Bennett si za narazenie Colemana nezahrá jeden zápas

Slovenský obranca v drese Tampy Bay Lightning Erik Černák (vpravo), jeho spoluhráči Yanni Gourde (vľavo) a Blake Coleman sa tešia po strelení gólu v zápase zámorskej hokejovej NHL Nashville Predators - Tampa Bay Lightning v Nashville v pondelok 8. februára 2021. Foto: TASR/AP

Incident sa odohral v tretej tretine úvodného stretnutia, v ktorom Tampa zvíťazila na ľade Panthers 5:4. Bennett dostal menší trest na dve minúty za napadnutie. Coleman stretnutie dohral.

Florida 18. mája (TASR) - Hokejový útočník Floridy Panthers Sam Bennett dostal za narazenie Blakea Colemana z Tampy Bay trest na jeden zápas. Svojmu tímu tak bude chýbať v druhom súboji 1. kola play off NHL, ktoré je na programe v noci na stredu. Informoval o tom web NHL.

Dvadsaťštyriročný Bennett hrá za Floridu od 12. apríla. Panteri ho získali z Calgary výmenou za Emila Heinemana. V ich drese nazbieral v desiatich dueloch základnej časti pätnásť bodov. V úvodnom stretnutí 1. kola play off si pripísal dve asistencie.