I. liga: Michalovce zdolali Topoľčany, zvíťazila aj Skalica

Pozrite si aktuálne výsledky.

Třinec zdolal Jihlavu, na triumfe sa podieľal aj Marcinko

Dravecký si pripísal bod za asistenciu.

NHL: Jágr sa zranil, nedohral zápas s Minnesotou

Jágr počas svojho štvrtého striedania v zápase chcel v útočnom pásme nahrať spoluhráčovi, ale jeho pokus zblokoval obranca Ryan Suter, pričom Jágr zlomil hokejku.

NHL: Pánik prispel gólom k triumfu Chicaga na ľade Arizony

Boston so Zdenom Chárom premhral proti Buffalu trojgólový náskok a napokon prehral 4:5 po predĺžení.

,aktualizované

TL: Stavjaňa sa vráti na striedačku Nitry, Kováčik zrejme odíde

A.Stavjaňa pred týždňom predčasne skončil vo funkcii hlavného trénera v prvoligových Českých Budějoviciach, Nitru v sezóne 2015/16 priviedol k majstrovskému titulu

Záborského Tappara zvíťazila nad Vaasanom Sport

Pozrite si výsledky sobotňajšieho zápasu fínskej Liigy.

Obranca Gudbranson s dištancom a pokutou za zákrok na Vatrana

Gudbranson v prvej tretine štvrtkového stretnutia tvrdo narazil súpera zozadu na mantinel.

NHL: Vedenie profiligy si priznalo chybu pri neuznanom góle Rantanena

Tzv. coach's challenge zaviedli pred sezónou 2015/2016. Znamená to, že tréneri môžu využiť raz za zápas pomoc videa v sporných situáciách.

TL: Detva prepustila trénera Kapustu, nahradil ho Dornič

Majiteľ klubu Róbert Ľupták sa rozhodol pre tento krok s cieľom zlepšiť výsledky mužstva a priniesť do neho nový impulz.

TL: Radivojevič bude pre chorobu chýbať Trenčínu približne 10 dní

Skúseného útočníka sužuje choroba, pre ktorú nenastúpil už ani v piatkovom domácom zápase 13. kola TL so Žilinou (7:0). Lekári mu ju odporúčajú vyležať.

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4

Dvadsaťšesťročného krídelníka vyhlásili za druhú hviezdu zápasu. Prvou sa stal kanonier Capitals Alexander Ovečkin, ktorý v 62. minúte rozhodol o triumfe hostí.

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej

Duel VSŽ Košíc s HC 05 iClinic Banskou Bystricou (5:2) bol v réžii trojice Jenčík - Kafka - Hovorka, ktorá sa postarala o štyri z piatich gólov Košičanov.

13. kolo Tipsport ligy: Vedúci Trenčín rozstrieľal Žilinu

Prečítajte si, ako prebiehali piatkové zápasy v Tipsport lige.

Záborský vo fínskej lige prispel gólom, Godla šikovným chytaním

Tappare Tampere v mestskom derby zvíťazila nad Ilvesom vysoko 8:1.

V českej lige zvíťazil Třinec nad Plzňou, rozhodol T. Marcinko

V zápase si pripísal aj asistenciu

Slovák Dej bude Vítkoviciam chýbať dva až tri mesiace

V utorňajšom ligovom zápase proti Aukro Berani Zlín (7:3) ho zranil Ondřej Veselý.

NHL: Bruins na dlhší čas prišli o brankársku jednotku

Tuukka Rask utrpel otras mozgu. V tejto sezóne sa Raskovi herne veľmi nedarilo, v úvodných štyroch štartoch vychytal iba jednu výhru a mal úspešnosť zákrokov 88,2 percenta.

Libor Hudáček trikrát asistoval, Örebrö vyhralo na ľade HV71

Örebrö HK strelilo súperovi šesť gólov.

TL: Ruský útočník Monja posilní Nové Zámky

Monja odohral v tejto sezóne dva zápasy za Jugru Chanty-Mansijsk v KHL. V minulosti pôsobil najmä v materskom klube CSKA Moskva, obliekal však aj dresy Sibiru Novosibirsk a Avtomobilistu Jekaterinburg

NHL: LA Kings prišli o centra Cartera, Gáborík začal opäť korčuľovať

Slovenský útočník Marián Gáborík si po pauze opäť obul korčule a postavil sa na ľad pred stredajším tréningom. Tridsaťpäťročný krídelník sa zotavuje po jarnej operácii kolena.