Hokej

NY Islanders postúpili do 1. kola play off

Na dnešnom víťazstve ostrovanov mal veľkú zásluhu útočník Anthony Beauvillier, ktorý zaznamenal dva góly.

Sezóna KHL odštartuje 2.septembra zápasom o Otvárací pohár

Otázna je zatiaľ budúcnosť Dávida Bondru, ktorý v uplynulej sezóne obliekal dres Červenej hviezdy Kchun-lun, Dinamo Riga má údajne záujem o Tomáša Ziga.

V tíme SR 20 sú napokon iba dva pozitívne testy na koronavírus

Reprezentácia SR do 20 rokov sa zúčastnila na prípravnom trojzápase proti českej juniorke. Testy museli Slováci absolvovať po tom, ako u troch členov českej reprezentácie diagnostikovali koronavírus.

Bratislava Capitals získali obrancu Nemčíka a útočníka Bubelu

Dvadsaťosemročný Nemčík je obranca so zámorskými skúsenosťami a tiež so skúsenosťou z rakúskej nadnárodnej súťaže Ice Hockey League, vtedy známej pod názvom EBEL.

TL: Slovan Bratislava angažoval ruského brankára Makarova

Za zbornú sa 27–ročný brankár predstavil na vrcholných podujatiach do sedemnásť rokov, dvakrát reprezentoval na prestížnom juniorskom šampionáte 20–ročných.

Ivan Pulkert je novým generálnym sekretárom SZĽH

Pulkert je človek z hokejového prostredia, neskôr pracoval ako manažér v súkromnom sektore, v oblasti obchodu, priemyslu, logistiky a retailu. J

NHL: Marinčin s Torontom prehral s Columbusom, hetrik Duboisa

Hokejisti Columbusu sa priblížili k postupu do play off, keď v treťom zápase predkola vo Východnej konferencii zdolali Toronto 4:3 po predĺžení a v sérii hranej na tri víťazstvá vedú 2:1. ,aktualizované

NHL: Róbert Lantoši podpísal nováčikovskú zmluvu s Bostonom Bruins

Lantošiho dohoda s Bostonom znie na jeden rok so základným ročným platom 750.000 dolárov.

Čechmánka do Trnavy prilákali Bachánek aj vízia

Jeho vizitku zdobí najmä zlato z olympiády v roku 1998 v japonskom Nagane, na ktorej pôsobil ako brankárska dvojka za Dominikom Hašekom

Obranca Holenda zamieril do Nových Zámkov

Sezónu 2019/2020 mu pokazili zdravotné problémy, pre ktoré nastúpil iba na štyri zápasy za Považskú Bystricu v druhej najvyššej súťaži.

Bratislava Capitals získali Faitha a Suju z HC Košice

Suja má 31 rokov, v roku 2017 reprezentoval Slovensko na MS a uplynulých päť sezón pôsobil v HC Košice.

Spoločnosť Pro-Hokej je oficiálne v likvidácii

Akciová spoločnosť Pro-Hokej vznikla 19. januára 2000. Okrem marketingových otázok dlhé roky riadila najvyššiu slovenskú súťaž.

TL: Útočník Valach pokračuje v Dukle Trenčín

Odchovanec trenčianskeho hokeja sa vrátil do materského klubu pred sezónou 2019/2020. V predčasne ukončenom ročníku odohral 44 zápasov.

V tíme SR 20 ďalší prípad koronavírusu, nakazení sú 3 z 33 členov

O jednom pozitívnom náleze informoval SZĽH už minulý štvrtok po tom, čo mal k dispozícii prvých štrnásť výsledkov, v utorok pribudol ďalší.

NHL: Toronto povolalo Marinčina, v zostave nahradí zraneného Muzzina

Muzzin nedohral druhý duel, keď mal v tretej tretine kolíziu s Oliverom Bjorkstrandom a hlavou narazil do jeho kolena.

TL: Obranca Švarný sa po 13 rokoch vrátil do Nitry

Švarný odišiel z Nitry po sezóne 2006/2007, keď zamieril do českej extraligy. V nej si obliekal dresy Třinca a Litvínova, neskôr hral aj za Slovan Bratislava.

NHL: Chárova asistencia nestačila Bostonu proti Tampe Bay

Chára strávil na ľade 18:25 minúty a v úvode tretej tretiny prihral Chrisovi Wagnerovi na vyrovnávajúci gól na 2:2. ,aktualizované