Hokej

TEL: Poprad prehral s Bystricou, na čele tabuľky je Zvolen

Tretí sú hráči HK Dukla Ingema Michalovce, ktorí v piatok vyhrali na ľade Mikronu Nové Zámky.,aktualizované

Hokejisti HC'05 Banská Bystrica zvíťazili nad HK Poprad tesne 4:3

Kamzíci tak klesli na druhé miesto tabuľky, na vedúci Zvolen strácajú dva body.,aktualizované

Graňák skóroval pri výhre Hradca Králové nad HC Oceláři Třinec

Třinec zakopol v Hradci Králové 2:3, no stále vedie tabuľku so štvorbodovým náskokom na Spartu Praha. ,aktualizované

TEL: Hráči HK Dukla Trenčín zvíťazili nad HC Košice v 42. kole

Aktivitu Košíc z úvodu stretnutia zastavilo vylúčenie Růžičku.,aktualizované

TEL: HK Nitra zdolal HC 07 Detva v 42. kole

Precízne bránenie stredného pásma, aj to bol jeden z receptov Detvy ako uspieť v Nitre.

TEL: HC Nové Zámky prehral s HK Dukla Michalovce

Michalovce prišli do Nových Zámkov s impozantnou výsledkovou bilanciou, no strelecky sa im dlho nedarilo.

TEL: MHk 32 Liptovský Mikuláš nestačil na HKM Zvolen

Najslabší tím súťaže začal nebojácne a mal prvú šancu v zápase.

NHL: Buffalo môže mať od 20. marca limitovaný počet divákov v hľadisku

Fanúšikovia však budú musieť mať negatívny PCR test, nie starší ako 72 hodín.

NHL: Okrem Hertla hlási San Jose negatívne testy u všetkých hráčov

Na covidovej listine je v NHL v súčasnosti sedem hráčov. Už na ňom nefiguruje útočník Philadelphie Jakub Voráček.

NHL: Lundqvist po operácii trénoval. Uvidíme ho ešte v zápase?

Generálny manažér Washingtonu Brian MacLellan v decembri uviedol, že predpokladá, že Lundqvist v tejto sezóne nenastúpi.

Bostonu sa zranil ďalší obranca, Lauzon bude pauzovať minimálne mesiac

Dvadsaťtriročný obranca utrpel zranenie v noci na pondelok, počas prvého striedania v zápase pod holým nebom proti Philadelphii Flyers (7:3).

Brankár Tomek zamieril na hosťovanie do Kuopia

Pre 23-ročného Tomeka je sezóna 2020/2021 prvá v najvyššej fínskej súťaži.

NHL: Tampa zdolala Carolinu, shutouty Vasilevského a Chudobina

Arizona doma zdolala Anaheim 4:3 po nájazdoch, pre káčerov to bola piata prehra po sebe.,aktualizované

Ružička zažiaril, výhru Stocktonu režíroval dvoma gólmi a asistenciou

Bodoval aj Marián Studenič, ktorý zaznamenal asistenciu pri prehre Binghamtonu s Lehigh Valley 4:5 po predĺžení.

NHL: Vedenie súťaže odložilo pre COVID-19 zápas San Jose - Vegas

V zámorskej profilige je to už 36. zápas v tejto sezóne, ktorý sa neodohrá v pôvodnom termíne pre koronavírus.

Capitals neudržali trojgólový náskok, Dornbirn zdolali v nájazdoch

Víťazstvo vydreli v rozstrele, jediným úspešným exekútorom bol Miloš Bubela.,aktualizované

NHL: Tatar má nového trénera, Montreal prepustil Juliena

Šesťdesiatročný Julien viedol mužstvo ako hlavný tréner uplynulých päť rokov. Predtým pracoval na striedačke Canadiens aj v rokoch 2002-03 a 2005-06.

Libor Hudáček skončil v Nižnekamsku, sezónu dohrá vo Švajčiarsku

Vedenie klubu ukončilo zmluvu so svojim najproduktívnejším hráčom po vzájomnej dohode.,aktualizované

NHL: Pánikov druhý gól v sezóne Caps na výhru s Pittsburghom nestačil

Pánik dosiahol druhý presný zásah v sezóne, keď v 25. minúte vyrovnal na 1:1. Pri jednoduchej priamočiarej akcii si prebral Chárovu prihrávku, cez obrancu sa predral do zakončenia a skóroval.,aktualizované