gonzalez naposledy viedol mužstvo v sobotnom zápase na ihrisku Houstonu Dynamo.

Schickovo zranenie nebude vážne, tvrdí tréner Leverkusenu

Krátko po zmene strán 25-ročný kanonier po jednom zo súbojov utrpel zranenie a duel nedohral.

Juventus Turín remizoval s AC Miláno

Verona si cestu za víťazstvom skomplikovala jedným vlastným gólom.,aktualizované