Hokej

O vstupe Bratislavčanov do IHL sa rokovalo už od začiatku tohto roka. Viceprezident a generálny riaditeľ klubu Dušan Pašek uviedol, že debaty o vstupe boli veľmi ťažké.

Ufa oznámila tri prípady nákazy koronavírusom, chorý je aj Granlund

Mužstvo dočasne povedie Viktor Kozlov. Podľa informácii prezidenta súťaže Alexeja Morozova v KHL doteraz zaregistrovali 43 prípadov nakazenia sa koronavírusom u hráčov.

Hokejisti budú pred pohárovým štvrťfinále opäť protestovať

Rovnakú formu protestu zvolili už pred dvomi týždňami počas zápasov základnej časti Tipsport Kaufland Cupu.

TIPOS EXTRALIGA: Útočník Mikúš je blízko k návratu do HKM Zvolen

Do staronového pôsobiska ho prilákal aj tréner Peter Oremus.

TIPOS EXTRALIGA: Obranca Ján Brejčák podpísal zmluvu s B. Bystricou

Brejčák odohral v predčasne ukončenom ročníku 2019/2020 42 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 1 gól, 8 asistencií a 163 trestných minút.

Vedenie KHL určilo Jokeritu nové termíny dvoch odložených duelov

Duel s Ak Bars Kazaň sa má hrať 14. decembra, súboj s Metallurgom Magnitogorsk naplánovali na 30. januára budúceho roka.

KHL: Lokomotiv, Torpedo i Dinamo Riga s pozitívnymi prípadmi

Vedenie súťaže na svojom webe informovalo, že predbežne odložilo duel na utorok.

NHL: Zomrel trojnásobný víťaz Stanleyho pohára Albert Langlois

Langlois odohral za Canadiens štyri sezóny, pričom v rokoch 1958, 1959 a 1960 vybojoval s tímom majstrovskú trofej.

Kudrna a Jurčina skórovali pri výhre Sparty nad Zlínom 3:0

Sparta skórovala nad Zlínom 3:0,aktualizované

Hokej: Lulea - Färjestad 4:2 v 1. kole švédskej ligy

Leksand prehrával po dvoch tretinách 1:4, ale v poslednej tretine za výraznej pomoci Slovákov vyrovnal.

Hokej:V tíme Komety Brno sa rozšíril koronavírus, odhalili 22 prípadov

Vinou šírenia vírusu v piatok odložili zápas najvyššej súťaže s Třincom a pravdepodobne sa neuskutočnia ani duely s Českými Budějovicami, Mladou Boleslavou a zrejme ani s Vítkovicami.

Gríger prispel k triumfu Liberca dvoma gólmi

Jeho krajan Juraj Mikuš asistoval pri jedinom góle hostí.

Obranca Erving napokon pokračuje v HK Poprad

Fínsky obranca prišiel do Popradu v lete 2018.

Choroba úraduje aj v Brne, piatkový duel extraligy s Třincom odložili

Brno malo v piatok nastúpiť na súboj úvodného kola extraligy proti Třincu. Moravský tím je už druhý.

Vo štvrťfinále Tipsport Kaufland Cupu šláger B. Bystrica - Michalovce

Najproduktívnejším hráčom základnej časti bol Samuel Buček zo Slovana, ktorý strelil päť gólov a na jeden prihral.

Slovenský hokejista zdvihne nad hlavu Stanleyho pohár prvýkrát od roku 2015. ,aktualizované