AHL: Fehérváry prispel gólom k výhre Hershey, skóroval aj Cehlárik

Na snímke Martin Fehérváry. Foto: TASR/Martin Baumann

Jeden presný zásah zaznamenal aj Peter Cehlárik, no Providence Bruins prehrali so Springfieldom Thunderbirds tesne 5:6 po predĺžení.

New York 20. januára (TASR) - Slovenský hokejista Martin Fehérváry prispel jedným gólom k triumfu svojho tímu Hershey Bears v nočnom zápase nižšej zámorskej AHL nad Rochester Americans 4:1. Dvadsaťročný obranca otvoril v 36. minúte skóre duelu a dosiahol štvrtý gól v prebiehajúcej sezóne. V 40 dueloch nazbieral dokopy 14 bodov (4+10).

Jeden presný zásah zaznamenal aj jeho krajan Peter Cehlárik, no Providence Bruins prehrali so Springfieldom Thunderbirds tesne 5:6 po predĺžení. Bol to už jeho jedenásty gól v sezóne a v 34 dueloch nazbieral dokopy 26 bodov (11+15).